Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Fossumløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Fossumløpet
Arrangørorganisasjon: Fossum IF
Dato: søndag 19 mai 2019

Nydalens SK

41 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Filip HalvorsenN-åpen (13)13.1512.16
0Ine RøyertN-åpen (13)15.0113.54
1Lars HalvorsenDirekte B (18)24.539.04
1Teodor Mo HjelsethH 15-16 (21)47.368.32
1Eira Skaarer WiklundD 13-14 (21)20.548.40
1Else Kari Nordli ScheeleD 45- (4)43.1912.51
1Helene ScheeleD 11-12 (7)15.468.25
1Anders VisterH 21- (9)49.157.03
1Pia Young VikD 15-16 (21)44.449.32
2Kasper Bakken UlsethH 15-16 (21)50.31+2.559.04
2Ottar WiklundH 35- (3)1.29.22+6.0712.48
2Yngvild Langedal BreivikD 17-18 (5)55.37+6.0112.36
2Lars Young VikH 17-18 (5)54.14+0.259.23
2Eirik Kamstrup HovindH 21- (9)50.30+1.157.14
2Inga Skaarer WiklundD 15-16 (21)52.56+8.1211.17
2Oda ScheeleD 21- (5)1.00.17+2.4510.26
3Maja Mo HjelsethD 13-14 (21)22.19+1.259.15
3Marie SaugestadD 15-16 (21)57.23+12.3912.14
3Tore KjølsethH 55- (12)39.23+4.5711.41
5Marie ScheeleD 13-14 (21)23.08+2.149.35
5Egil RundbergetH 60- (6)42.21+4.2312.34
6Beat RothH 21- (9)1.12.29+23.1410.23
6Martin Størmer-AntonsenH 15-16 (21)56.49+9.1310.12
7Ragne WiklundDirekte A lang (13)1.15.30+17.4910.48
7Bjørn HaugeH 45- (15)1.01.01+16.0710.34
8Maiken MoDirekte A kort (20)1.17.33+26.4516.49
8Berit Sofie WiklundDirekte A lang (13)1.31.54+34.1313.09
8Gaute BerganH 15-16 (21)57.08+9.3210.15
9Nils BerganH 50- (11)1.07.00+21.3514.32
11Jo WiklundDirekte A lang (13)1.37.35+39.5413.58
12Per Noah SommerheinH 13-14 (22)31.42+7.4212.11
13Solveig BerganDirekte B (18)45.59+21.0616.46
13Per Ole DahlsrudDirekte A lang (13)1.55.37+57.5616.33
16Hanne Wærp HaugeD 13-14 (21)33.48+12.5414.01
17Ingrid SkaarerDirekte B (18)2.07.11+1.42.1846.25
17Elias StubberudH 15-16 (21)1.17.43+30.0713.57
17Elise Wærp HaugeD 15-16 (21)1.21.27+36.4317.22
19Max Skjerpen HusebyH 13-14 (22)50.45+26.4519.31
Fredrik SaugestadDirekte A kort (20)diskvalifisert
Vegard Blomseth JohnsenH 21- (9)diskvalifisert
Sigurd Størmer-AntonsenH 13-14 (22)brutt
Marie LilandD 17-18 (5)ikke startet
Rolf Andreas BergH 15-16 (21)ikke startet
Kornelius Kriszat-LøvfaldH 21- (9)ikke startet
Axel AaldeH 15-16 (21)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor