Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Grankvistløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Grankvistløpet
Arrangørorganisasjon: Østmarka OK
Dato: lørdag 26 oktober 2019

Klasser: Visa alla | N-Åpen (3 km) | D 11-12 | H 11-12 | D 13-16 (5 km) | H 13-16 (5 km) | Damer A Lang | D A-Mellom (10 km) | D A-Kort (5 km) | H A-Lang (15 km) | H A-Mellom (10 km) | H A-Kort (5 km) | C-Åpen (5 km)

Åpen N

2 800 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Monica JørgensenHadeland OK1.10.3825.13

D 11-12

4 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingrid Jarstadmarken PriceØstmarka OK46.169.50
Leah HanneborgØstmarka OKikke startet

H 11-12

4 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aksel HoltØstmarka OK1.14.1515.47

D13-16

5 000 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mari KallesonOppsal Orientering40.578.11
2Martine Arntzen HaugØstmarka OK43.41+2.448.44
3Sigrid NermoenØstmarka OK47.46+6.499.33
4Gina BrevikØstmarka OK1.00.27+19.3012.05
Eira Wessel LineØstmarka OKikke startet

H13-16

5 000 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Håvard RønningenØstmarka OK37.197.27
2Erlend OtterleiØstmarka OK37.23+0.047.28
3Børge Nilsen BergFossum IF38.52+1.337.46
4Andreas SandernesØstmarka OK40.33+3.148.06
5Simen Rønning JohansenMåren OK46.11+8.529.14
6Emil HuuseØstmarka OK48.35+11.169.43
Mathias LinløkkenØstmarka OKikke startet

Damer A Lang

12 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK1.55.409.15
2Alexandra LinløkkenØstmarka OK2.01.34+5.549.43

Damer A Mellom

5 000 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tina KallesonOppsal Orientering1.19.3415.54
2Hilde JarstadmarkenØstmarka OK1.34.15+14.4118.51
3Janna Sofie TellesbøØstmarka OK1.41.06+21.3220.13
4Jartrud SteinsliØstmarka OK2.16.14+56.4027.14

Damer A Kort

5 000 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Karoline BjørnerødOK Moss46.189.15
2Elin KallesonOppsal Orientering47.19+1.019.27
3Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL50.56+4.3810.11
4Jenny Emilie Brenni HerredsvelaØstmarka OK51.16+4.5810.15
5Ingrid NermoenØstmarka OK53.01+6.4310.36
6Anne Margrete HammerØstmarka OK1.03.28+17.1012.41
7Katrine HolenØstmarka OK1.09.07+22.4913.49
8Helena GranbergØstmarka OK1.10.16+23.5814.03

Herrer A Lang

15 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Knut Edvard HellandØstmarka OK1.56.027.41
Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OKbrutt

Herrer A Mellom

10 000 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Odin TellesbøØstmarka OK1.10.047.00
2Tor Magnus GrøstadØstmarka OK1.19.09+9.057.54
3Inge RambergØstmarka OK1.31.29+21.259.08
4Bjørn ChristensenØstmarka OK1.44.36+34.3210.27
5Per StedjeØstmarka OK1.54.04+44.0011.24
Rune TeiglandØstmarka OKdiskvalifisert
Leif S. ThingsrudØstmarka OKikke startet

Herrer A Kort

5 000 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristian Bernhard NilsenFossum IF37.497.33
2Alfred BjørnerødOK Moss43.18+5.298.39
3Lars Rønning JohansenMåren OK46.47+8.589.21
4Ola NilsenOppsal Orientering51.17+13.2810.15
5Øyvind HaugØstmarka OK53.00+15.1110.36
6Nils Ivar HuuseØstmarka OK1.19.06+41.1715.49
7Jens Magnus RønningenØstmarka OK1.27.51+50.0217.34
Arne Chr. ScheieØstmarka OKdiskvalifisert

Åpen-C

4 700 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jon BerglandKlubbløs49.1810.29
2Hilde HoltØstmarka OK1.14.31+25.1315.51
June HerredsvelaØstmarka OKikke startet
Stian LillegårdLillomarka OLikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor