Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Østmarka Open 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Østmarka Open 3
Arrangørorganisasjon: Østmarka OK
Dato: tirsdag 4 juni 2019

N-åpen

2 500 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Ole Martin NomelandØstmarka OK38.4315.29
Kristoffer NomelandØstmarka OK38.3315.25
Ane Cornelia H JacobsenØstmarka OK52.3821.03
Ia Amalie H JacobsenØstmarka OK52.4021.04
Filip GavrilovicØstmarka OK52.5321.09

D 11-12

2 700 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Pernille Sundt LyngøyØstmarka OK43.0015.55
Katrina Jarstadmarken PriceØstmarka OK40.4215.04
Ingrid Jarstadmarken PriceØstmarka OK38.2514.13
Leonie SvensvikØstmarka OK46.5517.22
Martine Berg-OlsenØstmarka OK30.5711.27

D 13-14

3 400 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK47.5414.05
2Pernille Nor-WollØstmarka OK1.14.29+26.3521.54
3Martine Arntzen HaugØstmarka OK1.14.30+26.3621.54

D 15-16

3 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Sigrid NermoenØstmarka OKbrutt

Damer-A

5 400 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marie Hammer IversenØstmarka OK1.24.4715.42
2Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK1.30.41+5.5416.47

Damer-AK

3 600 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gry Buraas LautenØstmarka OK46.2412.53
2Ingrid NermoenØstmarka OK1.03.23+16.5917.36
3Janna TellesbøØstmarka OK1.04.57+18.3318.02
4Inga Cathrin WinsvoldØstmarka OK1.09.17+22.5319.14
5Gunvor RuudØstmarka OK1.12.36+26.1220.10
6Anne Margrete HammerØstmarka OK1.22.30+36.0622.55

Damer-B

3 400 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eva Beate AndresenNILU55.0516.12
2Eldrid Odden OtterleiØstmarka OK1.07.32+12.2719.51
3Helena GranbergØstmarka OK1.14.38+19.3321.57
4Cicilia LaineØstmarka OK1.19.58+24.5323.31
5Aina WestvikØstmarka OK1.20.07+25.0223.33
6June HerredsvelaØstmarka OK1.37.32+42.2728.41
6Ragnhild BrevikØstmarka OK1.37.32+42.2728.41

Damer-C

2 700 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Beate EllingsenØstmarka OK30.5811.28
2Siv JystadØstmarka OK43.48+12.5016.13

H 9-10

2 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Emil Hanssen LautenØstmarka OK46.0317.03

H 11-12

2 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Aksel HoltØstmarka OK46.5117.21

H 13-14

3 400 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Håvard Rønningen Østmarka OK45.0813.16
2Marius Knøsberg EsvallØstmarka OK1.43.56+58.4830.34

Herrer-A

5 400 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Odin TellesbøØstmarka OK48.138.55
2Nils Petter FremmingHeming Orientering57.54+9.4110.43
3Alexander SkarnesØstmarka OK1.01.36+13.2311.24
4Bjørn ChristensenØstmarka OK1.04.44+16.3111.59
5Glenn MüllerØstmarka OK1.11.39+23.2613.16
6Audun HauglandØstmarka OK1.24.36+36.2315.40
7Kim IversenØstmarka OK1.53.50+1.05.3721.04
Øystein KildahlØstmarka OKdiskvalifisert
Inge RambergØstmarka OKdiskvalifisert

Herrer-AK

3 600 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Erlend OtterleiØstmarka OK40.5011.20
2Jørn MjøsterØstmarka OK45.34+4.4412.39
3Rune TeiglandØstmarka OK47.29+6.3913.11
4Kjetil Sverdrup-ThygesonØstmarka OK54.12+13.2215.03
5Per Arne KarlsenØstmarka OK58.19+17.2916.11
6Sigfred FagervikThales BIK1.14.25+33.3520.40
7Per Kåre HerredsvelaØstmarka OK1.17.13+36.2321.26
Terje LinløkkenØstmarka OKbrutt

Herrer-B

3 400 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jens Magnus RønningenØstmarka OK48.1014.10
2Dag HauglandØstmarka OK1.12.22+24.1221.17

Herrer-C

2 700 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Korhan MarkussenØstmarka OK28.0010.22
2Mathias LinløkkenØstmarka OK35.33+7.3313.09

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor