Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Grenlandskarusellen 8

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Grenlandskarusellen 8
Arrangørorganisasjon: OK Skeidi
Dato: torsdag 6 juni 2019

D 11-12

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sofie Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL19.21

D 15-16

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL31.21
2Une HoltermannPorsgrunn OL31.33+0.12

D 17-C

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tina Therese Solem BorgenSkien OK27.30
2Anne Marie Koren HalvorsenOK Skeidi29.49+2.19
3Jorunn Brun SagaSkien OK31.51+4.21
4Kristin JohanssonLarvik OK33.52+6.22
5Eva NordinSverige OL54.25+26.55

D 17-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hanne VassendPorsgrunn OL32.11

D 40-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Siv WiersdalenPorsgrunn OL50.42

D 50-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hilde VassendPorsgrunn OL31.53
2Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL41.16+9.23
3Gro PedersenOK Skeidi51.26+19.33

D 60-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hanne HerumOK Skeidi40.08
2Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL1.02.56+22.48
3Kristil KristensenOK Skeidi1.04.01+23.53
Tonny LindquistOK Skeididiskvalifisert

D 70-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik41.23
2Britt Forsell PirozziSkåneslåttens OL52.27+11.04

H 15-16

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL32.27

H 17-C

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Glenn BorgenSkien OK15.31

H 17-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Erling GrammeltvedtOK Skeidi29.39
2Åsmund HasaasOK Skeidi32.49+3.10
3Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL38.24+8.45
4Børge NordliPorsgrunn OL45.12+15.33

H 40-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Pål WinbergOK Skeidi40.27
2Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL41.49+1.22
3Jan Erik TinderholtOK Skeidi55.36+15.09
4Lars Rune LieOK Skeidi1.07.41+27.14
5Truls FjeldstadPorsgrunn OL1.07.56+27.29

H 50-

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Helge GisholtOK Skeidi30.21
2Knut Wiig MathisenPorsgrunn OL32.05+1.44
3Arve GlittumOK Skeidi34.03+3.42
4Bjørn PollandOK Skeidi35.34+5.13
5Morten HamreIL Hauken39.02+8.41
6Jan GatevoldPorsgrunn OL39.08+8.47
7Inge GlittumOK Skeidi41.47+11.26
8Jon SkriubakkenPorsgrunn OL43.53+13.32
9Morten AndresenOK Skeidi53.06+22.45
10Jan Kåre StokkeOK Skeidi56.27+26.06

H 60-

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tom SagaSkien OK32.59
2Rune LaurantsenSkien OK36.28+3.29
3Ole JohanssonPorsgrunn OL40.09+7.10
4Dagfinn TorpePorsgrunn OL44.41+11.42
5Atle RemmePorsgrunn OL47.04+14.05
6Arne Næss JohnsenPorsgrunn OL48.13+15.14
7Dag KristensenOK Skeidi48.30+15.31
8Tron SolbergOK Skeidi50.54+17.55
9Anders BjørkåsAskvoll og Holmedal53.57+20.58

H 70-

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kjell Einar AadnevikTIF Viking29.38
2Jakob KløverødPorsgrunn OL41.01+11.23
3Kåre ThorbjørnsenLarvik OK43.59+14.21
4Carl Ove BergOK Skeidi45.18+15.40
5Tor Eivind EdvardsenLarvik OK48.18+18.40
6Rolf LyePorsgrunn OL54.45+25.07
7Sven Erik ForsellSkåneslåttens OL59.42+30.04
Jiri UrvalekPorsgrunn OLdiskvalifisert

Mosjon

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Astrid LundeDrangedal OL41.33

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor
O-Festivtival