Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Østmarka Open 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Østmarka Open 2
Arrangørorganisasjon: Østmarka OK
Dato: tirsdag 28 mai 2019

N-åpen

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Tor SimonsenOK Øst28.53

D 11-12

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Martine Berg-OlsenØstmarka OK45.17
Pernille Sundt LyngøyØstmarka OK40.41
Katrina Jarstadmarken PriceØstmarka OK37.02
Ingrid Jarstadmarken PriceØstmarka OK38.23
Leonie SvensvikØstmarka OK31.08

D 13-14

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Pernille Nor-WollØstmarka OK55.10

D 15-16

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sigrid NermoenØstmarka OK40.36

Damer-A

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Heidi VogtØstmarka OK1.03.50
2Hilde JarstadmarkenØstmarka OK1.04.32+0.42
Jartrud SteinsliØstmarka OKdiskvalifisert

Damer-AK

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Gry Buraas LautenØstmarka OK41.09
2Ingrid NermoenØstmarka OK45.41+4.32
3Inga Cathrin WinsvoldØstmarka OK56.49+15.40
Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OKbrutt

Damer-B

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Frida Van MegenOppsal Orientering39.55
2Ingrid LundNOteam43.05+3.10
2Ingrid LundNOteam43.05+3.10
4Anne ArntzenRaumar57.48+17.53
5Trine Annette NomelandØstmarka OK1.19.52+39.57
6Eliska TellesbøØstmarka1.36.09+56.14
Siv JystadØstmarka OKdiskvalifisert

H 9-10

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Emil Hanssen LautenØstmarka OK31.55
Aksel HoltØstmarka OK29.12

H 13-14

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Håvard Rønningen Østmarka OK32.20
2Erlend OtterleiØstmarka OK36.18+3.58
3Andreas SandernesØstmarka OK49.15+16.55
4Kristoffer NomelandØstmarka OK1.19.52+47.32
5Ole Jakob GilljamØstmarka OK1.20.48+48.28
6Marius Knøsberg EsvallØstmarka OK1.21.08+48.48

Herrer-A

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Knut Edvard HellandØstmarka OK45.44
2Rune TeiglandØstmarka OK52.33+6.49
3Helge WeydahlFFI BIL56.30+10.46
4Håvar BrevikØstmarka OK1.08.28+22.44
5Tormod ØvergaardVestre Aker1.09.17+23.33
6Thomas GrøstadØstmarka OK1.10.45+25.01
7Kai Halvorsen AarekolSiemens1.18.49+33.05
8Per StedjeØstmarka1.21.32+35.48
Sveinung SyversenOppsal Orienteringdiskvalifisert

Herrer-AK

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Per Arne KarlsenØstmarka OK38.04
2Øystein KildahlØstmarka OK46.09+8.05
3Tor Magnus GrøstadØstmarka OK46.57+8.53
4Henrik GudimØstmarka OK47.12+9.08
5Kim IversenØstmarka OK55.00+16.56
6Claes UngerLillomarka OL56.29+18.25
7Svein OtterleiØstmarka OK58.20+20.16
8Per Kåre HerredsvelaØstmarka OK1.05.32+27.28
John Thomas PetersenNittedal O-lagdiskvalifisert

Herrer-B

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingar WollØstmarka OK44.14
2Nils Ivar HuuseØstmarka OK51.03+6.49
3Ole Martin NomelandØstmarka OK1.00.28+16.14

Herrer-C

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Korhan MarkussenØstmarka OK29.30
2Terje TrondsenNittedal O-lag32.28+2.58

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor
O-Festivtival