Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Lillomarka Nord/Sør

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Lillomarka Nord/Sør
Arrangørorganisasjon: Lillomarka OL
Dato: lørdag 12 oktober 2019

Herrer 15km

15 700 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sander ArntzenAsker Skiklubb1.59.337.36
2Elias Skjolden SørensenLillomarka OL2.02.01+2.287.46
3Kristoffer JacobsenIL Tyrving2.09.44+10.118.15
4Eirik Jansson HaverstadLierbygda OL2.14.46+15.138.35
5Holger SchlaupitzIL GeoForm2.18.19+18.468.48
6Odin GramstadVBIL2.23.20+23.479.07
7Vegard Blomseth JohnsenNydalens SK2.24.28+24.559.12
8Mathias BenjaminsenLillomarka OL2.24.47+25.149.13
9Eirik Høst FossgardLillomarka OL2.25.58+26.259.17
10Mathias Pedersen VoldLillomarka OL2.29.48+30.159.32
11Jens Johan BrekkeLillomarka OL2.31.44+32.119.39
12Morten WettergreenFossum IF2.31.58+32.259.40
13Christian Fredrik BorgIL Koll2.42.05+42.3210.19
14Stein H. HagenFossum IF2.43.49+44.1610.26
15Christian KorvaldOslo Universitetssykehus BIL2.44.04+44.3110.27 Last ned GPS-spor i gpx-format
16Terje BlindheimLillomarka OL2.48.04+48.3110.42
17Petr Sergeev2.53.57+54.2411.04
18Hallvard FjærLillomarka OL3.13.11+1.13.3812.18
19Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb3.14.46+1.15.1312.24
20Harald IweIL GeoForm3.16.30+1.16.5712.30
21Alexander Urnes JohnsonÅrvoll IL3.20.13+1.20.4012.45
22Anders BergePrivat3.32.41+1.33.0813.32
23Lars BergePrivat3.32.44+1.33.1113.32
24Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering3.44.37+1.45.0414.18
24Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering3.44.37+1.45.0414.18
26Henrik Sivertsgård4.25.11+2.25.3816.53
Torgeir Øverlanddiskvalifisert
Anders SchjølbergTormod Skilagikke startet

Herrer 10km

10 600 m, 67 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Steinar EastwoodLillomarka OL1.30.428.33
2Kenneth BuchNydalens SK1.30.55+0.138.34
3Jan Tore HenriksenNorges Bank BIL1.37.14+6.329.10
4Bjørn HaugeNydalens SK1.38.34+7.529.17
5Nils Anders NiklassonKolbotn og Skimt OL1.40.10+9.289.26
6Ståle HeitmannFossum IF1.40.14+9.329.27
7Espen Beer PrydzHeming Orientering1.40.34+9.529.29
8Atle PedersenFossum IF1.44.38+13.569.52
9Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL1.45.15+14.339.55
10Klavs MadsenNydalens SK1.47.42+17.0010.09
11Bengt NiklassonKolbotn og Skimt OL1.48.49+18.0710.15
12Tor RingstadHedrum OL1.53.18+22.3610.41
13Birk Felland SætnanFossum IF1.53.30+22.4810.42
14Jon SletvoldNydalens SK1.53.33+22.5110.42
15Per Martin RørvikFBI1.53.40+22.5810.43
16Karl Aasmund Rabstad ErøySamtalen AS1.53.42+23.0010.43
17Einar JensenNydalens SK1.54.09+23.2710.46
18Erik Bergsbakk HolterLarvik OK1.55.28+24.4610.53
19Egil Wikstrand IversenHeming Orientering1.56.17+25.3510.58
20Per KaarbyOvertoppen IL1.56.19+25.3710.58
21Lars BenestadIK Grane Arendal Orientering2.04.10+33.2811.42
22Lasse ArnesenHeming Orientering2.04.46+34.0411.46
23Are EriksenOslostudentenes IK2.06.14+35.3211.54
24Frank Åge KippernesFFI BIL2.08.00+37.1812.04
25Johannes Salvesen-LundeIL Koll2.08.17+37.3512.06
26Jakob Gagnum TonbyIL Koll2.08.18+37.3612.06
27Håvard Christiansen2.09.49+39.0712.14
28Johnny JohansenLillomarka OL2.10.15+39.3312.17
29Jonathan WoodhouseLillomarka OL2.10.39+39.5712.19
30Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL2.10.41+39.5912.19
31Fredrik HøyerFossum IF2.10.43+40.0112.19
32Eirik DaleAvinor Sola BIL2.11.01+40.1912.21
33Torbjørn LundebyLillomarka OL2.11.44+41.0212.25
34Håkon AmundsenDVASK2.11.49+41.0712.26
35Jonas HickenIL Koll2.12.34+41.5212.30
36Tormod BøeVBIL2.12.36+41.5412.30
37Johan Mygland2.14.49+44.0712.43
38Tobias Tronbøl LiumIL Koll2.14.51+44.0912.43
39Alfred Eckmann AronsenLillomarka OL2.14.56+44.1412.43
40Frode JohansenEquinor2.19.18+48.3613.08
41Geir Andreas Neset2.20.08+49.2613.13
42Peer StiansenNydalens SK2.21.51+51.0913.22
43Anders FlågenHeming Orientering2.22.01+51.1913.23
44Jon LahlumIL GeoForm2.23.35+52.5313.32
45Øyvind HoveidAsker Skiklubb2.25.15+54.3313.42
46Mats Olav BergLillomarka OL2.27.12+56.3013.53
47Harald SørensenLillomarka OL2.29.34+58.5214.06
48Erik ThorstensenIL GeoForm2.30.46+1.00.0414.13
49Bjørn ChristensenØstmarka OK2.30.48+1.00.0614.13
50Magnus Friedhelm KlavenessMåren OK2.34.34+1.03.5214.34
51Benjamin BuhlerMåren OK2.34.46+1.04.0414.36
52Peter KlavenessMåren OK2.36.12+1.05.3014.44
53Truls AngellLillomarka OL2.37.59+1.07.1714.54
54Per Kristian OtterslandNydalens SK2.39.14+1.08.3215.01
55Håvard EikRaumar Orientering2.41.11+1.10.2915.12
56Kenneth EikRaumar Orientering2.41.14+1.10.3215.12
57Ivar MestadRøyken OL2.42.51+1.12.0915.21
58Trond BotnenLillomarka OL2.46.23+1.15.4115.41
59Knut Erik ØstengenThales BIL2.48.52+1.18.1015.55
60Johan MattssonLillomarka OL3.07.20+1.36.3817.40
61Don SkantzeTyrving IL3.11.40+1.40.5818.04
62Edward WoodhouseLillomarka OL3.12.09+1.41.2718.07
63Tryggve Holck-StoråsDVASK3.18.29+1.47.4718.43
64Stian LillegårdLillomarka OL3.23.08+1.52.2619.09
65Lars Audun VoldLillomarka OL3.40.16+2.09.3420.46
66Eivind HanssenPrivat4.06.12+2.35.3023.13
Martin Christoffer BorgIL Kollbrutt
Assaf Bar-NathanLillomarka OLikke startet
Andreas BarstadÅrvoll ILikke startet
Arne DybdahlLillomarka OLikke startet
Rasmus D. EastwoodLillomarka OLikke startet
Guttorm EggeIL GeoFormikke startet
Morten FredhOK Mossikke startet
Peter NylundHaugerud IFikke startet

Herrer 4km

4 000 m, 30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vidar BerteigIL GeoForm35.448.56
2Eskil HagenDVASK37.11+1.279.17
3Roar SigurdsenRingnes BIL41.07+5.2310.16
4Mikkel MikkelsenFossum IF41.34+5.5010.23
5Johan MikkelsenFossum IF41.46+6.0210.26
6Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb43.01+7.1710.45
7Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb43.19+7.3510.49
8Knut G KarlsenHeming Orientering46.00+10.1611.30
9Henrik Smith-Meyer46.55+11.1111.43
10Richard BlomFBI47.53+12.0911.58
11Ronny HøgvoldDVASK47.59+12.1511.59
12Tov Arne BondalNotodden OL51.38+15.5412.54
13Uno Hanslien51.39+15.5512.54
14Alfred Holtan SanderudLillomarka OL51.54+16.1012.58
15Audun SanderudLillomarka OL52.02+16.1813.00
16Zoltan HorvathVBIL54.42+18.5813.40
17Harald RikheimPrivat54.45+19.0113.41
18Øyvind FidjePrivat54.56+19.1213.44
19Casper Eckmann AronsenLillomarka OL57.26+21.4214.21
20Sverre JonassenDVASK1.03.30+27.4615.52
21Tor HenriksenÅrvoll IL1.06.07+30.2316.31
22Jon C. FougnerHeming Orientering1.06.52+31.0816.43
23August Lea KabbeNydalens SK1.09.23+33.3917.20
24Paul WadeFossum IF1.09.43+33.5917.25
25Michael Eckmann JensenLillomarka OL1.10.20+34.3617.35
26Odd Eide-FredriksenKamp/Vestheim IF1.10.33+34.4917.38
27Knut og Laurits Martinsen AagaardPrivat1.17.39+41.5519.24
28Øystein MadsenHaugerud IF1.20.17+44.3320.04
29Robin FoslundPrivat1.49.53+1.14.0927.28
Alfred FidjePrivatdiskvalifisert

Damer 15km

15 700 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anna UlvensøenNydalens SK2.24.269.11
2Louise OramBækkelagets SK2.43.33+19.0710.25
3Ingrid BlindheimLillomarka OL3.14.35+50.0912.23

Damer 10km

10 600 m, 36 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb1.38.299.17
2Alva Marika NiklassonKolbotn og Skimt OL1.40.09+1.409.26
3Tone Aamli SundtjønnLillomarka OL1.53.36+15.0710.43
4Heidi TronbølFet OL1.54.30+16.0110.48
5Pamela ÅstenKolbotn og Skimt OL2.04.18+25.4911.43
6Signe Astrup ArnesenHeming Orientering2.04.59+26.3011.47
7Kristin BrekkeNTNUI2.09.19+30.5012.11
8Audrun UtskarpenIL GeoForm2.09.47+31.1812.14
9Maja BrammingOdense OK2.09.51+31.2212.15
10Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb2.10.06+31.3712.16
11Kjersti HovFossum IF2.12.16+33.4712.28
12Kjersti SkantzeTyrving IL2.12.22+33.5312.29
13Ida Marie FlågenHeming Orientering2.17.49+39.2013.00
14Kristin Dale SelvigNydalens SK2.21.55+43.2613.23
15Merethe AndersenLillomarka OL2.23.38+45.0913.33
16Trine OldernesLillomarka OL2.23.40+45.1113.33
17Sharon BroadwellIL GeoForm2.30.35+52.0614.12
18Anna Victoria van der ZwaagPrivat2.35.29+57.0014.40
19Dagrun MelkildHeming Orientering2.35.46+57.1714.41
20Tora VollsetHeming Orientering2.35.49+57.2014.41
21Paula BerstadHeming Orientering2.35.53+57.2414.42
22Brit Lisa SkjelkvåleIL GeoForm2.39.08+1.00.3915.00
23Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL2.54.14+1.15.4516.26
24Frøy GrøndahlLillomarka OL3.07.18+1.28.4917.40
25Lene ColquhounLillomarka OL3.09.27+1.30.5817.52
26Merete RørvikLillomarka OL3.09.35+1.31.0617.53
27Vibeke HøstLillomarka OL3.09.38+1.31.0917.53
28Line Bar-NathanLillomarka OL3.09.49+1.31.2017.54
29Lene Anett KillingmoOK Øst3.09.59+1.31.3017.55
30Aase MestadLillomarka OL3.27.10+1.48.4119.32
31Isabelle Morstøl Øvremo3.35.20+1.56.5120.18
32Dorthe Kühl PetersenLillomarka OL3.40.13+2.01.4420.46
33Emilie Pedersen VoldLillomarka OL3.40.14+2.01.4520.46
34Tone TemtemoenPrivat4.06.19+2.27.5023.14
Elisabeth StrandbergLillomarka OLdiskvalifisert
Elena GrandLillomarka OLbrutt
Jorunn BlindheimLillomarka OLikke startet
Britta FismenFossum IFikke startet
Linda FredhOK Mossikke startet
Marie Rygh HoltenNydalens SKikke startet
Sissel Pedersen LundebyLillomarka OLikke startet
Elin Sjønnesenikke startet

Damer 4km

4 000 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gisela SundelinPrivat54.3313.38
2Anne Regine BakstadFriskis&Svettis56.33+2.0014.08
3Lise HugdahlPrivat1.00.16+5.4315.04
4Kirsti HugdalPrivat1.00.41+6.0815.10
5Kjersti ThoStabæk IF1.02.17+7.4415.34
6Anne Kristin PlejdrupPrivat1.15.49+21.1618.57
7Birgitte Plejdrup1.25.04+30.3121.16
8Aina GrymyrHaugerud1.44.50+50.1726.12
9Veronica Elena SvindsethKolbotn og Skimt OL1.49.53+55.2027.28

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor