Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Østmarka Open 6

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Østmarka Open 6
Arrangørorganisasjon: Østmarka OK
Dato: tirsdag 20 august 2019

N-åpen

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Jonas Kortner VogtØstmarka OK45.52
Emil LautenØstmarka OK40.18
Axel HoltØstmarka OK46.06
Rasmus Sørlie RønningØstmarka OK45.58

D 11-12

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Leah HanneborgØstmarka OK37.42
2Martine Berg OlsenØstmarka OK43.58+6.16
3Solveig Ruud TetnesØstmarka OK44.55+7.13
4Leonie SvendsvikØstmarka OK54.34+16.52
5Mathea KongslandØstmarka OK54.39+16.57
6Ingrid Jarstadmarken PriceØstmarka OK1.17.27+39.45
7 Katrina Jarstadmarka PriceØstmarka OK1.20.55+43.13

D 13-14

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Pernille Nor-WollØstmarka OK44.25
2Martine HaugØstmarka OK47.17+2.52

D 15-16

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sigrid NermoenØstmarka OK59.09
2Gina BrevikØstmarka OK1.25.31+26.22

Damer-A

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Marie Hammer IversenØstmarka OKdiskvalifisert
Janna Sofie TellesbøØstmarka OKdiskvalifisert

Damer-AM

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hanne Cecilie MesselØstmarka OK53.17
2Kari Elisabeth NatvigNIttedal58.59+5.42
3Hilde JardstadmarkenØstmarka OK1.13.56+20.39
4Inga WinsvollØstmarka OK1.25.26+32.09

Damer-AK

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Christine JakobsenSIemens39.08
2Ingrid NermoenØstmarka OK1.02.07+22.59
3Kristin Stubban HygenØstmarka OK1.02.29+23.21
4Anne Margrete HammerØstmarka OK1.02.48+23.40
5Katrine HolenØstmarka OK1.20.16+41.08

Damer-B

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Eldrid OtterleiØstmarka OK1.17.36

Damer-C

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marthe KristensenSarpsborg OL23.54
2Tyra BråtenSarpsborg26.52+2.58
3Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK29.46+5.52
4Jenny Emilie HerredsvelaØstmarka OK35.05+11.11
5Yiming WangØstmarka OK1.30.04+1.06.10
Ping OuyangØstmarka OKdiskvalifisert

H 13-14

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Erlend OtterleiØstmarka OK32.56
2Håvard RønningenØstmarka OK38.21+5.25
3Mathias LinløkkenØstmarka OK38.48+5.52
4Emil HuuseØstmarka OK41.14+8.18
5Andreas SandernesØstmarka OK46.50+13.54

Herrer-A

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Odin TellesbøØstmarka OK44.55
2Inge RambergØstmarka OK57.44+12.49
3Øystein KildahlØstmarka OK1.03.35+18.40
4Kim IversenØstmarka OK1.07.51+22.56
5Bjørn ChristensenØstmarka OK1.13.28+28.33
6Håvar BrevikØstmarka OK1.14.46+29.51
7Hans Olav HygenØstmarka OK1.23.09+38.14
8Thomas GrøstadØstmarka OK1.45.29+1.00.34

Herrer-AM

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vemund KongsnesØstmarka OK41.42
2Jørn MjøsterØstmarka OK47.43+6.01
3Per Arne KarlsenØstmarka OK50.31+8.49
4Morten KongsbergTyrving, IL59.49+18.07
5Arne KongsnesKongsnes Media1.00.47+19.05
6Truls AngellLillomarka O-lag1.01.19+19.37
7Kai Halvorsen AarekolSiemens1.10.40+28.58
8Kjetil ÅstebølOppsal orientering1.17.22+35.40
Knut Harald HyllesethSentrum OKdiskvalifisert

Herrer-AK

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tor Magnus GrøstadØstmarka OK29.48
2Clas UngerØstmarka OK44.53+15.05

Herrer-B

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Nils Ivar HuuseØstmarka OK42.58
2Øyvind HaugØstmarka OK44.51+1.53
3Ingar WollØstmarka OK1.06.18+23.20

Herrer-C

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ole Jacob EdvardsenSarpsborg OL30.07
2Felix HyllesethSentrum OK38.20+8.13

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor