Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for 5ern sprintstafett

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: 5ern sprintstafett
Arrangørorganisasjon: Lierbygda OL
Dato: tirsdag 21 mai 2019

5ern

21 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Konnerud IL 17.32.12
1. Andrea Ranvikfullførtfullført
1. Mille Vasshaug Jægtvikfullførtfullført
2. Jenny Baklid7.09.505+6.41.097.09.504
2. Thea Sildnes Baklid7.11.298+6.42.48fullført
3. Aslak Heimdal22.2217.32.121-3
2Kongsberg OL 17.37.19
1. Vetle Dragefullførtfullført
1. Tale Strandfullførtfullført
2. Vetle Drage7.07.543+6.39.137.07.542
2. Tale Strand7.14.5214+6.46.11fullført
3. Atle Nikolai Wøllo29.259+7.037.37.1920
3Konnerud IL 27.39.43
1. Fredrik Fet Andersenfullførtfullført
1. Amanda Skyttersæter Saugerudfullførtfullført
2. Anniken Ranvik7.11.3710+6.42.567.11.378
2. Thea Land7.15.5418+6.47.13fullført
3. Joar Gjerdahl28.066+5.447.39.433-5
4Kongsberg OL 27.40.30
1. Konstanse Moholthfullførtfullført
1. Halvor Løkenfullførtfullført
2. Arne Bergan7.13.0511+6.44.247.13.059
2. Konstanse Moholth7.15.4217+6.47.01fullført
3. Rolf Trygve Haug27.255+5.037.40.304-5
5Asker Skiklubb 37.40.47
1. Mathias Birkelundfullførtfullført
1. Maren Aure Skogedalfullførtfullført
2. Mathias Nyhaug7.17.3723+6.48.567.17.3715
2. Maren Aure Skogedal7.18.3825+6.49.57fullført
3. Per Wirehn23.103+0.487.40.475-10
6Asker Skiklubb 17.43.10
1. Mikkel Rastadfullførtfullført
1. Sara Martinifullførtfullført
2. Sara Martini7.19.4128+6.51.007.19.4118
2. Elias Andenæs7.19.5729+6.51.16fullført
3. Øystein Rastad23.294+1.077.43.106-12
7Modum OL 17.43.26
1. Marita Lilja Grønhovdfullførtfullført
1. Sirpa Lilja24.524+2.47fullført
2. Leif Eriksson7.15.1715+6.46.367.15.1711
2. Niklas Lilja Grønhovd7.20.0330+6.51.22fullført
3. Arno Lilja Grønhovd28.097+5.477.43.267-4
8Sturla, IF 17.44.16
1. Anne Maren Eidstenfullførtfullført
1. Johan Kristian Undeland22.242+0.19fullført
2. Jens Wold7.21.1131+6.52.307.21.1119
2. Johan Kristian Undeland7.23.2633+6.54.45fullført
3. Charlotte Skourup23.052+0.437.44.168-11
9Tyrving IL 17.44.20
1. Tellef Juell Larsenfullførtfullført
1. Eileen Bjanes48.458+26.40fullført
2. Marius Juell Larsen6.52.012+6.23.206.52.011
2. Marianne Njåstein7.13.2112+6.44.40fullført
3. Kristian Juell Larsen52.1919+29.577.44.209+8
10Tyrving IL 37.45.08
1. Vida Helland-Hansenfullførtfullført
1. Christian Holmboediskvalifisertfullført
2. Stella Holmboe7.14.0113+6.45.207.14.0110
2. Christian Holmboe7.15.4116+6.47.00fullført
3. Ingrid Lund Hovden31.0711+8.457.45.08100
11Konnerud IL 37.46.14
1. Elsa Sofie Lysheden-Vogtfullførtfullført
1. Camilla Hovlanddiskvalifisertfullført
2. Tove Heimdal7.17.5424+6.49.137.17.5416
2. August Hellerud Sire7.19.2627+6.50.45fullført
3. Erik Saugerud28.208+5.587.46.1411-5
12Asker Skiklubb 47.46.52
1. Marit Isachsenfullførtfullført
1. Simen Aure Skogedalfullførtfullført
2. Simen Aure Skogedal7.08.374+6.39.567.08.373
2. Marit Isachsen7.24.0234+6.55.21fullført
3. Vilmer Nyberg38.1514+15.537.46.5212+9
13Asker Skiklubb 27.47.45
1. Jakob Rastadfullførtfullført
1. Astrid Ytterbø22.051fullført
2. Jakob Rastad7.10.436+6.42.027.10.435
2. Astrid Ytterbø7.24.2735+6.55.46fullført
3. Mikael Birkelund37.0212+14.407.47.4513+8
14Ringerike OL 17.48.38
1. Mikkel Berglundfullførtfullført
1. Monica Berglundfullførtfullført
2. Mikkel Berglund7.11.329+6.42.517.11.327
2. Monica Berglund7.16.2420+6.47.43fullført
3. Lars Berglund37.0613+14.447.48.3814+7
15Sturla, IF 47.50.19
1. Isak Fagerlandfullførtfullført
1. Marie Kvarmefullførtfullført
2. Magnus Skourup Rognebakke7.19.1726+6.50.367.19.1717
2. Marie Kvarmediskvalifisertfullført
3. Ine Instanes31.0210+8.407.50.1915-2
16Sturla, IF 27.56.50
1. Malene Instanesfullførtfullført
1. Sverre Norheim-Martinsendiskvalifisertfullført
2. Malene Instanes7.16.3221+6.47.517.16.3213
2. Henrik Kaiser7.38.2337+7.09.42fullført
3. Jon Erik Kvarme40.1815+17.567.56.5016+3
17Sturla, IF 37.56.54
1. Mina Akiko Johnsenfullførtfullført
1. Per Martin Norheim-Martinsendiskvalifisertfullført
2. Mina Akiko Johnsen7.15.5719+6.47.167.15.5712
2. Martin Kaiser7.33.1236+7.04.31fullført
3. Mathias Skourup Rognebakke40.5716+18.357.56.5417+5
18Kongsberg OL 38.00.04
1. Ingvild Langeggenfullførtfullført
1. Andreas Myrvold Skovlystfullførtfullført
2. Andreas Myrvold Skovlyst7.11.277+6.42.467.11.276
2. Ingrid Lestebergdiskvalifisertfullført
3. Øyvind Drage48.3717+26.158.00.0418+12
19Fossum IF / Lierbygda OL 18.07.07
1. Elias Fossfullførtfullført
1. Richard Zeiner-Gundersenfullførtfullført
2. Richard Zeiner-Gundersen7.17.3222+6.48.517.17.3214
2. Elias Foss7.22.3732+6.53.56fullført
3. Trine Marit Justad Raaen49.3518+27.138.07.0719+5
20Eiker OL 18.31.54
1. Heidi Myklemyr23.373+1.3223.371
1. Vegard Myklemyr30.075+8.02fullført
2. Vegard Myklemyrfullførtfullført
2. Lotte Myklemyr28.411fullført
3. Ole Myklemyr8.08.1720+7.45.558.31.5420
Tyrving IL 2fullført
1. Nora Skauen38.356+16.3038.352+14.58
1. Linnea Holst38.377+16.32fullført
2. Jens Christian Holstfullførtfullført
2. Linnea Holstfullførtfullført
3. Hallvard Bergfullførtfullført

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor
O-Festivtival