Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sport8 Ås by Night & Fog Cup #6

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sport8 Ås by Night & Fog Cup #6
Arrangørorganisasjoner: OK Moss / Ås-NMBU Orientering
Dato: tirsdag 12 februar 2019

D 17-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Aurora GjølsjøOK Moss55.07
2Marie Lindløv JensenSarpsborg OL1.02.01+6.54
Karoline BjørnerødOK Mossdiskvalifisert
Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert
Silje Ekroll JahrenNydalens SKikke startet

H 17-

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Bojan BlumensteinNydalens SK59.13
2Göran WinbladFredrikstad SK1.00.30+1.17
3Beat RothNydalens SK1.02.34+3.21
4Vegard Fiane PedersenÅs-NMBU Orientering1.04.53+5.40
5Linus OlhansÅs-NMBU Orientering1.06.51+7.38
6Ivar Aukrust OsmoenÅs-NMBU Orientering1.08.35+9.22
7Svein NygårdLillomarka OL1.09.34+10.21
Henrik UpsalÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert
Henrik EijsinkNydalens SKdiskvalifisert

H 17- A kort

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Øyvind LøkenOK Moss46.28
2Alfred BjørnerødOK Moss47.59+1.31
3Claes-Tommy HerlandIndre Østfold OK49.10+2.42
4Erik Rytter JakobsenOK Moss49.25+2.57
5Donatas KontautasOK Moss51.52+5.24
6Henning Bratland CarlsenOK Moss52.53+6.25
7Morten Tangen FredhOK Moss57.37+11.09
8Robert BanfiÅs-NMBU Orientering1.04.29+18.01
9Øyvind ThømtIndre Østfold OK1.08.28+22.00
10Halvor SteinsholtÅs-NMBU Orientering1.08.48+22.20
Thomas TubbehaugenOK Mossdiskvalifisert
Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert
Espen DanevadFredrikstad SKikke startet
Peder Aabogen HaugaardIndre Østfold OKikke startet
Christopher LadimOK Mossikke startet
Sondre LadimOK Mossikke startet

Night & Fog Masters Men

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jan Tore HenriksenNydalens SK43.57
2Sigurd DæhliLøten o-lag47.49+3.52
3Karl Aasmund ErøyOK Moss49.45+5.48
4Idar BrekkeÅs-NMBU Orientering52.18+8.21
5Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL57.07+13.10
6Peter KlavenessMåren OK58.50+14.53
7Sture OttesenIndre Østfold OK1.00.24+16.27
8Ove MartinsenHauketo IF1.01.55+17.58
9Øystein JensenSarpsborg OL1.01.59+18.02
10Richard Zeiner-GundersenFossum IF1.04.17+20.20
11Kent KopperudIndre Østfold OK1.10.39+26.42
Dag BrenåsVarteig OLdiskvalifisert

D 13-16 C

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Frida Hovgaard EisvangOK Moss27.57
2Julie Sophie WoldOK Moss30.55+2.58
3Erika Lind-LarsenOK Moss32.37+4.40
4Jenny DanevadFredrikstad SK34.00+6.03
5Emma Aune JakobsenOK Moss58.54+30.57
6Erle WEtterhusOK Moss1.04.59+37.02
Erle Elise WoldOK Mossikke startet

H 13-16 C

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sebastian Blomfeldt UnnerudOK Moss29.00
2Anders Hovgaard EisvangOK Moss40.30+11.30
3Birk BreimoOK Moss1.08.42+39.42
Selmer LøkenOK Mossdiskvalifisert

Åpen C

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vidar BerteigIL GeoForm27.37
2Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL36.03+8.26
3Hanne WoldOK Moss36.38+9.01
4Tor LahlumKolbotn og Skimt OL37.31+9.54
5Tone Karina IngesenSarpsborg OL38.26+10.49
6Linda FredhOK Moss45.13+17.36
7Kristine RoskifteOK Moss55.21+27.44
8Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL55.58+28.21
9Elisabeth Aune JakobsenOK Moss59.50+32.13
Ann Helen Aabogen HaugaardIndre Østfold OKikke startet
Elisabet BreimoOK Mossikke startet
Marianne SiegelÅs-NMBU Orienteringikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor