Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Fossumløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Fossumløpet
Arrangørorganisasjon: Fossum IF
Dato: søndag 19 mai 2019

Asker Skiklubb

41 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Amalie BirkelundN-åpen (13)31.5729.35
0Maxime BochudN-åpen (13)16.2315.10
0Aleksander AndenæsH -10 (8)37.2419.04
1Anne Lise ØfsthusD 75- (2)1.19.4431.16
1Jorun RuudD 50- (8)37.0911.01
1Jon Arvid FossumH 65- (5)38.4111.28
2Karin Halsaa DolvenDirekte C (11)27.05+3.0414.10
2Selma Aure SkogedalD 11-12 (7)23.57+8.1112.48
2Sigve Nygård FagervoldH 11-12 (16)18.04+1.009.39
2Hilda ØfsthusD 50- (8)41.48+4.3912.24
3Nina BirkelundD 40- (3)1.22.37+29.3917.55
3Vegard GulbrandsenH 21- (9)52.44+3.297.33
3Ann Katrin OlsenD 55- (4)55.24+10.1316.26
4Frikk Alvaro EmbergsrudH 17-18 (5)1.14.57+21.0812.59
5Aksel OlsenDirekte A kort (20)1.08.55+18.0714.56
5Øyvind Johannessen LinneboH 55- (12)44.55+10.2913.19
6Vera HalsaaDirekte C (11)36.03+12.0218.52
6Jeanette KohtD 50- (8)55.38+18.2916.30
6Ragnhild Øfsthus GravirD 13-14 (21)24.26+3.3210.08
7Per Anders YtterbøDirekte B (18)36.31+11.3813.19
7Kristine AndenæsDirekte C (11)36.07+12.0618.54
7Bjørn GulbrandsenH 21- (9)1.15.37+26.2210.50
8Mathias BirkelundH 13-14 (22)29.32+5.3211.21
8Pål SkogedalH 21- (9)1.16.55+27.4011.01
9Erik StordalDirekte A lang (13)1.32.15+34.3413.12
9Haakon DolvenDirekte A kort (20)1.21.07+30.1917.35
9Astrid YtterbøD 13-14 (21)27.50+6.5611.32
9Mikael BirkelundH 15-16 (21)58.59+11.2310.35
10Arild NyhaugDirekte A kort (20)1.23.04+32.1618.01
10Maren Aure SkogedalD 13-14 (21)28.20+7.2611.45
11Jan Anders IstadH 45- (15)1.07.26+22.3211.41
15Simen Aure SkogedalH 15-16 (21)1.03.00+15.2411.18
15Nora Christine HansenD 13-14 (21)31.08+10.1412.55
20Emil Ruud FossheimH 15-16 (21)1.56.00+1.08.2420.49
Ellen Aure SkogedalDirekte A kort (20)diskvalifisert
Kristin BaunerDirekte B (18)diskvalifisert
Torleif GaltelandDirekte A kort (20)diskvalifisert
Silje Ruud FossheimD 13-16C (2)diskvalifisert
Elias AndenæsH 13-16C (1)diskvalifisert
Mathias NyhaugH 15-16 (21)diskvalifisert
Arne FossheimH 55- (12)diskvalifisert
Anna Øfsthus GravirD 17-18 (5)ikke startet
Martin BirkelundH 17-18 (5)ikke startet
Sigve Nygård FagervoldH -10 (8)ikke startetLast ned GPS-spor i gpx-format
Brede Tolo HauglandH 17-18 (5)ikke startet
Sigrun Hernes YtterbøD 50- (8)ikke startet

Bækkelaget SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Ane HjelmstadN-åpen (13)35.5133.11

Bækkelaget SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Marie HjelmstadN-åpen (13)35.2032.42

Bækkelaget SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Vetle ChristiansenH 21- (9)1.03.28+14.139.05

Bækkelaget SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Yngvar ChristiansenH 55- (12)diskvalifisert

Bækkelaget SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
13Berit HerstadDirekte A kort (20)1.28.39+37.5119.13

Bærums Skiklub

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Tore Voss FagervoldH 55- (12)38.57+4.3111.33

Fet OL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Heidi TronbølD 40- (3)1.00.15+7.1713.04
4Øyvind HelmersenDirekte A kort (20)1.05.06+14.1814.07
5Asgeir LiumH 45- (15)59.07+14.1310.14
6Ragnhild Mathea HelmersenD 15-16 (21)1.01.07+16.2313.01
13Kyrre GranH 45- (15)1.07.38+22.4411.43
16Jane Karine HelmersenDirekte B (18)53.23+28.3019.28

Fossum IF

64 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Sofie Weider EgnerN-åpen (13)22.0120.23
0Marius Vikingsen NerhusH -10 (8)41.1121.00
0Martin Mikkelsen ForosN-åpen (13)15.1214.04
0Henrik DuvaasN-åpen (13)21.1119.36
0Ingvild Vie SollieN-åpen (13)18.0416.43
0Isabelle HopsnesN-åpen (13)16.3515.21
0Maja Flydal JenstadD -10 (4)38.4119.44
0Thomas Kaggerud HellandH -10 (8)24.5612.43
0Jakob Weider EgnerH -10 (8)27.5614.15
0Aron BjørkeH -10 (8)24.3512.32
0Age KristvikH -10 (8)27.5114.12
1Madelen Vikingsen NerhusD 13-16N (1)41.2021.05
1Bente HopsnesDirekte C (11)24.0112.34
1Malin MichelsenD 13-16C (2)36.5119.17
1Sivert Vie SollieH 11-12N (1)12.1511.20
1Magnus JevanordH 11-12 (16)17.049.07
1Kjersti HovD 55- (4)45.1113.24
1Håkon Falck-ØienH 13-16N (1)29.1714.56
1Morten WettergreenH 40- (3)1.10.0912.09
2Jon Øyvind WoldeneH 40- (3)1.30.52+20.4315.44
3Morten HeirH 50- (11)46.29+1.0410.04
3Henrik Elias SebjørnsenH 11-12 (16)18.39+1.359.58
4Øystein HoloDirekte A lang (13)1.08.27+10.469.48
4Hedvig Nyberg-HansenDirekte C (11)34.02+10.0117.49
4Kristine WoldeneD 11-12 (7)26.48+11.0214.19
4Even Nygård ThorsengH 11-12 (16)19.25+2.2110.22
4Roger BirkelandH 55- (12)43.57+9.3113.02
5Erik MikkelsenDirekte B (18)32.56+8.0312.01
5Charlotte HopsnesD 11-12 (7)28.53+13.0715.26
5Philip Lehmann RomørenH 15-16 (21)54.31+6.559.47
5Heidi Kristina SebjørnsenD 15-16 (21)1.00.42+15.5812.56
6Ellen SparbyDirekte B (18)35.44+10.5113.02
6Fredrik HøyerDirekte A kort (20)1.10.20+19.3215.15
6Henrik Mikkelsen ForosH 11-12 (16)20.22+3.1810.53
7Silje Andresen SkotteD 11-12 (7)42.24+26.3822.40
7Elise ThorsengD 13-14 (21)24.49+3.5510.17
7Mikkel MichelsenH 11-12 (16)21.50+4.4611.40
7Paul WadeH 55- (12)54.11+19.4516.04
8Magnus Flydal JenstadH 11-12 (16)23.18+6.1412.27
10Nina WoldeneDirekte C (11)45.05+21.0423.36
10Ask Felland SætnanH 11-12 (16)28.53+11.4915.26
10Eirik Vie StrislandH 15-16 (21)59.07+11.3110.36
11Sindre Vie StrislandH 15-16 (21)59.34+11.5810.41
11Gunde TumelionisD 13-14 (21)29.02+8.0812.02
11Helene Bjørkvold JendalD 15-16 (21)1.08.41+23.5714.38
11Sebastian WettergreenH 11-12 (16)29.13+12.0915.37
12Anna Mæhre TorjussenD 13-14 (21)29.40+8.4612.18
12Håvard Torsgard IhlerH 11-12 (16)33.04+16.0017.40
12Pål SommerheinH 45- (15)1.07.28+22.3411.41
13Henrik WoldeneH 15-16 (21)1.01.04+13.2810.57
14Tale Mæhre TorjussenDirekte B (18)46.54+22.0117.07
14Kathinka Zahl HagenD 15-16 (21)1.12.58+28.1415.33
14Rasmus Vik VierliH 11-12 (16)40.14+23.1021.30
15Anders Vik VierliH 11-12 (16)50.40+33.3627.05
16Tone Jahren HerudDirekte A kort (20)1.48.41+57.5323.34
16Fredrik GrønsethH 11-12 (16)59.00+41.5631.33
16Gustav Andresen SkotteH 15-16 (21)1.05.37+18.0111.46
19Birk Felland SætnanH 15-16 (21)1.43.43+56.0718.37
20Erlend BakkeH 13-14 (22)52.54+28.5420.20
20Selma Tørudbakken JendalD 15-16 (21)1.55.04+1.10.2024.32
20Tuva HøyerD 13-14 (21)43.14+22.2017.56
Marielle MichelsenD 15-16B (1)diskvalifisert
Signe HoloD 13-14 (21)brutt
Mari BrendeD 15-16 (21)brutt
Ingrid BrendeDirekte B (18)ikke startet
Jakob OstherH 11-12 (16)ikke startet

Fredrikstad SK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Bent Olav AamodtH 45- (15)44.547.46
4Emil Husebye AamodtH 13-14 (22)26.38+2.3810.14
Marte Hox BrynildsenD 13-14 (21)ikke startet

Frol IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Elen Katrine Skjerve BredesenD 21- (5)1.08.41+11.0911.54

Frosta OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Torill SvendsenD 75- (2)diskvalifisert

Gjø-Vard OL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Eline KravdalD -10 (4)26.1513.23
1Astrid KravdalD 40- (3)52.5811.29
3Eli Ringstad LienD 45- (4)1.10.32+27.1320.55
4Marie KravdalD 13-14 (21)22.37+1.439.23
5Even LienH 13-14 (22)26.45+2.4510.17
6Øyvind LienH 45- (15)59.40+14.4610.20
7Lars LienH 15-16 (21)57.04+9.2810.14

Haugerud IF

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Unni DrageD 80- (1)1.19.4031.14
4Øystein MadsenH 75- (5)1.03.29+21.4224.53

Heming Orientering

28 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Celine Amlie BrennaD -10 (4)47.0324.00
0Hans Wilhelm ThommessenH -10 (8)35.0117.51
0Martin Amlie BrennaH -10 (8)35.0717.55
1Malene Teresia JebsenD 17-18 (5)49.3611.14
1Knut Erling ØenH 50- (11)45.259.51
1Elle M. MelbyeD 65- (1)53.5921.10
2Knut G KarlsenH 70- (2)45.15+8.2017.44
2Jøran KristensenDirekte A kort (20)51.10+0.2211.05
2Ulf BrennaH 45- (15)47.04+2.108.09
3Jarand RystadDirekte A kort (20)59.33+8.4512.55
3Johan SvedbergDirekte A lang (13)1.02.27+4.468.56
3Henni Hattestad KristensenD 11-12 (7)26.44+10.5814.17
3Jon C. FougnerH 75- (5)59.51+18.0423.28
4Paula BerstadD 45- (4)1.14.31+31.1222.06
4Kimme ArnesenH 50- (11)46.49+1.2410.09Last ned GPS-spor i gpx-format
6Skage GrønnebergDirekte A lang (13)1.13.19+15.3810.30
6Silja BerstadD 11-12 (7)42.01+26.1522.28
7Anders FlågenH 50- (11)1.03.35+18.1013.47
8Anne ØstvoldD 13-14 (21)26.10+5.1610.51
9Ida Marie FlågenD 15-16 (21)1.06.23+21.3914.09
11Roger ØstvoldDirekte A kort (20)1.28.22+37.3419.10
15Kåre ThommessenDirekte B (18)48.26+23.3317.40
15Hannah Syrdal ØenD 15-16 (21)1.14.57+30.1315.58
16Lukas Jones ArnesenH 13-14 (22)36.40+12.4014.06Last ned GPS-spor i gpx-format
17Anna Øvrebø MyrvoldD 13-14 (21)34.13+13.1914.11
19Ella BerstadD 15-16 (21)1.27.38+42.5418.41
21Einar ØstvoldH 13-14 (22)1.00.51+36.5123.24
August Syrdal ØenH 17-18 (5)diskvalifisert
Alf Hattestad KristensenH -10 (8)ikke startet

IL GeoForm

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Audrun UtskarpenD 45- (4)45.06+1.4713.22
5Kåre KnudsenH 75- (5)1.19.35+37.4831.12
5Guttorm EggeH 50- (11)53.53+8.2811.41

IL Heming

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Ellinor ThommessenD -10 (4)47.0324.00
1Anders P HammerH 35- (3)1.23.1511.55

IL Koll

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Ole Bråten BergeN-åpen (13)23.2021.36
1Hilde SalvesenD 17-N (1)37.3219.08
1Jarl Magnus BergeDirekte A lang (13)57.418.15
2Martin Christoffer BorgH 13-14 (22)24.18+0.189.20
6Johannes Salvesen-LundeH 13-14 (22)28.13+4.1310.51
11Erik BorgH 50- (11)1.26.10+40.4518.41
12Christian Fredrik BorgH 15-16 (21)59.49+12.1310.44
15Tobias Tronbøl LiumH 13-14 (22)35.33+11.3313.40
17Jonas HickenH 13-14 (22)37.35+13.3514.27
Johan LundeH 55- (12)diskvalifisert

Kolbotn og Skimt OL

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Marit VågsnesD 70- (3)59.0423.09
1Bengt NiklassonH 55- (12)34.2610.13
2Sissel OlaisenD 70- (3)1.17.00+17.5630.11
3Nils Anders NiklassonH 13-14 (22)24.45+0.459.31
4Pamela ÅstenD 50- (8)46.17+9.0813.44
7Alva Marika NiklassonD 15-16 (21)1.01.41+16.5713.09
9John YtternesH 55- (12)1.18.23+43.5723.15
16Hanna RehnD 15-16 (21)1.15.00+30.1615.59
19Emilie RehnD 13-14 (21)37.34+16.4015.35
Celine YtternesD 17-18 (5)diskvalifisert

Larvik OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Erik Bergsbakk HoldterH 35- (3)1.37.00+13.4513.53
12Lise HorntvedtDirekte A kort (20)1.28.26+37.3819.10

Lillomarka OL

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Didrik BredesenH 17-20B (1)50.0918.18
1Stian LillegårdH 17-N (1)27.2513.59
2Mathilde SønsterudbråtenD 19-20 (2)1.58.58+57.4120.37
3Bjørn WangensteenH 45- (15)55.18+10.249.35
3Hallvard FjærH 60- (6)38.20+0.2211.22
3Assaf Bar-NathanH 40- (3)1.56.58+46.4920.16
4Martin GranlyH 60- (6)41.08+3.1012.12
5Boye WangensteenH 11-12 (16)20.02+2.5810.42
6Magne BrændenH 50- (11)1.00.15+14.5013.04
10Håkon BogasonH 13-14 (22)30.14+6.1411.37
11Eskil BrændenH 13-14 (22)30.40+6.4011.47
13Netta Bar-NathanD 15-16 (21)1.12.56+28.1215.33
13Nov Bar-NathanH 13-14 (22)31.48+7.4812.13
14Aase MestadDirekte A kort (20)1.39.31+48.4321.35
Line Bar-NathanD 40- (3)ikke startet

Lommedalens IL

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Per MeilandH 80- (1)ikke startet

Nydalens SK

41 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Filip HalvorsenN-åpen (13)13.1512.16
0Ine RøyertN-åpen (13)15.0113.54
1Lars HalvorsenDirekte B (18)24.539.04
1Teodor Mo HjelsethH 15-16 (21)47.368.32
1Eira Skaarer WiklundD 13-14 (21)20.548.40
1Else Kari Nordli ScheeleD 45- (4)43.1912.51
1Helene ScheeleD 11-12 (7)15.468.25
1Anders VisterH 21- (9)49.157.03
1Pia Young VikD 15-16 (21)44.449.32
2Kasper Bakken UlsethH 15-16 (21)50.31+2.559.04
2Ottar WiklundH 35- (3)1.29.22+6.0712.48
2Yngvild Langedal BreivikD 17-18 (5)55.37+6.0112.36
2Lars Young VikH 17-18 (5)54.14+0.259.23
2Eirik Kamstrup HovindH 21- (9)50.30+1.157.14
2Inga Skaarer WiklundD 15-16 (21)52.56+8.1211.17
2Oda ScheeleD 21- (5)1.00.17+2.4510.26
3Maja Mo HjelsethD 13-14 (21)22.19+1.259.15
3Marie SaugestadD 15-16 (21)57.23+12.3912.14
3Tore KjølsethH 55- (12)39.23+4.5711.41
5Marie ScheeleD 13-14 (21)23.08+2.149.35
5Egil RundbergetH 60- (6)42.21+4.2312.34
6Beat RothH 21- (9)1.12.29+23.1410.23
6Martin Størmer-AntonsenH 15-16 (21)56.49+9.1310.12
7Ragne WiklundDirekte A lang (13)1.15.30+17.4910.48
7Bjørn HaugeH 45- (15)1.01.01+16.0710.34
8Maiken MoDirekte A kort (20)1.17.33+26.4516.49
8Berit Sofie WiklundDirekte A lang (13)1.31.54+34.1313.09
8Gaute BerganH 15-16 (21)57.08+9.3210.15
9Nils BerganH 50- (11)1.07.00+21.3514.32
11Jo WiklundDirekte A lang (13)1.37.35+39.5413.58
12Per Noah SommerheinH 13-14 (22)31.42+7.4212.11
13Solveig BerganDirekte B (18)45.59+21.0616.46
13Per Ole DahlsrudDirekte A lang (13)1.55.37+57.5616.33
16Hanne Wærp HaugeD 13-14 (21)33.48+12.5414.01
17Ingrid SkaarerDirekte B (18)2.07.11+1.42.1846.25
17Elias StubberudH 15-16 (21)1.17.43+30.0713.57
17Elise Wærp HaugeD 15-16 (21)1.21.27+36.4317.22
19Max Skjerpen HusebyH 13-14 (22)50.45+26.4519.31
Fredrik SaugestadDirekte A kort (20)diskvalifisert
Vegard Blomseth JohnsenH 21- (9)diskvalifisert
Sigurd Størmer-AntonsenH 13-14 (22)brutt
Marie LilandD 17-18 (5)ikke startet
Rolf Andreas BergH 15-16 (21)ikke startet
Kornelius Kriszat-LøvfaldH 21- (9)ikke startet
Axel AaldeH 15-16 (21)ikke startet

OK Moss

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
14Hallvard KorenH 45- (15)1.11.56+27.0212.28
Jan JansenH 75- (5)ikke startet

Oppsal Orientering

21 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Kari-Ann ÅnesenDirekte A kort (20)50.4811.01
1Christoffer ÅnensenH 13-14 (22)24.009.13
2Ingeborg Roll MoslandD 13-14 (21)21.57+1.039.06
3Sigurd RødnesH 15-16 (21)53.08+5.329.32
4Ask OlaussenH 15-16 (21)54.14+6.389.44
4Morten MoslandH 45- (15)57.27+12.339.57
4Petter NæssH 65- (5)46.13+7.3213.42
5Sille HustvedtDirekte C (11)35.01+11.0018.20
7Sondre OlaussenH 13-14 (22)28.36+4.3611.00
8Anette MoslandDirekte C (11)36.29+12.2819.06
9Ingvild MundhjeldDirekte C (11)36.47+12.4619.15
10Kristine KolshusDirekte B (18)40.29+15.3614.46
10Rolf HustvedtH 50- (11)1.09.50+24.2515.08
10Katrine Bjordal VegganD 15-16 (21)1.06.55+22.1114.16
10Eilert AamodtH 45- (15)1.07.17+22.2311.39
12Helge SolheimDirekte A lang (13)1.42.32+44.5114.41
13Sofie Solheim UndebergetD 13-14 (21)29.52+8.5812.23
14Marius E. AamodtH 15-16 (21)1.01.05+13.2910.57
14Ane HustvedtD 13-14 (21)29.57+9.0312.25
18Eskil KolshusH 15-16 (21)1.25.51+38.1515.24
Amélie AamodtDirekte A kort (20)diskvalifisert

Oslostudentenes IK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Dagfinn FøllesdalH 80- (1)2.03.4548.31
3Magne VollenH 65- (5)43.20+4.3912.51

Raumar Orientering

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Pernille SønsterudbråtenD 17-20B (1)33.2612.12
1Per SørbergH 21B (2)37.5613.50
2Kenneth EikDirekte B (18)30.49+5.5611.14
14Kevin RommetvedtH 13-14 (22)34.14+10.1413.10
18Nora SørbergD 13-14 (21)37.04+16.1015.22
18Håvard EikH 13-14 (22)45.21+21.2117.26
22Alvin Andersen MariboH 13-14 (22)1.06.11+42.1125.27Last ned GPS-spor i gpx-format

Røyken OL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Øyvind Roger HansenH 60- (6)38.01+0.0311.16
3Elisabeth Holth JohannessenD 60- (3)59.43+22.2923.25
5Morten JohannessenH 65- (5)54.13+15.3216.05
7Ida SyversenD 50- (8)56.14+19.0516.41
Eva SyversenD 55- (4)diskvalifisert

Trøsken IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Håkon Lillegraven LangsæterH 11-12 (16)24.29+7.2513.05
Marte Lillegraven LangsæterD 13-14 (21)diskvalifisert

Tyrving IL

44 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Kjell Gorm RøkkeH 75- (5)41.4716.23
1Marion AebiD 21- (5)57.329.58
1Helge LyeH 70- (2)36.5514.28
1Per Kristian EkebergH 60- (6)37.5811.15
1Berit DanielsenD 60- (3)37.1414.36
2Trond LundH 50- (11)45.34+0.099.53
2Kjell StenstadvoldH 75- (5)49.13+7.2619.18
2Kjersti SkantzeD 55- (4)54.22+9.1116.07
2Berit BergeD 60- (3)45.34+8.2017.52
2Svein S JacobsenH 65- (5)40.32+1.5112.01
3Kjetil SolbakkenDirekte B (18)31.42+6.4911.34
3Silje Lund HovdenDirekte C (11)32.27+8.2616.59
3Ådne SkjærsteinH 17-18 (5)55.08+1.199.33
3Emma Meyer LarssonD 17-18 (5)56.42+7.0612.51
3Hege FeiringD 50- (8)42.34+5.2512.37
3Unn EllefsenD 70- (3)1.27.26+28.2234.17
3Ingrid BergeD 21- (5)1.02.43+5.1110.52
4Wenche HultgreenDirekte B (18)31.51+6.5811.37
4Stella HolmboeD 17-18 (5)1.11.48+22.1216.16
4Vegard RuttenborgH 21- (9)57.34+8.198.14
4Kristine FjeldboD 21- (5)1.06.24+8.5211.30
4Vida Helland-HansenD 15-16 (21)58.39+13.5512.30
5Morten Nilstad PettersenDirekte A lang (13)1.08.40+10.599.50
5Marianne NjåsteinD 50- (8)49.44+12.3514.45
6Torkjel NesheimH 55- (12)51.07+16.4115.10
6Don SkantzeH 60- (6)58.58+21.0017.29
7Heidi FalckDirekte A kort (20)1.11.47+20.5915.34
8Randi NilstadDirekte B (18)37.36+12.4313.43
8Åshild FlatebakkenD 50- (8)1.08.27+31.1820.18
8Hallvard BergH 50- (11)1.03.40+18.1513.48
8Eileen BjanesD 15-16 (21)1.04.53+20.0913.50
8Tom RådahlH 55- (12)59.10+24.4417.33
9Camilla StridsklevDirekte B (18)37.45+12.5213.46
9Geir HoffH 45- (15)1.04.38+19.4411.12
11Elisabeth MeyerDirekte B (18)41.23+16.3015.06
11Katrine SolbakkenDirekte C (11)45.37+21.3623.52
12Thomas BjanesDirekte B (18)42.07+17.1415.22
12Mille Baastad BergD 15-16 (21)1.10.00+25.1614.55
13Magnus MolundH 11-12 (16)35.42+18.3819.05
15Kirsti BergDirekte A kort (20)1.40.33+49.4521.48
15Kjetil MolundH 45- (15)1.14.34+29.4012.55
18Kristine SolbakkenD 15-16 (21)1.23.54+39.1017.53
Kajsa Meyer LarssonD 15-16 (21)diskvalifisert
Ingrid Lund HovdenD 17-18 (5)brutt
Elias MolundN-åpen (13)ikke startet
Sindre Nikolai HolmboeH -10 (8)ikke startet
Christian HolmboeH 45- (15)ikke startet

VBIL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Øystein BjørkeDirekte A lang (13)1.33.24+35.4313.22

Østmarka OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Trond KortnerDirekte A lang (13)58.42+1.018.24
2Erik NæssH 21B (2)40.17+2.2114.42
9Erlend OtterleiH 13-14 (22)29.37+5.3711.23

Øvrevoll-Hosle

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Emil RostrupN-åpen (13)23.3921.53

Åmåls OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Johanna Källvik-LeufvénD 19-20 (2)1.01.1710.37
8Per KällvikH 45- (15)1.01.05+16.1110.35

Ås-NMBU Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Nils TveiteH 17-18 (5)53.499.19

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor