Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Østmarka Open 7

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Østmarka Open 7
Arrangørorganisasjon: Østmarka OK
Dato: tirsdag 27 august 2019

N-åpen

1 400 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Ingrid Ruud TednesØstmarka OK50.0335.45
Solveig Ruud TednesØstmarka OK48.4934.52
Korhan MarkussenØstmarka OK35.4625.32
Sunniva Breiby HjellesetØstmarka OK28.3220.22
Karoline AskjrudØstmarka OK28.2520.17
Rasmus Sørlie RønningØstmarka OK25.1218.00
William BærenØstmarka OK34.2224.32

D 11-12

2 000 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Martine Berg-OlsenØstmarka OK41.3820.49
Ingrid Jarstadmarken PriceØstmarka OK31.0115.30
Leonie SvensvikØstmarka OK47.3423.47
Matea Meland KongslandØstmarka OK47.4423.52

D 15-16

3 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK45.1215.04
2Eira Wessel LineØstmarka OK57.24+12.1219.08

Damer-A

4 700 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marie Hammer IversenØstmarka OK1.07.1114.17
2Linda HanssenØstmarka OK1.11.23+4.1215.11
3Inga Cathrin WinsvoldØstmarka OK1.22.12+15.0117.29
Janna TellesbøØstmarka OKdiskvalifisert

Damer-AM

3 700 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK44.4012.04
2Sigrid NermoenØstmarka OK48.25+3.4513.05
3Kristin Stubban HygenØstmarka OK1.37.15+52.3526.17

Damer-AK

3 000 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Christine JakobsenSiemens35.5311.57
2Hilde JarstadmarkenØstmarka OK46.04+10.1115.21
3Ingrid NermoenØstmarka OK48.39+12.4616.13
4Gunvor RuudØstmarka OK53.43+17.5017.54
5Siv JystadØstmarka OK1.21.56+46.0327.18

Damer-B

2 400 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marthe KristensenSarpsborg o-lag34.0714.12
2Eva KarlsenØstmarka OK36.41+2.3415.17
3Jenny Emilie HerredsvelaØstmarka OK38.00+3.5315.50
4Eldrid Odden OtterleiØstmarka OK42.11+8.0417.34

Damer-C

2 000 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tyra BråtenSarpsborg o-lag32.1116.05
2Line SørlieØstmarka OK32.44+0.3316.22
3Ragnhild BrevikØstmarka OK51.06+18.5525.33
4Trine Annette NomelandØstmarka OK55.02+22.5127.31

H 11-12

2 000 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Miller SteenNittedal O-lag44.0222.01
Emil Hanssen LautenØstmarka OK48.2924.14
Aksel HoltØstmarka OK47.3723.48

H 13-14

2 400 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Håvard Rønningen Østmarka OK28.0411.41
2Mathias LinløkkenØstmarka OK31.41+3.3713.12
3Leo UreNittedal O-lag39.34+11.3016.29
4August AronsenNittedal O-lag40.02+11.5816.40
5Aksel NesNittedal O-lag40.14+12.1016.45
6Alfred Eckmann AronsenNittedal OL40.18+12.1416.47
7Andreas SandernesØstmarka OK40.28+12.2416.51
8Jonas SteenNittedal O-lag40.43+12.3916.57
9Emil HuuseØstmarka OK41.56+13.5217.28
10Casper Eckmann AronsenNittedal OL45.39+17.3519.01
11Marius Knøsberg EsvallØstmarka OK1.00.42+32.3825.17

Herrer-A

4 700 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Odin TellesbøØstmarka OK39.498.28
2Knut Harald HyllesethSentrum49.12+9.2310.28
3Carl Erik WasbergOppsal52.19+12.3011.07
4Rune TeiglandØstmarka OK53.36+13.4711.24
5Glenn MüllerØstmarka OK54.01+14.1211.29
6Jørn MjøsterØstmarka OK59.24+19.3512.38
7Inge RambergØstmarka OK1.02.34+22.4513.18
8Bjørn ChristensenØstmarka OK1.04.50+25.0113.47
9Håvar BrevikØstmarka OK1.08.18+28.2914.31
10Kjetil Sverdrup-ThygesonØstmarka OK1.08.35+28.4614.35
11Lorant FarkasØstmarka OK1.18.14+38.2516.38
12Kai Halvorsen AarekolSiemens1.30.36+50.4719.16

Herrer-AM

3 700 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Erlend OtterleiØstmarka OK42.4911.34
2Tore RuudØstmarka OK43.28+0.3911.44
3Tor Magnus GrøstadØstmarka OK46.49+4.0012.39
4Per Arne KarlsenØstmarka OK48.28+5.3913.05
5Michael Eckmann JensenNittedal OL52.27+9.3814.10
6Hans LineØstmarka OK1.00.22+17.3316.18
7Joachim EideØstmarka OK1.02.03+19.1416.46
8Torbjørn NessØstmarka OK1.02.15+19.2616.49

Herrer-AK

3 000 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jostein FredlyFørde IL39.3513.11
2Hans Olav HygenØstmarka OK39.44+0.0913.14
3Per StefferudØstmarka OK40.44+1.0913.34
4Kjell HobølØstmarka OK41.23+1.4813.47
5Thomas GrøstadØstmarka OK41.30+1.5513.50
6Per Kåre HerredsvelaØstmarka OK53.43+14.0817.54

Herrer-B

2 400 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ole Jakob GilljamØstmarka OK40.4016.56
2Nils Ivar HuuseØstmarka OK42.07+1.2717.32
NN Ukjentdiskvalifisert

Herrer-C

2 000 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Felix HyllesethSentrum OK23.2911.44
2Oskar FarkasØstmarka OK45.41+22.1222.50
3Kristoffer NomelandØstmarka OK53.50+30.2126.55
4Ole Martin NomelandØstmarka OK56.18+32.4928.09

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor