Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Østmarka Open 8

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Østmarka Open 8
Arrangørorganisasjon: Østmarka OK
Dato: tirsdag 3 september 2019

N-åpen

1 900 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Tor SimonsenOK Øst46.5724.42
Emil Hanssen LautenØstmarka OK40.1121.08
Sunniva Breiby HjellesetØstmarka OK42.0422.08
Matea Meland KongslandØstmarka OK42.1022.11
Karoline AskjrudØstmarka OK41.5822.05

D 11-12

2 680 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Ingrid Jarstadmarken PriceØstmarka OK42.0115.40

Damer-A

5 490 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marie Hammer IversenØstmarka OK1.17.3614.08

Damer-AM

4 560 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Linda HanssenØstmarka OK1.08.5215.06
Inga Cathrin WinsvoldØstmarka OKdiskvalifisert

Damer-AK

3 300 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingrid NermoenØstmarka OK1.11.1521.35
2Marthe KristensenSarpsborg o-lag1.12.01+0.4621.49
3Anne Margrete HammerØstmarka OK1.30.22+19.0727.23
4Siv JystadØstmarka OK1.33.50+22.3528.26
5Kristin Stubban HygenØstmarka OK2.03.44+52.2937.29
Gunvor RuudØstmarka OKdiskvalifisert

Damer-B

3 310 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eva Beate AndresenNILU1.02.0918.46
2Eva KarlsenØstmarka OK1.10.47+8.3821.23

Damer-C

2 680 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tyra BråtenSarpsborg o-lag33.2412.27
2Beate EllingsenØstmarka OK37.14+3.5013.53
3Trine Annette NomelandØstmarka OK45.59+12.3517.09
4Leah HanneborgØstmarka OK51.35+18.1119.14
5Ping OuyangØstmarka OK1.28.48+55.2433.08

H 13-14

3 310 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mathias LinløkkenØstmarka OK49.5615.05
2Emil HuuseØstmarka OK1.10.41+20.4521.21

Herrer-A

5 490 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Knut Edvard HellandØstmarka OK56.0910.13
2Helge WeydahlFFI BIL1.04.57+8.4811.49
3Knut Harald HyllesethSentrum1.05.52+9.4311.59
4Inge RambergØstmarka OK1.11.24+15.1513.00
5Håvard BjønnesØstmarka OK1.19.26+23.1714.28

Herrer-AM

4 560 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Rune TeiglandØstmarka OK55.3512.11
2Trond DøskelandFana IL56.10+0.3512.19
3Jørn MjøsterØstmarka OK1.07.53+12.1814.53
4Kai Halvorsen AarekolSiemens1.15.59+20.2416.39
5Truls HangellLillomarka1.34.28+38.5320.42
Erlend OtterleiØstmarka OKdiskvalifisert

Herrer-AK

3 300 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per Arne KarlsenØstmarka OK52.4115.57
2Per StefferudØstmarka OK1.01.22+8.4118.35
3Kjell HobølØstmarka OK1.04.01+11.2019.23
4Per Kåre HerredsvelaØstmarka OK1.08.40+15.5920.48
5Andreas SandernesØstmarka OK1.14.19+21.3822.31
6Jens Magnus RønningenØstmarka OK1.15.00+22.1922.43
7Håvard Rønningen Østmarka OK1.16.27+23.4623.10
Terje LinløkkenØstmarka OKdiskvalifisert

Herrer-B

3 310 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Nils Ivar HuuseØstmarka OK1.10.4721.23

Herrer-C

2 680 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Felix HyllesethSentrum OK38.2114.18
2Kristoffer NomelandØstmarka OK45.52+7.3117.06
3Hans RandenPrivat46.40+8.1917.24
4Ole Martin NomelandØstmarka OK47.00+8.3917.32
5Marius Knøsberg EsvallØstmarka OK1.23.43+45.2231.14
6Ole Jakob GilljamØstmarka OK1.23.48+45.2731.16

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor