Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vestmjøsacup 1 / Sprintcup 4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vestmjøsacup 1 / Sprintcup 4
Arrangørorganisasjoner: Gjø-Vard OL / OL Toten-Troll
Dato: onsdag 15 mai 2019

Hjelp oss å gjøre arrangementene våre bedre gjennom å fylle ut deltakerundersøkelsen senest om 5 dager! (2 svar)

A

2 000 m, 51 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vegard Ølstad DalbergBækkelagets SK11.545.57
2Lars LienGjø-Vard OL12.06+0.126.03
3Øyvind LienGjø-Vard OL13.13+1.196.36
4Evine Westli AndersenLøten o-lag13.53+1.596.56
5Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Troll14.03+2.097.01
6Nils Harald StaffOL Toten-Troll14.06+2.127.03
7Sigurd KvammeOL Toten-Troll14.51+2.577.25
8Harald BergeLøten o-lag14.57+3.037.28
9Håvard KvammeOL Toten-Troll15.17+3.237.38
10Ida HjorthGjø-Vard OL15.30+3.367.45
11Even LienGjø-Vard OL15.52+3.587.56
12Frode HjorthHamar OK16.00+4.068.00
13Frode BergersenHamar OK16.14+4.208.07 Last ned GPS-spor i gpx-format
14Anders SollienOL Toten-Troll16.46+4.528.23
15Trond FlaskerudOL Toten-Troll16.58+5.048.29
16Emma Visted-HansenGjø-Vard OL17.04+5.108.32
17June Rogstad BekkevoldLøten o-lag17.08+5.148.34
18Hege SolerødGjø-Vard OL17.31+5.378.45 Last ned GPS-spor i gpx-format
19Stein Arne NegårdVang OL17.40+5.468.50
20Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering17.44+5.508.52
21Bjarte LindstadOL Toten-Troll17.45+5.518.52
22Emma Bangstad BergersenHamar OK18.01+6.079.00
23Arnfinn PedersenGjø-Vard OL18.02+6.089.01
24Even ErlienGjø-Vard OL18.14+6.209.07
25Henriette BergLøten o-lag18.28+6.349.14
26Per Olav AndersenVang OL18.49+6.559.24
27Anders Kvamme FeldeSnertingdal IF Orientering19.05+7.119.32
28Vanja StaffOL Toten-Troll19.21+7.279.40
29Gro SolnørdalRudsbygd IL19.33+7.399.46
30Hildegunn LindstadOL Toten-Troll19.36+7.429.48
31Paul Martin BergRudsbygd IL19.46+7.529.53
32Margrete JørandliGjø-Vard OL19.48+7.549.54
33Helge RevhaugRingerike OL20.23+8.2910.11
34Torstein BergLøten o-lag20.41+8.4710.20
35Johannes Bjørke SollienOL Toten-Troll20.45+8.5110.22
36Lis DæhliLøten o-lag20.58+9.0410.29
37Knut WikstrømRingsaker OK21.00+9.0610.30
38May Lise KloppbakkenGjø-Vard OL21.24+9.3010.42
39Berit BergsetGjø-Vard OL21.46+9.5210.53
40Hanne HolmenSnertingdal IF Orientering24.00+12.0612.00
41Jan-Erik BodaySnertingdal IF Orientering24.03+12.0912.01
42Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering24.37+12.4312.18
43Mathilde OustadLøten o-lag24.47+12.5312.23
44Espen TorsethGjø-Vard OL26.18+14.2413.09
45Trond FeiringHamar OK26.46+14.5213.23
46Stine Sønsterud BergLøten o-lag26.52+14.5813.26
47Herman BakkeLøten o-lag27.04+15.1013.32
48Terje MalmHamar OK28.20+16.2614.10
49Randi Fallbakken BergeLøten o-lag28.33+16.3914.16
Maren HenriksenVang OLdiskvalifisert
Eli Ringstad LienGjø-Vard OLbrutt
Simen BallangrudOL Toten-Trollikke startet
Kristine Haanes StrandlieGjø-Vard OLikke startet

B

1 470 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Celine VistedGjø-Vard OL12.578.48
2Håvard HøieGjø-Vard OL13.39+0.429.17
3Amund FlaskerudOL Toten-Troll14.44+1.4710.01
4Roar SkoglundGjø-Vard OL18.06+5.0912.18
5Ruth BratlienSnertingdal IF Orientering18.10+5.1312.21
6Mona BratlienSnertingdal IF Orientering24.02+11.0516.20
7Ingebjørg FeldeSnertingdal IF Orientering24.53+11.5616.55
Ida Marie BratlienSnertingdal IF Orienteringikke startet
Madeleine Aaslund JenackGjø-Vard OLikke startet

C

1 160 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Karen Haanes StrandlieGjø-Vard OL8.026.55
2Jørgen Fonstad SolheimGjø-Vard OL8.11+0.097.03
3Sindre LindstadNOTEAM8.14+0.127.05
4Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL8.20+0.187.11
5Johanne BergLøten o-lag9.37+1.358.17
6Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll9.58+1.568.35
7Johannes HøieGjø-Vard OL10.08+2.068.44
7Øyvind Villa JohansenGjø-Vard OL10.08+2.068.44
9Rikke Nordahl ØsterhusGjø-Vard OL11.15+3.139.41
10Therese HolmenSnertingdal IF Orientering12.21+4.1910.38
11Lars FlaskerudOL Toten-Troll13.18+5.1611.27
12Emilie Kloppbakken StenbrendenGjø-Vard OL15.58+7.5613.45
13Elisa Kaderkova MæhlumGjø-Vard OL15.59+7.5713.46
14Nuria Minguez EsteveGjø-Vard OL17.21+9.1914.57
14Anne Cecilie JacobsenGjø-Vard OL17.21+9.1914.57

N

1 080 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Marte Olava BratlienSnertingdal IF Orienteringfullført
Mina HolmenSnertingdal IF Orienteringfullført
Emma Aaslund JenackGjø-Vard OLfullført
Jonathan Aaslund JenackGjø-Vard OLfullført
Kristine Villa KristiansenGjø-Vard OLfullført
Pål Solli KvikstadOL Toten-Trollfullført
Isak RimeGjø-Vard OLfullført
Daniel SkistadGjø-Vard OLfullført
Sjur Fonstad SolheimGjø-Vard OLfullført
Sivert Isak TorsethGjø-Vard OLfullført
Tobias SkoglundGjø-Vard OLikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor