Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Trollo 50 års jubileumsløp

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Trollo 50 års jubileumsløp
Arrangørorganisasjon: OL Trollo
Dato: lørdag 24 august 2019

Andebu IL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Lars Sørsdal IdlandN-åpen (9)21.3410.28
1Einar IdlandH 40- (4)1.26.3512.12
3Stian KvernsmyrH 40- (4)1.54.19+27.4416.07
6Elling AakreH 65- (8)1.16.00+23.1116.40
Sigbjørn MyhreH 65- (8)ikke startet

Asker Skiklubb

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Katrine SkyrudD17-AK (2)1.07.5614.53
2Tord Erik SkyrudH17-AK (3)1.24.11+6.3114.14

Botne SK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Line-Susanne K. SkavhellenD17-B (4)1.16.52+19.2718.58
4Magnar ØvreåsH 75- (6)1.20.05+17.5022.18
6Eirik SkavhellenH17-B (7)1.07.28+31.3016.39
9Ingrid MobråthenD 15-16 (9)1.34.36+50.3320.44
Hjørdis ØvreåsD 75- (1)brutt

Bø OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Margit Ryen SteenD 70- (3)1.22.29+16.5222.58
3Per Chr. HagenH 65- (8)1.06.51+14.0214.39
11Bjørn SteenH 70- (12)1.25.36+22.4418.46

Drangedal OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Odd AureH 75- (6)1.12.43+10.2820.15

Eiker OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
12Alf Johan HjelmtvedtH 70- (12)1.53.59+51.0724.59

Hedrum OL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Sindre R HoltH 19-20 (1)1.15.058.43
3Eelco van RaaijH 45- (4)1.40.57+29.4914.54
3Annika van RaaijD 13-14 (3)1.04.23+1.4915.53
4Magnar ReppesgårdH80- (4)1.26.05+16.1723.58
5Helge FossheimH 70- (12)1.16.36+13.4416.47
8Martin NaufH 65- (8)1.29.29+36.4019.37

IL Hauken

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Henrik Repstad StoremyrH 13-14 (6)54.51+18.0013.32
4Jesper FlogstadH 40- (4)2.06.28+39.5317.50
5Ole Magnus StoremyrH 11-12 (5)1.08.40+34.2321.47

Kjose IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Anne Lise SagaD 65- (4)1.04.0914.04

Kongsberg OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Hanne BræckD 75- (1)1.12.0120.03
Asbjørn BræckH 75- (6)diskvalifisert

Konnerud IL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Veslemøy SolbergD 55- (1)1.13.1816.04
3Sven OhrvikH 55- (6)1.25.21+15.4114.26
4Vibeke SchauD 45- (6)1.59.50+55.3620.16
5John SchauH 75- (6)1.22.36+20.2123.00
Alfred SchauH15-16B (1)diskvalifisert

Lardal OL

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Monica TjentlandDirC (2)44.1614.03
1Ragnar HillestadH 70- (12)1.02.5213.47
1Kristin Melby JacobsenD 15-16 (9)44.039.39
1Anne Omholt BerrefjordD 19-20 (1)1.37.2214.22
2Jens TjentlandH 45- (4)1.19.54+8.4611.48
3Tollef TjentlandH 11-12 (5)1.03.04+28.4720.01
4Hallvard TjentlandH 15-16 (7)1.21.06+24.4213.43
4Eline SchjervenD 15-16 (9)52.17+8.1411.27
7Even Tore SteinsholtH17-B (7)1.24.54+48.5620.57

Larvik OK

21 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Elin BjervaD 40- (1)1.18.2911.35
1Ingrid UndstadD 45- (6)1.04.1410.52
1Jørgen FrøydH17-B (7)35.588.52
1Per Olav GulbrandsenH 50- (5)1.21.3512.03
1Iril RingheimD 13-14 (3)1.02.3415.26
1Gerd LangsethD 70- (3)1.05.3718.16
1Ida Sofie HjortlandD 17-18 (2)1.25.5814.32
1Jørn SundbyH 21- (5)1.15.108.43
2Mona SjøvågDirC (2)47.47+3.3115.10
2Ida Vår Kierulf MeyerD17-AK (2)1.22.28+14.3218.05
2Maren Sofie FremstadD 13-14 (3)1.03.27+0.5315.40
2Tor Eivind EdvardsenH 75- (6)1.08.09+5.5418.58
3Ole Edvard HjortlandH 50- (5)1.53.56+32.2116.49
4Mathias SundbyN-åpen (9)27.36+6.0213.23
5Christopher David EriksenN-åpen (9)34.50+13.1616.54
5Henrik Kaupang LyeH 15-16 (7)1.25.30+29.0614.28
7Sergiu PaereliN-åpen (9)44.55+23.2121.48
8Lomi GurdisN-åpen (9)45.01+23.2721.51
8Rolf GjølbergH 70- (12)1.20.55+18.0317.44
9Kåre ThorbjørnsenH 70- (12)1.25.20+22.2818.42
Heidi EriksenD 17-C (4)diskvalifisert

OK Moss

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Roy GjerdingH 60- (4)1.42.04+32.2817.16

OK Skeidi

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Morten AndresenH 55- (6)1.44.48+35.0817.43
Hilde Gunn HellenesD17-B (4)diskvalifisert

OL Trollo

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Anne-Helene Sommerstad BruserudD 17-C (4)49.0915.36
Ole-Kristian Sommerstad BruserudH17-B (7)ikke startet

OL Tønsberg og omegn

30 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Wilma EvensenD 11-12 (1)40.3712.53
1Sondre EvensenDirA (4)46.0410.06
1Johnny MathisenH17-AK (3)1.17.4013.08
1Tonje RasmussenD 21- (1)1.50.0115.31
1Odd Egil FrognerH 17-C (1)1.23.0126.21
1Eigil KongsfjellH80- (4)1.09.4819.26
1Jakob HjelsethH 17-18 (3)1.23.3611.47
2Emma ÅsheimerN-åpen (9)24.15+2.4111.46
2Trond EvensenDirA (4)51.05+5.0111.12
2Sindre MathisenH 13-14 (6)48.42+11.5112.01
2Anny Horge RogneD 17-18 (2)1.54.15+28.1719.19
2Julie EikelandD17-B (4)1.05.47+8.2216.14
2Turid ØdegårdD 60- (3)1.21.30+22.1417.52
2Egil RyghH80- (4)1.10.11+0.2319.32
2Else StordalD 17-C (4)54.01+4.5217.08
2Bent HaflanH 60- (4)1.32.18+22.4215.37
2Anne-Berit RasmussenD 65- (4)1.32.02+27.5320.10
2Vetle MathisenH 17-18 (3)1.31.34+7.5812.54
3Lars Loftesnes KaupangH 13-14 (6)53.31+16.4013.12
3Mathea GløersenD 15-16 (9)50.28+6.2511.04
3Oddvar BruunH80- (4)1.20.28+10.4022.24
4Børre GrovanH17-B (7)1.03.51+27.5315.45
4Odd Harald NilsenH 60- (4)2.01.04+51.2820.29
6Ada Josefine KnoopN-åpen (9)39.54+18.2019.22
7Maria GrovanD 15-16 (9)1.15.31+31.2816.33
8Mari Loftesnes KaupangD 15-16 (9)1.19.49+35.4617.30
9Marlene KnoopN-åpen (9)46.42+25.0822.40
10Hans StordalH 70- (12)1.25.35+22.4318.46
Lene LoftesnesD 45- (6)diskvalifisert
Lerke HjelsethD 15-16 (9)brutt

Porsgrunn OL

16 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Hilde VassendD 50- (5)1.29.2315.07
2Hilde Kristine RosenvoldD 50- (5)1.41.59+12.3617.15
2Jørn LangerudH 50- (5)1.48.52+27.1716.04
2Kay JørgensenH 70- (12)1.03.20+0.2813.53
2Tobias MathisenH 15-16 (7)1.03.19+6.5510.42
2Lars Ole ThunoldH 40- (4)1.50.19+23.4415.33
2Une HoltermannD 15-16 (9)46.51+2.4810.16
3Sara MathisenD 45- (6)1.14.32+10.1812.36
3Anders L. RosenvoldH 15-16 (7)1.08.08+11.4411.31
3Atle RemmeH 70- (12)1.06.54+4.0214.40
3Håvard SkriubakkenH 17-18 (3)1.42.47+19.1114.29
4Dag AusenH 21- (5)1.38.39+23.2911.27
4Jakob KløverødH 70- (12)1.11.20+8.2815.38
6Anine Kjørholt LieD 15-16 (9)1.04.05+20.0214.03
Lill BirkelundD 65- (4)diskvalifisert
Oscar Wiersdalen ThunoldH 15-16 (7)diskvalifisert
Rasmus MathisenH 19-20 (1)ikke startet
Jon SkriubakkenH 50- (5)ikke startet

Røyken OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Morten JohannessenH 65- (8)1.10.24+17.3515.26
Elisabeth Holth JohannessenD 60- (3)diskvalifisert

Sande Sportsklubb

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Widar TrømborgH 65- (8)52.4911.34
2Øivind FadumH 65- (8)58.41+5.5212.52

Sandefjord OK

17 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Gabriel GjoneH 13-14 (6)36.519.05
1Sturle FurlandH 45- (4)1.11.0810.30
1Benjamin GjoneH 15-16 (7)56.249.32
2Mariann Øren ArvesenD 45- (6)1.04.17+0.0310.52
2Trond GjelstadH 21- (5)1.25.52+10.429.58
2Sindre FurlandH 11-12 (5)34.59+0.4211.06
3Arne Håkon JørgensenH17-AK (3)1.33.03+15.2315.44
3Knut GjoneH17-B (7)1.01.42+25.4415.14
3Elisabeth WindvikD 17-C (4)1.20.55+31.4625.41
4Jo Børre EikåsH 45- (4)1.53.16+42.0816.43
4Per Erik LarsenH 50- (5)2.06.02+44.2718.36
4Marcus WindvikH 11-12 (5)1.05.02+30.4520.38
4Jan Erik RøedH 65- (8)1.09.18+16.2915.11
5Anders WindvikH17-B (7)1.04.03+28.0515.48
5Gjendine Gjelstad RebårdD 15-16 (9)1.00.40+16.3713.18
5Hilde KløvstadD 50- (5)1.55.30+26.0719.32
Wenche EikåsD 45- (6)diskvalifisert
Knut Ivar JohansenH 21- (5)ikke startet
Sigrun GjoneD17-B (4)ikke startet
Daniella GjoneD 11-12 (1)ikke startet

Skien OK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Harald HoviH 60- (4)1.09.3611.46
1Grete S B HoviD 60- (3)59.1612.59
3Gisle NysæterDirA (4)58.56+12.5212.55
5Harald OmlandH 55- (6)1.47.43+38.0318.13
6Gaute NysæterH 13-14 (6)1.02.05+25.1415.19

Stokke IL

20 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Vigdis SigurdsdottirD -10 (1)21.329.58
1Kristine Sparre KnudsenD17-B (4)57.2514.10
1Lars Martin GjeinH 75- (6)1.02.1517.20
1Magnus SigurdssonH 11-12 (5)34.1710.53
1Morten JohnsenH 55- (6)1.09.4011.47
2Arne KristensenH 55- (6)1.21.33+11.5313.47
2Sigurdur Freyr SigurdssonH17-B (7)48.06+12.0811.52
3Sturla SigurdssonN-åpen (9)26.55+5.2113.03
3Astrid BrevikD 50- (5)1.50.20+20.5718.40
3Inger NergaardD 65- (4)1.43.17+39.0822.38
3Margareta BrynhildsenD 70- (3)1.34.25+28.4826.17
5Georg EllilaH 21- (5)2.13.48+58.3815.32
5Niclas GunnerødH 13-14 (6)55.40+18.4913.44
6Hallgeir BrevikH 15-16 (7)1.53.50+57.2619.15
6Ove Gunnar JacobsenH 70- (12)1.17.02+14.1016.53
6Jon Harald BøvreH 55- (6)1.56.29+46.4919.42
7Ragnar Niemi BergH 65- (8)1.25.00+32.1118.38
7Runar KittilsenH 70- (12)1.18.52+16.0017.17
Sunniva BergDirA (4)diskvalifisert
Rune RøedH 50- (5)diskvalifisert

Sturla, IF

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Kristin Sæthre SørensenD 50- (5)1.52.42+23.1919.04
Aud Ellen BrevikD 50- (5)brutt

Tyrving IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Eirik RavnanH 21- (5)1.26.41+11.3110.04

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor