Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Grenlandskarusellen 11

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Grenlandskarusellen 11
Arrangørorganisasjon: OK Skeidi
Dato: torsdag 29 august 2019

IL Hauken

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Henrik Repstad StoremyrH 13-14 (1)37.23
1Ole Magnus StoremyrH 11-12 (1)1.11.08
Olav FlogstadH 60- (3)brutt

Larvik OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
5Kåre ThorbjørnsenH 70- (6)54.28+14.55
6Tor Eivind EdvardsenH 70- (6)1.08.16+28.43

OK Skeidi

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Hanne HerumD 60- (3)39.29
1Arve GlittumH 50- (5)32.20
1Morten AndresenMosjon (3)36.04
1Hilde Gunn HellenesD 17-C (2)39.46
1Erling GrammeltvedtH 17- (5)30.09
2Kristil KristensenD 60- (3)45.17+5.48
2Øyvind FlaattenH 50- (5)33.26+1.06
2Anne Marie Koren HalvorsenD 17-C (2)51.48+12.02
2Fredrik PollandH 17- (5)35.38+5.29
3Bjørn PollandH 50- (5)34.49+2.29
3Tonny LindquistD 60- (3)1.21.26+41.57
5Lars Rune LieH 17- (5)44.58+14.49

Porsgrunn OL

27 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Julie KristensenD 13-16C (1)51.57
1Tor-Ivar KristensenH 17-C (1)36.13
1Jorunn IsaksenD 40- (2)50.07
1Atle RemmeH 70- (6)39.33
1Hilde VassendD 50- (3)33.08
1Magne Wiig MathisenH 40- (2)31.02
1Une HoltermannD 15-16 (1)29.20
1Tobias MathisenH 15-16 (4)25.00
2Jiri UrvalekH 60- (3)46.43+17.32
2Kjell MeenH 70- (6)41.34+2.01
2Magnus BrodinH 15-16 (4)30.26+5.26
2Eli Marie WiigD 50- (3)34.20+1.12
2Siv WiersdalenD 40- (2)1.01.13+11.06
2Sofie Wiersdalen ThunoldD 11-12 (5)47.10+0.23
2Lars Ole ThunoldH 40- (2)47.23+16.21
3Rolf LyeH 70- (6)47.55+8.22
3Janne LarsenD 50- (3)48.12+15.04
3Anders L. RosenvoldH 15-16 (4)31.20+6.20
3Håvard SkriubakkenH 17- (5)36.19+6.10
3Astrid Bøgeberg LilleaasD 11-12 (5)55.58+9.11
4Kay JørgensenH 70- (6)49.52+10.19
4Jan GatevoldH 50- (5)36.03+3.43
4Børge NordliH 17- (5)43.30+13.21
4Sigrid BruemD 11-12 (5)1.03.22+16.35
4Oscar Wiersdalen ThunoldH 15-16 (4)33.03+8.03
5Jørn LangerudH 50- (5)38.47+6.27
5Thea Kåsa VestgårdenD 11-12 (5)1.03.35+16.48

Skien OK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Juliette Holtskog-FeremansD 11-12 (5)46.47
1Rune LaurantsenH 60- (3)29.11
2Sigurd HoltskogMosjon (3)46.09+10.05
3Harald OmlandMosjon (3)50.17+14.13
Eilef LandsverkH 60- (3)diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor