Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Fossumløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Fossumløpet
Arrangørorganisasjon: Fossum IF
Dato: søndag 19 mai 2019

Asker Skiklubb

41 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Amalie BirkelundN-åpen (13)31.5729.35
0Maxime BochudN-åpen (13)16.2315.10
0Aleksander AndenæsH -10 (8)37.2419.04
1Anne Lise ØfsthusD 75- (2)1.19.4431.16
1Jorun RuudD 50- (8)37.0911.01
1Jon Arvid FossumH 65- (5)38.4111.28
2Karin Halsaa DolvenDirekte C (11)27.05+3.0414.10
2Selma Aure SkogedalD 11-12 (7)23.57+8.1112.48
2Sigve Nygård FagervoldH 11-12 (16)18.04+1.009.39
2Hilda ØfsthusD 50- (8)41.48+4.3912.24
3Nina BirkelundD 40- (3)1.22.37+29.3917.55
3Vegard GulbrandsenH 21- (9)52.44+3.297.33
3Ann Katrin OlsenD 55- (4)55.24+10.1316.26
4Frikk Alvaro EmbergsrudH 17-18 (5)1.14.57+21.0812.59
5Aksel OlsenDirekte A kort (20)1.08.55+18.0714.56
5Øyvind Johannessen LinneboH 55- (12)44.55+10.2913.19
6Vera HalsaaDirekte C (11)36.03+12.0218.52
6Jeanette KohtD 50- (8)55.38+18.2916.30
6Ragnhild Øfsthus GravirD 13-14 (21)24.26+3.3210.08
7Per Anders YtterbøDirekte B (18)36.31+11.3813.19
7Kristine AndenæsDirekte C (11)36.07+12.0618.54
7Bjørn GulbrandsenH 21- (9)1.15.37+26.2210.50
8Mathias BirkelundH 13-14 (22)29.32+5.3211.21
8Pål SkogedalH 21- (9)1.16.55+27.4011.01
9Erik StordalDirekte A lang (13)1.32.15+34.3413.12
9Haakon DolvenDirekte A kort (20)1.21.07+30.1917.35
9Astrid YtterbøD 13-14 (21)27.50+6.5611.32
9Mikael BirkelundH 15-16 (21)58.59+11.2310.35
10Arild NyhaugDirekte A kort (20)1.23.04+32.1618.01
10Maren Aure SkogedalD 13-14 (21)28.20+7.2611.45
11Jan Anders IstadH 45- (15)1.07.26+22.3211.41
15Simen Aure SkogedalH 15-16 (21)1.03.00+15.2411.18
15Nora Christine HansenD 13-14 (21)31.08+10.1412.55
20Emil Ruud FossheimH 15-16 (21)1.56.00+1.08.2420.49
Ellen Aure SkogedalDirekte A kort (20)diskvalifisert
Kristin BaunerDirekte B (18)diskvalifisert
Torleif GaltelandDirekte A kort (20)diskvalifisert
Silje Ruud FossheimD 13-16C (2)diskvalifisert
Elias AndenæsH 13-16C (1)diskvalifisert
Mathias NyhaugH 15-16 (21)diskvalifisert
Arne FossheimH 55- (12)diskvalifisert
Anna Øfsthus GravirD 17-18 (5)ikke startet
Martin BirkelundH 17-18 (5)ikke startet
Sigve Nygård FagervoldH -10 (8)ikke startetLast ned GPS-spor i gpx-format
Brede Tolo HauglandH 17-18 (5)ikke startet
Sigrun Hernes YtterbøD 50- (8)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor