Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Filefjellmesterskapet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Filefjellmesterskapet
Arrangørorganisasjon: Tyin-Filefjell Orienteringsklubb
Dato: søndag 28 juli 2019

Klasser: Visa alla | 7km | 4km | 2km | 1km

7.5 km A-nivå

7 610 m, 43 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hans Gunnar OmdalIL Vindbjart42.19
2Marcus MillegårdSävedalens AIK44.26+2.07
3Anders VisterNydalens SK45.02+2.43
4Per Melander OftenNydalens SK47.27+5.08
5Erling SommerfeldtAsker Skiklubb47.31+5.12
6Bjørn HøllelandFana IL50.16+7.57
7Marthe GløersenBækkelagets SK59.16+16.57
8Neil MarstonHemsedal IL59.36+17.17
9Asbjørn BygglandHøydalsmo IL59.54+17.35
10Håvard TorpeFossum IF59.56+17.37
11Gunhild Rogne HallandNydalens SK1.00.52+18.33
12Bent SkatvedtRaumar Orientering1.01.33+19.14
13Dag Steinar RagvinBø OL1.02.45+20.26
14Sigurd DæhliLøten o-lag1.03.10+20.51
15Onno VerberneOL Toten-Troll1.03.35+21.16
16Håvard TelstøIL Vindbjart1.04.53+22.34
17Karine VestølVegårshei IL1.05.24+23.05
18Øystein RuudFredrikstad SK1.05.47+23.28
19Michael SætvedtSnertingdal IF Orientering1.07.14+24.55
20Helge RosenlundVaregg Fleridrett1.07.21+25.02
21Roald HopsnesFana Langrenn1.07.58+25.39
22Tore Svein NeseAskøy OL1.08.47+26.28
23Vendula SramkovaHemsedal IL1.08.54+26.35
24Hallvard BergTyrving IL1.09.30+27.11
25Jon SkriubakkenPorsgrunn OL1.10.17+27.58
26Andreas Brurås Vandvik1.11.34+29.15
27Sture OttesenIndre Østfold OK1.11.59+29.40
28Tage RosenlundVaregg Fleridrett1.17.39+35.20
29Norvald OspehaugIL Tambarskjelvar1.17.48+35.29
30Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett1.19.22+37.03
31Svein WigemyrOddersjaa SSK1.21.03+38.44
32Anja HoleFørde IL1.21.34+39.15
33Olaf Halsaa DolvenAsker Skiklubb1.22.41+40.22
34Hedda SkatvedtRaumar Orientering1.24.16+41.57
35Martine SkjelsvikLillehammer OK1.26.17+43.58
36Siri Sjødin DrangeVaregg Fleridrett1.28.07+45.48
37Ingrid RavnanOL Toten-Troll1.28.16+45.57
38Line Drange RuudRøyken OL1.28.30+46.11
39Anne Berit EidNydalens SK1.31.38+49.19
40Ove DrangeVaregg Fleridrett1.35.00+52.41
41Eirik BrynildsenEiker OL1.36.55+54.36
42Haakon DolvenAsker Skiklubb1.39.19+57.00
43Sharon BroadwellIL GeoForm1.51.26+1.09.07
Lasse ArnesenHeming Orienteringikke startet
Sindre SandvenBækkelagets SKikke startet
Malin SørensenEiker OLikke startet
Øystein SørensenEiker OLikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor