Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for STOK Ungdomsløp 6

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: STOK Ungdomsløp 6
Arrangørorganisasjon: Melhus IL
Dato: torsdag 22 august 2019

N-åpen

37 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Samuel Knudsen OlavsbyeOL Trollelg25.52
Clara LeroyerFreidig20.23
Edith Skovholt BonnemaireFreidig20.07
Sverre Nordgård LeirenByåsen IL19.40
Eystein AskeFreidig19.48
Vera SandquistOL Trollelg21.29
Ida Sofie KarlsvikByåsen IL23.41
Bjørn Isak KarlsvikByåsen IL16.59
Jens Hallvar NordstrandFreidig16.56
Sigurd Wold AaldeFreidig16.16
Åse Hoff BjørklundNidarøst OK20.14
Even Hoff BjørklundNidarøst OK25.33
Peter Jøsang WithWing OK19.46
Trygve BøhleFreidig15.05
Sverre BøhleFreidig22.35
Sanna Dalsaune ThunFreidig15.45
Sara Grande MoldenFreidig14.40
Oda Sæther LevinFreidig23.36
Sander Grande MoldenFreidig23.12
Eirill Hagelid NorheimFreidig18.03
Kristian SelnesFreidig12.42
Linus Fossum MalmringFreidig12.37
Valentin KampferNidarøst OK15.48
Paul KampferNidarøst OK15.29
Amund DenstadNidarøst OK15.59
Åsne DenstadNidarøst OK21.30
Marit Storler SnøfuglFreidig10.23
Irene Storler SnøfuglFreidig11.28
Anna VestuesWing OK42.15
Mirja MohusWing OK42.03
Elias StensethByåsen IL18.59
Victoria KottumOL Trollelg15.18
Vilde HaalandWing OK14.36
Liv Ingrid Søberg MjaalandNidarøst OK40.21
Torstein Wold AaldeFreidig29.50
Mathias Tvete MartinsenByåsen IL20.08
Arn Mathias SkjulsvikWing OKdiskvalifisert
Anton Bostad HerailNidarøst OKikke startet
Aron Manstad-HulaasNidarøst OKikke startet
Ingrid Bergljot Raanes-FjelnsethFreidigikke startet
Haakon Alexander RogstadNidarøst OKikke startet

D -10

1 800 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Alice Skovholt BonnemaireFreidig17.559.57
2Signe Holm KlemmetvollMelhus IL21.18+3.2311.50
3Eva AmundsenFreidig23.54+5.5913.16
4Eira Forsbak AsplemFreidig24.09+6.1413.25
5Lina SandquistOL Trollelg24.49+6.5413.47
6Ragne Fougner NordhagenNidarøst OK29.28+11.3316.22
7Ida Grønvik KvalenFreidig32.48+14.5318.13
Hanna Othea Raanes-FjelnsethFreidigikke startet

D 11-12

2 400 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingrid Wollan BenumByåsen IL13.575.48
2Hedda SæbøNidarøst OK20.28+6.318.31
3Ingeborg KolstadWing OK22.58+9.019.34
4Vilde Nordgård LeirenByåsen IL24.24+10.2710.10
5Guro HaalandWing OK24.54+10.5710.22
6Annika Lund EikremFreidig29.28+15.3112.16
7Maia Ruano StrandWing OK33.26+19.2913.55
8Sunniva Preisig MotrøMelhus IL36.03+22.0615.01
9Eline Jøsang WithWing OK37.48+23.5115.45
10Agnes Wullum-VestadWing OK41.38+27.4117.20
11Anna Emilie LonaWing OK43.05+29.0817.57
12Solveig Fougner NordhagenNidarøst OK49.12+35.1520.30
Emma ImslandWing OKdiskvalifisert

D 11-12N

2 200 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Sofie Denstad EilertsenWing OK21.589.59
Inga Saur ThorinWing OK39.5818.10
Erle Heksem KjellåsOL Trollelg24.5811.20
Tuva Skimmeli HalvorsenOL Trollelg24.4111.13
Mari UlebergWing OKfullført

D 13-14

3 200 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Una KittilsenFreidig21.386.45
2Sigrid HaugskottOL Trollelg21.55+0.176.50
3Solveig Louise NissenFreidig22.22+0.446.59
4Marie Wollan BenumByåsen IL23.36+1.587.22
5Malin Nordgård LeirenByåsen IL23.46+2.087.25
6Tora KittilsenFreidig24.09+2.317.32
7Ine Bohnhorst TegdanFreidig24.47+3.097.44
8Marita AskeFreidig25.05+3.277.50
9Juni Hagelid NorheimFreidig25.06+3.287.50
10Lina Storler SnøfuglFreidig26.51+5.138.23
11Maria Strømdal WikFreidig28.03+6.258.45
12Åsa BullByåsen IL35.17+13.3911.01
13Nora HalvorsenFreidig37.48+16.1011.48
Nora Sumstad HanssenByåsen ILdiskvalifisert
Ella SandstadFreidigikke startet

D 13-16C

2 400 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anna Heksem LeraandOL Trollelg31.1513.01
2Ingrid TrondvoldMelhus IL42.00+10.4517.30
3Hanne DøhlMelhus IL45.56+14.4119.08
4Ingrid PrestmoMelhus IL59.56+28.4124.58
Hanna TyvoldByåsen ILdiskvalifisert

D 15-16

3 600 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mathea Spets StorhovFreidig28.097.49
2Ane Malene KolstadFreidig28.46+0.377.59

D 17-20

3 600 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Andrine VikenByåsen IL44.3712.23
2Maren VikenByåsen IL44.41+0.0412.24

H -10

1 800 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristian Wollan BenumByåsen IL13.067.16
2Sigve Bohnhorst TegdanFreidig13.54+0.487.43
3Erlend GrønliFreidig14.20+1.147.57
4Sindre MohusWing OK16.20+3.149.04
5Sondre StensethByåsen IL16.52+3.469.22
6Olav MoxnessByåsen IL17.29+4.239.42
7Emil VestuesWing OK24.27+11.2113.35
8Aksel HanssenByåsen IL26.14+13.0814.34
9Ole Einar AndresenMalvik IL36.39+23.3320.21
10Torvin Bergh-HansenByåsen IL38.48+25.4221.33

H 11-12

2 400 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anders Berge MjølhusOL Trollelg18.527.51
2Mathias LeroyerFreidig19.47+0.558.14
3Erik BakkMelhus IL20.08+1.168.23
4Sivert Sæther LevinFreidig21.00+2.088.45
5Sven NevinFreidig21.47+2.559.04
6Martin MelhuusWing OK22.38+3.469.25
7Eivind Søberg MjaalandNidarøst OK35.16+16.2414.41
8Jens Anton AndresenMalvik IL40.28+21.3616.51
9Odin Bang LukassenWing OK45.04+26.1218.46
10Bo Lindahl-RønningFreidig1.06.49+47.5727.50
11Johannes StordalByåsen IL1.19.31+1.00.3933.07

H 11-12N

2 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Luc Bostad HérailNidarøst OK39.2217.53
William KottumOL Trollelg27.3012.29

H 13-14

3 200 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tristan HalvorsenFreidig21.376.45
2Jørgen AuneByåsen IL25.21+3.447.55
3Herman Bruchmüller SundtByåsen IL25.24+3.477.56
4Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL27.15+5.388.30
5Imre Overgård FremstadByåsen IL27.16+5.398.31
6Aksel VikenByåsen IL29.22+7.459.10
7Vegard Lereim StorliFreidig29.53+8.169.20
8Alf Petter LynumFreidig30.58+9.219.40
9Ludvik Storler SnøfuglFreidig32.56+11.1910.17
10Sofus H LindWing OK33.34+11.5710.29
11Sander M JensenByåsen IL33.52+12.1510.35
12Loke Strøm HaugsnesWing OK42.10+20.3313.10
13Hallvard HellevikFreidig42.57+21.2013.25
14Ådne StordalByåsen IL47.37+26.0014.52
Jakob Jøsang WithWing OKdiskvalifisert
Aslak MoxnessByåsen ILikke startet

H 13-16C

2 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sindre TrønsdalByåsen IL49.4220.42

H 15-16

4 000 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1August Hopstad NykvistWing OK29.547.28
2Kristoffer LerliMelhus IL29.58+0.047.29
3Petter Andreas LonaWing OK30.23+0.297.35
4Emil Reinertsen LeroyerFreidig30.52+0.587.43
5Vetle Grønvik EkraFreidig32.16+2.228.04
6Erlend AuneByåsen IL33.45+3.518.26
7Emil GrønliFreidig34.49+4.558.42
8Vemund MølnvikFreidig39.12+9.189.48
9Tord RomundstadNidarøst OK41.10+11.1610.17
10Magne GuttvikWing OK42.28+12.3410.37
11Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig46.51+16.5711.42
Iver Dalsaune ThunFreidigdiskvalifisert
Sverre HellevikFreidigikke startet

H 17-20

4 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Håkon SæternesByåsen IL30.487.42
2Brage AsplemFreidig48.20+17.3212.05

H 15-20B

3 200 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mathias Enebak IversenFreidig42.3413.18

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor