Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Østmarka Open 6

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Østmarka Open 6
Arrangørorganisasjon: Østmarka OK
Dato: tirsdag 20 august 2019

Kongsnes Media

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
5Arne KongsnesHerrer-AM (9)1.00.47+19.05

Lillomarka O-lag

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
6Truls AngellHerrer-AM (9)1.01.19+19.37

NIttedal

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Kari Elisabeth NatvigDamer-AM (4)58.59+5.42

Oppsal orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
8Kjetil ÅstebølHerrer-AM (9)1.17.22+35.40

Sarpsborg

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Tyra BråtenDamer-C (6)26.52+2.58

Sarpsborg OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Ole Jacob EdvardsenHerrer-C (2)30.07
1Marthe KristensenDamer-C (6)23.54

Sentrum OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Felix HyllesethHerrer-C (2)38.20+8.13
Knut Harald HyllesethHerrer-AM (9)diskvalifisert

SIemens

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Christine JakobsenDamer-AK (5)39.08
7Kai Halvorsen AarekolHerrer-AM (9)1.10.40+28.58

Tyrving, IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Morten KongsbergHerrer-AM (9)59.49+18.07

Østmarka OK

50 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Nils Ivar HuuseHerrer-B (3)42.58
1Vemund KongsnesHerrer-AM (9)41.42
1Leah HanneborgD 11-12 (7)37.42
1Erlend OtterleiH 13-14 (5)32.56
1Eldrid OtterleiDamer-B (1)1.17.36
1Tor Magnus GrøstadHerrer-AK (2)29.48
1Pernille Nor-WollD 13-14 (2)44.25
1Hanne Cecilie MesselDamer-AM (4)53.17
1Odin TellesbøHerrer-A (8)44.55
1Sigrid NermoenD 15-16 (2)59.09
2Martine HaugD 13-14 (2)47.17+2.52
2Øyvind HaugHerrer-B (3)44.51+1.53
2Håvard RønningenH 13-14 (5)38.21+5.25
2Martine Berg OlsenD 11-12 (7)43.58+6.16
2Clas UngerHerrer-AK (2)44.53+15.05
2Jørn MjøsterHerrer-AM (9)47.43+6.01
2Inge RambergHerrer-A (8)57.44+12.49
2Ingrid NermoenDamer-AK (5)1.02.07+22.59
2Gina BrevikD 15-16 (2)1.25.31+26.22
3Solveig Ruud TetnesD 11-12 (7)44.55+7.13
3Per Arne KarlsenHerrer-AM (9)50.31+8.49
3Mathias LinløkkenH 13-14 (5)38.48+5.52
3Ingar WollHerrer-B (3)1.06.18+23.20
3Ingrid Marie Stubban HygenDamer-C (6)29.46+5.52
3Kristin Stubban HygenDamer-AK (5)1.02.29+23.21
3Hilde JardstadmarkenDamer-AM (4)1.13.56+20.39
3Øystein KildahlHerrer-A (8)1.03.35+18.40
4Jenny Emilie HerredsvelaDamer-C (6)35.05+11.11
4Anne Margrete HammerDamer-AK (5)1.02.48+23.40
4Kim IversenHerrer-A (8)1.07.51+22.56
4Emil HuuseH 13-14 (5)41.14+8.18
4Leonie SvendsvikD 11-12 (7)54.34+16.52
4Inga WinsvollDamer-AM (4)1.25.26+32.09
5Yiming WangDamer-C (6)1.30.04+1.06.10
5Andreas SandernesH 13-14 (5)46.50+13.54
5Mathea KongslandD 11-12 (7)54.39+16.57
5Bjørn ChristensenHerrer-A (8)1.13.28+28.33
5Katrine HolenDamer-AK (5)1.20.16+41.08
6Ingrid Jarstadmarken PriceD 11-12 (7)1.17.27+39.45
6Håvar BrevikHerrer-A (8)1.14.46+29.51
7 Katrina Jarstadmarka PriceD 11-12 (7)1.20.55+43.13
7Hans Olav HygenHerrer-A (8)1.23.09+38.14
8Thomas GrøstadHerrer-A (8)1.45.29+1.00.34
Jonas Kortner VogtN-åpen (4)45.52
Emil LautenN-åpen (4)40.18
Axel HoltN-åpen (4)46.06
Rasmus Sørlie RønningN-åpen (4)45.58
Ping OuyangDamer-C (6)diskvalifisert
Marie Hammer IversenDamer-A (2)diskvalifisert
Janna Sofie TellesbøDamer-A (2)diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor