Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Østmarka Open 8

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Østmarka Open 8
Arrangørorganisasjon: Østmarka OK
Dato: tirsdag 3 september 2019

Fana IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Trond DøskelandHerrer-AM (6)56.10+0.3512.19

FFI BIL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Helge WeydahlHerrer-A (5)1.04.57+8.4811.49

Lillomarka

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Truls HangellHerrer-AM (6)1.34.28+38.5320.42

NILU

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Eva Beate AndresenDamer-B (2)1.02.0918.46

OK Øst

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Tor SimonsenN-åpen (5)46.5724.42

Privat

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Hans RandenHerrer-C (6)46.40+8.1917.24

Sarpsborg o-lag

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Marthe KristensenDamer-AK (6)1.12.01+0.4621.49

Sarpsborg o-lag

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Tyra BråtenDamer-C (5)33.2412.27

Sentrum

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Knut Harald HyllesethHerrer-A (5)1.05.52+9.4311.59

Sentrum OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Felix HyllesethHerrer-C (6)38.2114.18

Siemens

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Kai Halvorsen AarekolHerrer-AM (6)1.15.59+20.2416.39

Østmarka OK

39 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Mathias LinløkkenH 13-14 (2)49.5615.05
1Nils Ivar HuuseHerrer-B (1)1.10.4721.23
1Marie Hammer IversenDamer-A (1)1.17.3614.08
1Per Arne KarlsenHerrer-AK (8)52.4115.57
1Rune TeiglandHerrer-AM (6)55.3512.11
1Knut Edvard HellandHerrer-A (5)56.0910.13
1Linda HanssenDamer-AM (2)1.08.5215.06
1Ingrid NermoenDamer-AK (6)1.11.1521.35
2Emil HuuseH 13-14 (2)1.10.41+20.4521.21
2Per StefferudHerrer-AK (8)1.01.22+8.4118.35
2Beate EllingsenDamer-C (5)37.14+3.5013.53
2Eva KarlsenDamer-B (2)1.10.47+8.3821.23
2Kristoffer NomelandHerrer-C (6)45.52+7.3117.06
3Kjell HobølHerrer-AK (8)1.04.01+11.2019.23
3Anne Margrete HammerDamer-AK (6)1.30.22+19.0727.23
3Trine Annette NomelandDamer-C (5)45.59+12.3517.09
3Jørn MjøsterHerrer-AM (6)1.07.53+12.1814.53
4Siv JystadDamer-AK (6)1.33.50+22.3528.26
4Per Kåre HerredsvelaHerrer-AK (8)1.08.40+15.5920.48
4Ole Martin NomelandHerrer-C (6)47.00+8.3917.32
4Leah HanneborgDamer-C (5)51.35+18.1119.14
4Inge RambergHerrer-A (5)1.11.24+15.1513.00
5Ping OuyangDamer-C (5)1.28.48+55.2433.08
5Marius Knøsberg EsvallHerrer-C (6)1.23.43+45.2231.14
5Håvard BjønnesHerrer-A (5)1.19.26+23.1714.28
5Kristin Stubban HygenDamer-AK (6)2.03.44+52.2937.29
5Andreas SandernesHerrer-AK (8)1.14.19+21.3822.31
6Ole Jakob GilljamHerrer-C (6)1.23.48+45.2731.16
6Jens Magnus RønningenHerrer-AK (8)1.15.00+22.1922.43
7Håvard Rønningen Herrer-AK (8)1.16.27+23.4623.10
Ingrid Jarstadmarken PriceD 11-12 (1)42.0115.40
Emil Hanssen LautenN-åpen (5)40.1121.08
Sunniva Breiby HjellesetN-åpen (5)42.0422.08
Matea Meland KongslandN-åpen (5)42.1022.11
Karoline AskjrudN-åpen (5)41.5822.05
Terje LinløkkenHerrer-AK (8)diskvalifisert
Gunvor RuudDamer-AK (6)diskvalifisert
Erlend OtterleiHerrer-AM (6)diskvalifisert
Inga Cathrin WinsvoldDamer-AM (2)diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor