Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Grenlandskarusellen 14, Skeidimila

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Grenlandskarusellen 14, Skeidimila
Arrangørorganisasjon: OK Skeidi
Dato: torsdag 19 september 2019

D 11-12

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Juliette Holtskog-FeremansSkien OK10.39
2Sofie Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL14.03+3.24
3Sigrid BruemPorsgrunn OL23.42+13.03
4Thea Kåsa VestgårdenPorsgrunn OL23.46+13.07

D 13-14

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vilde Aakre LeistadSkien OK1.09.01

D 15-16

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Une HoltermannPorsgrunn OL37.42
2Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL42.13+4.31

D 40-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Gry AakreSkien OK59.00

D 50-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hilde VassendPorsgrunn OL40.38

D 60-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tonny LindquistOK Skeidi1.09.38
2Kerstin Elisabeth AasPorsgrunn OL1.09.39+0.01

H 11-12

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ole Magnus StoremyrIL Hauken22.41

H 13-14

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Henrik Repstad StoremyrIL Hauken49.03

H 15-16

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL33.33
2Magnus BrodinPorsgrunn OL37.27+3.54
3Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL37.31+3.58

H 17-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Erling GrammeltvedtOK Skeidi1.23.24
2Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL1.40.34+17.10

H 40-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Pål WinbergOK Skeidi31.26
2Bjørn Idar SætranIF Trauma38.48+7.22
3Thomas BrodinPorsgrunn OL41.15+9.49
4Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL42.39+11.13
5Sigurd HoltskogSkien OK1.00.00+28.34

H 50-

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Helge GisholtOK Skeidi33.58
2Øyvind FlaattenOK Skeidi34.32+0.34
3Jan GatevoldPorsgrunn OL37.33+3.35
4Bjørn PollandOK Skeidi37.41+3.43
5Bjørn Richard KirsteSkien OK45.40+11.42
6Arild RørholtOK Skeidi56.09+22.11

H 60-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Arve GlittumOK Skeidi33.43
2Inge GlittumOK Skeidi43.14+9.31
3Dag KristensenOK Skeidi45.27+11.44
4Dagfinn TorpePorsgrunn OL48.38+14.55

H 70-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Atle RemmePorsgrunn OL48.42
2Kåre ThorbjørnsenLarvik OK1.06.25+17.43
3Rolf LyePorsgrunn OL1.13.04+24.22
Jiri UrvalekPorsgrunn OLdiskvalifisert
Carl Ove BergOK Skeididiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor