Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Filefjellmesterskapet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Filefjellmesterskapet
Arrangørorganisasjon: Tyin-Filefjell Orienteringsklubb
Dato: søndag 28 juli 2019

7.5 km A-nivå

7 610 m, 43 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hans Gunnar OmdalIL Vindbjart42.195.33
2Marcus MillegårdSävedalens AIK44.26+2.075.50
3Anders VisterNydalens SK45.02+2.435.55
4Per Melander OftenNydalens SK47.27+5.086.14
5Erling SommerfeldtAsker Skiklubb47.31+5.126.14
6Bjørn HøllelandFana IL50.16+7.576.36
7Marthe GløersenBækkelagets SK59.16+16.577.47
8Neil MarstonHemsedal IL59.36+17.177.49
9Asbjørn BygglandHøydalsmo IL59.54+17.357.52
10Håvard TorpeFossum IF59.56+17.377.52
11Gunhild Rogne HallandNydalens SK1.00.52+18.337.59
12Bent SkatvedtRaumar Orientering1.01.33+19.148.05
13Dag Steinar RagvinBø OL1.02.45+20.268.14
14Sigurd DæhliLøten o-lag1.03.10+20.518.18
15Onno VerberneOL Toten-Troll1.03.35+21.168.21
16Håvard TelstøIL Vindbjart1.04.53+22.348.31
17Karine VestølVegårshei IL1.05.24+23.058.35
18Øystein RuudFredrikstad SK1.05.47+23.288.38
19Michael SætvedtSnertingdal IF Orientering1.07.14+24.558.50
20Helge RosenlundVaregg Fleridrett1.07.21+25.028.51
21Roald HopsnesFana Langrenn1.07.58+25.398.55
22Tore Svein NeseAskøy OL1.08.47+26.289.02
23Vendula SramkovaHemsedal IL1.08.54+26.359.03
24Hallvard BergTyrving IL1.09.30+27.119.07
25Jon SkriubakkenPorsgrunn OL1.10.17+27.589.14
26Andreas Brurås Vandvik1.11.34+29.159.24
27Sture OttesenIndre Østfold OK1.11.59+29.409.27
28Tage RosenlundVaregg Fleridrett1.17.39+35.2010.12
29Norvald OspehaugIL Tambarskjelvar1.17.48+35.2910.13
30Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett1.19.22+37.0310.25
31Svein WigemyrOddersjaa SSK1.21.03+38.4410.39
32Anja HoleFørde IL1.21.34+39.1510.43
33Olaf Halsaa DolvenAsker Skiklubb1.22.41+40.2210.51
34Hedda SkatvedtRaumar Orientering1.24.16+41.5711.04
35Martine SkjelsvikLillehammer OK1.26.17+43.5811.20
36Siri Sjødin DrangeVaregg Fleridrett1.28.07+45.4811.34
37Ingrid RavnanOL Toten-Troll1.28.16+45.5711.35
38Line Drange RuudRøyken OL1.28.30+46.1111.37
39Anne Berit EidNydalens SK1.31.38+49.1912.02
40Ove DrangeVaregg Fleridrett1.35.00+52.4112.29
41Eirik BrynildsenEiker OL1.36.55+54.3612.44
42Haakon DolvenAsker Skiklubb1.39.19+57.0013.03
43Sharon BroadwellIL GeoForm1.51.26+1.09.0714.38
Lasse ArnesenHeming Orienteringikke startet
Sindre SandvenBækkelagets SKikke startet
Malin SørensenEiker OLikke startet
Øystein SørensenEiker OLikke startet

4.5 km A-nivå

4 580 m, 33 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristian KullerudKonnerud IL36.448.01
2Christoffer ÅnensenOppsal Orientering38.44+2.008.27
3Jennie AnderssonGöteborg Majorna OK41.22+4.389.01
4Hege KullerudKonnerud IL41.38+4.549.05
5Vidar BerteigIL GeoForm45.17+8.339.53
6Anne AubertVaregg Fleridrett47.36+10.5210.23
7Bernt HeggøyVoss IL48.36+11.5210.36
8Jon LahlumIL GeoForm49.43+12.5910.51
9Marie HopsnesFana Langrenn51.11+14.2711.10
10Knut Anders LøkenFossum IF52.19+15.3511.25
11Hilde Haugse52.49+16.0511.31
11Tove StrandMåren OK52.49+16.0511.31
13Jan-Henrik NilsenOppsal Orientering53.11+16.2711.36
14Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL54.51+18.0711.58
15Kirsti Grundnes BergTyrving IL55.32+18.4812.07
16Roar SigurdsenRingnes BIL56.02+19.1812.14
17Kjellaug GrødemVoss IL56.32+19.4812.20
18Lis DæhliLøten o-lag58.57+22.1312.52
19Knut G KarlsenHeming Orientering59.15+22.3112.56
20Mette RogneVaregg Fleridrett1.02.12+25.2813.34
21Anne SørumIndre Østfold OK1.02.56+26.1213.44
22Dag ChristensenVoss IL1.03.53+27.0913.56
23Tormod DahlenRingerike OL1.04.13+27.2914.01
24Eva Macody LundVaregg Fleridrett1.10.33+33.4915.24
25Jon Petter NielsenNydalens SK1.20.44+44.0017.37
26Karin Halsaa DolvenAsker Skiklubb1.21.01+44.1717.41
27Kristin HopsnesFana Langrenn1.22.17+45.3317.57
28Solveig HopsnesFana Langrenn1.22.52+46.0818.05
29Simen ÅnensenOppsal Orientering1.24.59+48.1518.33
30Kari-Ann ÅnensenOppsal Orientering1.25.01+48.1718.33
31Vera HalsaaAsker Skiklubb1.25.33+48.4918.40
32Elin DahlenRingerike OL1.59.52+1.23.0826.10
Lill Ramberg SkappelLillehammer OKdiskvalifisert
Marianne ArnesenAsker Skiklubbikke startet
Terje LarsenHalden SKikke startet

2.5 km B/C-nivå

2 920 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gaute SkjelsvikLillehammer OK30.4210.30
2Ingrid Stigen BygglandHøydalsmo IL35.20+4.3812.06
3Erik HaugenRingsaker OK35.48+5.0612.15
4Knut Even HoleFørde IL36.50+6.0812.36
5Tone RosenlundVaregg Fleridrett37.25+6.4312.48
6Hilde Marit HøllelandFana IL43.01+12.1914.43
7Turid Fossberg45.38+14.5615.37
8Jan Fossberg45.40+14.5815.38
9Anita E. HoleFørde IL49.19+18.3716.53
10Atle MarøenGneist, IL59.43+29.0120.27
11Øystein SkappelLillehammer OK1.02.46+32.0421.29
Balder Hasvik LarsenHalden SKikke startet

1.5 km N-nivå

1 670 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Fredrik Kristiansen Aubert37.2322.23
Kristin Kristiansen Aubert29.1117.28
Aksel Stigen BygglandHøydalsmo IL33.5220.16
Synne Stigen BygglandHøydalsmo IL33.0219.46
Ida HopsnesFana Langrenn26.5816.08
Aleksandra KullerudKonnerud IL37.0122.09
Ronia Robin MarstonHemsedal IL38.1022.51
Isak Millegård53.1631.53
Signe Drange RuudRøyken OL27.4316.35
Sunniva Drange RuudRøyken OL30.1718.08
Lilly Ulrikke Seim31.3818.56
Oskar S. Seim29.5417.54
Hans Eri Torpe44.4726.48

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor