Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM Natt

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM Natt
Arrangørorganisasjon: IL Gular
Dato: fredag 4 oktober 2019

D 15-18

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular33.21
2Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett33.25+0.04
3Kristine Bog VikaneFana IL33.29+0.08
4Ingeborg Rygg EikelandBergens TF46.42+13.21
Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrettikke startet

C-Åpen

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sverre JohansenAlvidra32.06
2Jørn TorgersenTIF Viking34.12+2.06
3Kirill EikangerGneist, IL34.30+2.24
4Axel IngvaldsenTIF Viking46.42+14.36
5Lisbeth AadlandSamnanger IL59.52+27.46
6Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking1.17.41+45.35
Jørn TorgersenTIF Vikingdiskvalifisert

D 19-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kristine FjellangerVaregg Fleridrett42.18
2Christiane TrösseVaregg Fleridrett46.23+4.05
3Annemarie B. AarnesFana IL46.34+4.16
4Rannveig NordhagenFana IL58.45+16.27
Helen MartinsenIL Gularikke startet

H 15-18

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Brage Bell LysakerFana IL46.14
2Andreas NysæterBergens TF49.34+3.20
3Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett50.00+3.46
4Jørgen Rokne DahleVaregg Fleridrett59.15+13.01
5Sigve Rygg EikelandBergens TF59.28+13.14
Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrettikke startet

A-Åpen

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Asbjørn BygglandHøydalsmo42.20
2Trond DøskelandFana IL46.39+4.19
3Knut UtneFana IL46.45+4.25
4Torgeir StrandFana IL57.24+15.04
5Bjørge SolliAskøy OL1.12.16+29.56
Tor SørevikTIF Vikingdiskvalifisert

B-Åpen

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hedda Erica EikangerGneist, IL34.40
2Gunhild Stuland TysværVaregg Fleridrett47.49+13.09
3Lars Stuland LarsenVaregg Fleridrett50.18+15.38
4Ørjan Eirik ValestrandFana IL50.24+15.44
5Siren GreveBergens TF50.36+15.56
Atle AustrheimKvernbitdiskvalifisert

H 19-

15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett48.25
2Jan KocbachFana IL50.45+2.20
3Rune NygaardIL Gular50.49+2.24
4Bjarte EikangerGneist, IL57.39+9.14
5Per Arne AadlandSamnanger IL58.00+9.35
6Magne KnudsenGneist, IL58.59+10.34
7Helge NysæterBergens TF59.22+10.57
8Scott JuvikIL Gular1.03.27+15.02
9Kenneth WesterheimStord Orientering1.03.38+15.13
10Anders EidsnesEikanger IL1.11.21+22.56
11Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett1.11.56+23.31
12Ståle LeirenHordvik IL1.25.19+36.54
13Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett1.27.07+38.42
Dag Terje RøenSamnanger ILdiskvalifisert
Ørjan TotlandTIF Vikingdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor