Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nærløp

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nærløp
Arrangørorganisasjoner: Haugesund IL Orientering / Sveio OL - Orientering
Dato: tirsdag 27 august 2019

H Lang

3 600 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kenneth WesterheimStord Orientering39.4211.01
2Knut Steffen KvalaHaugesund IL Orientering42.49+3.0711.53
3Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering44.07+4.2512.15
4Einar MartinsenVindafjord Orientering45.57+6.1512.45
5Jon Magne SvendsbøeVindafjord Orientering45.59+6.1712.46
6Sigleif SteinsvågHaugesund IL Orientering47.22+7.4013.09
7Jens Øien KlosterFitjar IL52.03+12.2114.27
8Rolf A. RolfsnesFitjar IL53.53+14.1114.58
9Even RolsnesStord Orientering53.59+14.1714.59
10Jon Magne BratsethStord Orientering59.46+20.0416.36
11Ove VedøyStord Orientering1.03.05+23.2317.31
Fridtjof RachorHaugesund IL Orienteringbrutt

D Lang

3 600 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Irinja AlmåsStord Orientering57.4016.01
2Kjersti Hausberg BjergaVindafjord Orientering1.02.53+5.1317.28
3Annie MyhreStord Orientering1.31.21+33.4125.22

H Mellom

2 700 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Stein Jarle HelgelandHaugesund IL Orientering39.1614.32
2Magnar SætreHaugesund IL Orientering45.35+6.1916.52
3Frode NystedHaugesund IL Orientering53.19+14.0319.44
4Sigved GramstadHaugesund IL Orientering55.27+16.1120.32
5Sigmund SætreFitjar IL58.59+19.4321.50
6Harald WesterheimFitjar IL1.00.52+21.3622.32
7Nils Jarle LindtnerHaugesund IL Orientering1.01.40+22.2422.50
8Jan Ove ØenStord Orientering1.03.05+23.4923.21
9Ingolf DybvikStord Orientering1.05.56+26.4024.25
10Terje MonradHaugesund IL Orientering1.20.58+41.4229.59

D Mellom

2 700 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Solfrid H. ThuestadHaugesund IL Orientering48.4818.04
2Nina Mæland PoldenStord Orientering52.05+3.1719.17
3Miriam SveenHaugesund IL Orientering55.54+7.0620.42
4Gunn Kjersti RøgenesStord Orientering1.01.54+13.0622.55
5Edel SlettemarkStord Orientering1.19.57+31.0929.36

H -16K

2 000 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ulrik Olsen RachorHaugesund IL Orientering40.4220.21
2Emil Olsen RachorHaugesund IL Orientering42.07+1.2521.03
3Peder Gramstad BerstadHaugesund IL Orientering42.20+1.3821.10
4Filip SveenHaugesund IL Orientering46.35+5.5323.17
5Benjamin SletteskogHTK1.10.21+29.3935.10

H 17-K

2 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Egil HavroStord Orientering59.4529.52

D -16K

2 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hanna LindtnerHaugesund IL Orientering45.2022.40
1Selma SteinsvågHaugesund IL Orientering45.2022.40

D 17-K

2 000 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Nina HagerupStord Orientering38.1419.07
2Astrid SandvikSveio OL - Orientering44.05+5.5122.02
3Sigrid MatreStord Orientering49.17+11.0324.38

H Ny

1 200 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Birk GjerdevikVindafjord Orientering25.1521.02
0Jakob HaugenVindafjord Orientering25.0820.56
0Eirik Waage NilsenHaugesund IL Orientering26.3222.06
0Lars WikstrømHaugesund IL Orientering23.3719.40

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor