Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Østmarka Open 4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Østmarka Open 4
Arrangørorganisasjon: Østmarka OK
Dato: tirsdag 11 juni 2019

N-åpen

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Stian LillegårdLillomarka OL20.01
Ia Amalie H JacobsenØstmarka OK45.33
Ane Cornelia H JacobsenØstmarka OK45.16

D 11-12

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Martine Berg-OlsenØstmarka OK1.08.17

D 15-16

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Gina BrevikØstmarka OK1.24.48

Damer-A

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Heidi VogtØstmarka OK1.10.05

Damer-AK

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sara BakkeLillomarka OL43.42
2Gunvor RuudØstmarka OK52.13+8.31
3Helena GranbergØstmarka OK1.06.34+22.52
4Ingrid NermoenØstmarka OK1.19.17+35.35
Doris Larsson Lillomarka OLdiskvalifisert

H 9-10

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Aksel HoltØstmarka OK1.04.51
Emil Hanssen LautenØstmarka OK1.04.32

H 13-14

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Andreas SandernesØstmarka OK50.20
2Erlend OtterleiØstmarka OK54.16+3.56
3Emil HuuseØstmarka OK1.08.34+18.14
4Mathias LinløkkenØstmarka OK1.33.32+43.12
Marius Knøsberg EsvallØstmarka OKdiskvalifisert

Herrer-A

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Knut Edvard HellandØstmarka OK46.35
2Vetle ChristiansenBækkelaget52.10+5.35
3Håvar BrevikØstmarka OK1.09.16+22.41
4Audun HauglandØstmarka OK1.14.56+28.21
5Yngvar ChristiansenBækkelaget1.16.43+30.08
6Kjetil Sverdrup-ThygesonØstmarka OK1.21.15+34.40

Herrer-AK

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Per Arne KarlsenØstmarka OK41.33
2Claes UngerLillomarka OL54.33+13.00
3Kai Halvorsen AarekolSiemens1.06.07+24.34
4Per Kåre HerredsvelaØstmarka OK1.09.20+27.47

Herrer-B

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Nils Ivar HuuseØstmarka OK1.08.48
Ole Jakob GilljamØstmarka OKdiskvalifisert

Herrer - mellomlang løype

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tore RuudØstmarka OK45.03
2Rune TeiglandØstmarka OK46.23+1.20
3Per StedjeØstmarka1.06.19+21.16
Truls HangellLillomarkadiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor