Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nattpotta - Klubbmesterskap Natt

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nattpotta - Klubbmesterskap Natt
Arrangørorganisasjon: Østmarka OK
Dato: tirsdag 6 oktober 2020

Klasser: Visa alla | N-åpen | D 11-12 | D 13-14 | D 15-16 | Damer-AL | Damer-AM | Damer-AK | Åpen-C | H 11-12 | H 13-14 | H 15-16 | Herrer-AL | Herrer-AM | Herrer-AK | D17- | H17- | D50 | H50

N-åpen

1 500 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Daniel GreenSiemens28.5819.18
Linnea GreenØstmarka OK28.5319.15
Stian LillegårdLillomarka OLdiskvalifisert
Ping OuyangØstmarka OKdiskvalifisert

D 13-14

2 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Martine Arntzen HaugØstmarka OK59.5524.57

D 15-16

4 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigrid NermoenØstmarka OK1.22.3918.22

Damer AK

3 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne Stine TaraldlienFet OL1.06.3919.36

H 13-14

2 400 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Erlend Luis OtterleiØstmarka OK48.4420.18
2Marius Knøsberg EsvallØstmarka OK1.07.36+18.5228.10

H 15-16

3 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Andreas SandernesØstmarka OKdiskvalifisert

Herrer-AK

3 400 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per Arne KarlsenØstmarka OK52.2315.24
2Frank Åge KippernesFFI BIL53.47+1.2415.49
3Svein OtterleiØstmarka OK1.04.42+12.1919.01
4Claes-H. UngerØstmarka OK1.30.15+37.5226.32
5Øystein FlemmingÅrvoll IL1.45.55+53.3231.09
Karl GustavsenØstmarka OKdiskvalifisert

D 50

3 400 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Linda HanssenØstmarka OK1.02.3418.24
2Ingrid NermoenØstmarka OK1.43.03+40.2930.18

H 50

4 500 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Thor MellaOppsal Orientering51.1211.22
2Svein NygårdLillomarka OL53.06+1.5411.48
3Knut Edvard HellandØstmarka OK58.17+7.0512.57
4Rune TeiglandØstmarka OK1.01.14+10.0213.36
5Øystein KildahlØstmarka OK1.03.59+12.4714.13
6Bjørn ChristensenØstmarka OK1.22.44+31.3218.23
7Øyvind GrandumGeoform1.40.23+49.1122.18
Erik NæssØstmarka OKdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor