Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Fossumløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Fossumløpet
Arrangørorganisasjon: Fossum IF
Dato: søndag 19 mai 2019

N-åpen

1 080 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Ane HjelmstadBækkelaget SK35.5133.11
0Marie HjelmstadBækkelaget SK35.2032.42
0Sofie Weider EgnerFossum IF22.0120.23
0Filip HalvorsenNydalens SK13.1512.16
0Ine RøyertNydalens SK15.0113.54
0Martin Mikkelsen ForosFossum IF15.1214.04
0Henrik DuvaasFossum IF21.1119.36
0Amalie BirkelundAsker Skiklubb31.5729.35
0Ingvild Vie SollieFossum IF18.0416.43
0Emil RostrupØvrevoll-Hosle23.3921.53
0Isabelle HopsnesFossum IF16.3515.21
0Maxime BochudAsker Skiklubb16.2315.10
0Ole Bråten BergeIL Koll23.2021.36
Elias MolundTyrving ILikke startet

D -10

1 960 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Ellinor ThommessenIL Heming47.0324.00
0Celine Amlie BrennaHeming Orientering47.0324.00
0Maja Flydal JenstadFossum IF38.4119.44
0Eline KravdalGjø-Vard OL26.1513.23

D 11-12

1 870 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Helene ScheeleNydalens SK15.468.25
2Selma Aure SkogedalAsker Skiklubb23.57+8.1112.48
3Henni Hattestad KristensenHeming Orientering26.44+10.5814.17
4Kristine WoldeneFossum IF26.48+11.0214.19
5Charlotte HopsnesFossum IF28.53+13.0715.26
6Silja BerstadHeming Orientering42.01+26.1522.28
7Silje Andresen SkotteFossum IF42.24+26.3822.40

D 13-14

2 410 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eira Skaarer WiklundNydalens SK20.548.40
2Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering21.57+1.039.06
3Maja Mo HjelsethNydalens SK22.19+1.259.15
4Marie KravdalGjø-Vard OL22.37+1.439.23
5Marie ScheeleNydalens SK23.08+2.149.35
6Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb24.26+3.3210.08
7Elise ThorsengFossum IF24.49+3.5510.17
8Anne ØstvoldHeming Orientering26.10+5.1610.51
9Astrid YtterbøAsker Skiklubb27.50+6.5611.32
10Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb28.20+7.2611.45
11Gunde TumelionisFossum IF29.02+8.0812.02
12Anna Mæhre TorjussenFossum IF29.40+8.4612.18
13Sofie Solheim UndebergetOppsal Orientering29.52+8.5812.23
14Ane HustvedtOppsal Orientering29.57+9.0312.25
15Nora Christine HansenAsker Skiklubb31.08+10.1412.55
16Hanne Wærp HaugeNydalens SK33.48+12.5414.01
17Anna Øvrebø MyrvoldHeming Orientering34.13+13.1914.11
18Nora SørbergRaumar Orientering37.04+16.1015.22
19Emilie RehnKolbotn og Skimt OL37.34+16.4015.35
20Tuva HøyerFossum IF43.14+22.2017.56
Marte Lillegraven LangsæterTrøsken ILdiskvalifisert
Signe HoloFossum IFbrutt
Marte Hox BrynildsenFredrikstad SKikke startet

D 13-16C

1 910 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Malin MichelsenFossum IF36.5119.17
Silje Ruud FossheimAsker Skiklubbdiskvalifisert

D 13-16N

1 960 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Madelen Vikingsen NerhusFossum IF41.2021.05

D 15-16B

2 740 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Marielle MichelsenFossum IFdiskvalifisert

D 15-16

4 690 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Pia Young VikNydalens SK44.449.32
2Inga Skaarer WiklundNydalens SK52.56+8.1211.17
3Marie SaugestadNydalens SK57.23+12.3912.14
4Vida Helland-HansenTyrving IL58.39+13.5512.30
5Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF1.00.42+15.5812.56
6Ragnhild Mathea HelmersenFet OL1.01.07+16.2313.01
7Alva Marika NiklassonKolbotn og Skimt OL1.01.41+16.5713.09
8Eileen BjanesTyrving IL1.04.53+20.0913.50
9Ida Marie FlågenHeming Orientering1.06.23+21.3914.09
10Katrine Bjordal VegganOppsal Orientering1.06.55+22.1114.16
11Helene Bjørkvold JendalFossum IF1.08.41+23.5714.38
12Mille Baastad BergTyrving IL1.10.00+25.1614.55
13Netta Bar-NathanLillomarka OL1.12.56+28.1215.33
14Kathinka Zahl HagenFossum IF1.12.58+28.1415.33
15Hannah Syrdal ØenHeming Orientering1.14.57+30.1315.58
16Hanna RehnKolbotn og Skimt OL1.15.00+30.1615.59
17Elise Wærp HaugeNydalens SK1.21.27+36.4317.22
18Kristine SolbakkenTyrving IL1.23.54+39.1017.53
19Ella BerstadHeming Orientering1.27.38+42.5418.41
20Selma Tørudbakken JendalFossum IF1.55.04+1.10.2024.32
Kajsa Meyer LarssonTyrving ILdiskvalifisert
Mari BrendeFossum IFbrutt

D 17-20B

2 740 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering33.2612.12

D 17-N

1 960 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hilde SalvesenIL Koll37.3219.08

D 17-18

4 410 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Malene Teresia JebsenHeming Orientering49.3611.14
2Yngvild Langedal BreivikNydalens SK55.37+6.0112.36
3Emma Meyer LarssonTyrving IL56.42+7.0612.51
4Stella HolmboeTyrving IL1.11.48+22.1216.16
Celine YtternesKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert
Ingrid Lund HovdenTyrving ILbrutt
Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubbikke startet
Marie LilandNydalens SKikke startet

D 19-20

5 770 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Johanna Källvik-LeufvénÅmåls OK1.01.1710.37
2Mathilde SønsterudbråtenLillomarka OL1.58.58+57.4120.37

D 21-

5 770 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marion AebiTyrving IL57.329.58
2Oda ScheeleNydalens SK1.00.17+2.4510.26
3Ingrid BergeTyrving IL1.02.43+5.1110.52
4Kristine FjeldboTyrving IL1.06.24+8.5211.30
5Elen Katrine Skjerve BredesenFrol IL1.08.41+11.0911.54

D 40-

4 610 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Astrid KravdalGjø-Vard OL52.5811.29
2Heidi TronbølFet OL1.00.15+7.1713.04
3Nina BirkelundAsker Skiklubb1.22.37+29.3917.55
Line Bar-NathanLillomarka OLikke startet

D 45-

3 370 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Else Kari Nordli ScheeleNydalens SK43.1912.51
2Audrun UtskarpenIL GeoForm45.06+1.4713.22
3Eli Ringstad LienGjø-Vard OL1.10.32+27.1320.55
4Paula BerstadHeming Orientering1.14.31+31.1222.06

D 50-

3 370 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jorun RuudAsker Skiklubb37.0911.01
2Hilda ØfsthusAsker Skiklubb41.48+4.3912.24
3Hege FeiringTyrving IL42.34+5.2512.37
4Pamela ÅstenKolbotn og Skimt OL46.17+9.0813.44
5Marianne NjåsteinTyrving IL49.44+12.3514.45
6Jeanette KohtAsker Skiklubb55.38+18.2916.30
7Ida SyversenRøyken OL56.14+19.0516.41
8Åshild FlatebakkenTyrving IL1.08.27+31.1820.18
Sigrun Hernes YtterbøAsker Skiklubbikke startet

D 55-

3 370 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kjersti HovFossum IF45.1113.24
2Kjersti SkantzeTyrving IL54.22+9.1116.07
3Ann Katrin OlsenAsker Skiklubb55.24+10.1316.26
Eva SyversenRøyken OLdiskvalifisert

D 60-

2 550 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Berit DanielsenTyrving IL37.1414.36
2Berit BergeTyrving IL45.34+8.2017.52
3Elisabeth Holth JohannessenRøyken OL59.43+22.2923.25

D 65-

2 550 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Elle M. MelbyeHeming Orientering53.5921.10

D 70-

2 550 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marit VågsnesKolbotn og Skimt OL59.0423.09
2Sissel OlaisenKolbotn og Skimt OL1.17.00+17.5630.11
3Unn EllefsenTyrving IL1.27.26+28.2234.17

D 75-

2 550 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb1.19.4431.16
Torill SvendsenFrosta OKdiskvalifisert

D 80-

2 550 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Unni DrageHaugerud IF1.19.4031.14

H -10

1 960 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Marius Vikingsen NerhusFossum IF41.1121.00
0Hans Wilhelm ThommessenHeming Orientering35.0117.51
0Thomas Kaggerud HellandFossum IF24.5612.43
0Jakob Weider EgnerFossum IF27.5614.15
0Aleksander AndenæsAsker Skiklubb37.2419.04
0Martin Amlie BrennaHeming Orientering35.0717.55
0Aron BjørkeFossum IF24.3512.32
0Age KristvikFossum IF27.5114.12
Alf Hattestad KristensenHeming Orienteringikke startet
Sindre Nikolai HolmboeTyrving ILikke startet
Sigve Nygård FagervoldAsker Skiklubbikke startet Last ned GPS-spor i gpx-format

H 11-12

1 870 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Magnus JevanordFossum IF17.049.07
2Sigve Nygård FagervoldAsker Skiklubb18.04+1.009.39
3Henrik Elias SebjørnsenFossum IF18.39+1.359.58
4Even Nygård ThorsengFossum IF19.25+2.2110.22
5Boye WangensteenLillomarka OL20.02+2.5810.42
6Henrik Mikkelsen ForosFossum IF20.22+3.1810.53
7Mikkel MichelsenFossum IF21.50+4.4611.40
8Magnus Flydal JenstadFossum IF23.18+6.1412.27
9Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken IL24.29+7.2513.05
10Ask Felland SætnanFossum IF28.53+11.4915.26
11Sebastian WettergreenFossum IF29.13+12.0915.37
12Håvard Torsgard IhlerFossum IF33.04+16.0017.40
13Magnus MolundTyrving IL35.42+18.3819.05
14Rasmus Vik VierliFossum IF40.14+23.1021.30
15Anders Vik VierliFossum IF50.40+33.3627.05
16Fredrik GrønsethFossum IF59.00+41.5631.33
Jakob OstherFossum IFikke startet

H 11-12N

1 080 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sivert Vie SollieFossum IF12.1511.20

H 13-14

2 600 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Christoffer ÅnensenOppsal Orientering24.009.13
2Martin Christoffer BorgIL Koll24.18+0.189.20
3Nils Anders NiklassonKolbotn og Skimt OL24.45+0.459.31
4Emil Husebye AamodtFredrikstad SK26.38+2.3810.14
5Even LienGjø-Vard OL26.45+2.4510.17
6Johannes Salvesen-LundeIL Koll28.13+4.1310.51
7Sondre OlaussenOppsal Orientering28.36+4.3611.00
8Mathias BirkelundAsker Skiklubb29.32+5.3211.21
9Erlend OtterleiØstmarka OK29.37+5.3711.23
10Håkon BogasonLillomarka OL30.14+6.1411.37
11Eskil BrændenLillomarka OL30.40+6.4011.47
12Per Noah SommerheinNydalens SK31.42+7.4212.11
13Nov Bar-NathanLillomarka OL31.48+7.4812.13
14Kevin RommetvedtRaumar Orientering34.14+10.1413.10
15Tobias Tronbøl LiumIL Koll35.33+11.3313.40
16Lukas Jones ArnesenHeming Orientering36.40+12.4014.06 Last ned GPS-spor i gpx-format
17Jonas HickenIL Koll37.35+13.3514.27
18Håvard EikRaumar Orientering45.21+21.2117.26
19Max Skjerpen HusebyNydalens SK50.45+26.4519.31
20Erlend BakkeFossum IF52.54+28.5420.20
21Einar ØstvoldHeming Orientering1.00.51+36.5123.24
22Alvin Andersen MariboRaumar Orientering1.06.11+42.1125.27 Last ned GPS-spor i gpx-format
Sigurd Størmer-AntonsenNydalens SKbrutt

H 13-16C

1 910 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Elias AndenæsAsker Skiklubbdiskvalifisert

H 13-16N

1 960 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Håkon Falck-ØienFossum IF29.1714.56

H 15-16

5 570 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Teodor Mo HjelsethNydalens SK47.368.32
2Kasper Bakken UlsethNydalens SK50.31+2.559.04
3Sigurd RødnesOppsal Orientering53.08+5.329.32
4Ask OlaussenOppsal Orientering54.14+6.389.44
5Philip Lehmann RomørenFossum IF54.31+6.559.47
6Martin Størmer-AntonsenNydalens SK56.49+9.1310.12
7Lars LienGjø-Vard OL57.04+9.2810.14
8Gaute BerganNydalens SK57.08+9.3210.15
9Mikael BirkelundAsker Skiklubb58.59+11.2310.35
10Eirik Vie StrislandFossum IF59.07+11.3110.36
11Sindre Vie StrislandFossum IF59.34+11.5810.41
12Christian Fredrik BorgIL Koll59.49+12.1310.44
13Henrik WoldeneFossum IF1.01.04+13.2810.57
14Marius E. AamodtOppsal Orientering1.01.05+13.2910.57
15Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb1.03.00+15.2411.18
16Gustav Andresen SkotteFossum IF1.05.37+18.0111.46
17Elias StubberudNydalens SK1.17.43+30.0713.57
18Eskil KolshusOppsal Orientering1.25.51+38.1515.24
19Birk Felland SætnanFossum IF1.43.43+56.0718.37
20Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb1.56.00+1.08.2420.49
Mathias NyhaugAsker Skiklubbdiskvalifisert
Rolf Andreas BergNydalens SKikke startet
Axel AaldeNydalens SKikke startet

H 17-20B

2 740 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Didrik BredesenLillomarka OL50.0918.18

H 17-N

1 960 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Stian LillegårdLillomarka OL27.2513.59

H 17-18

5 770 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Nils TveiteÅs-NMBU Orientering53.499.19
2Lars Young VikNydalens SK54.14+0.259.23
3Ådne SkjærsteinTyrving IL55.08+1.199.33
4Frikk Alvaro EmbergsrudAsker Skiklubb1.14.57+21.0812.59
August Syrdal ØenHeming Orienteringdiskvalifisert
Martin BirkelundAsker Skiklubbikke startet
Brede Tolo HauglandAsker Skiklubbikke startet

H 21-

6 980 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anders VisterNydalens SK49.157.03
2Eirik Kamstrup HovindNydalens SK50.30+1.157.14
3Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb52.44+3.297.33
4Vegard RuttenborgTyrving IL57.34+8.198.14
5Vetle ChristiansenBækkelaget SK1.03.28+14.139.05
6Beat RothNydalens SK1.12.29+23.1410.23
7Bjørn GulbrandsenAsker Skiklubb1.15.37+26.2210.50
8Pål SkogedalAsker Skiklubb1.16.55+27.4011.01
Vegard Blomseth JohnsenNydalens SKdiskvalifisert
Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SKikke startet

H 21B

2 740 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Per SørbergRaumar Orientering37.5613.50
2Erik NæssØstmarka OK40.17+2.2114.42

H 35-

6 980 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anders P HammerIL Heming1.23.1511.55
2Ottar WiklundNydalens SK1.29.22+6.0712.48
3Erik Bergsbakk HoldterLarvik OK1.37.00+13.4513.53

H 40-

5 770 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Morten WettergreenFossum IF1.10.0912.09
2Jon Øyvind WoldeneFossum IF1.30.52+20.4315.44
3Assaf Bar-NathanLillomarka OL1.56.58+46.4920.16

H 45-

5 770 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bent Olav AamodtFredrikstad SK44.547.46
2Ulf BrennaHeming Orientering47.04+2.108.09
3Bjørn WangensteenLillomarka OL55.18+10.249.35
4Morten MoslandOppsal Orientering57.27+12.339.57
5Asgeir LiumFet OL59.07+14.1310.14
6Øyvind LienGjø-Vard OL59.40+14.4610.20
7Bjørn HaugeNydalens SK1.01.01+16.0710.34
8Per KällvikÅmåls OK1.01.05+16.1110.35
9Geir HoffTyrving IL1.04.38+19.4411.12
10Eilert AamodtOppsal Orientering1.07.17+22.2311.39
11Jan Anders IstadAsker Skiklubb1.07.26+22.3211.41
12Pål SommerheinFossum IF1.07.28+22.3411.41
13Kyrre GranFet OL1.07.38+22.4411.43
14Hallvard KorenOK Moss1.11.56+27.0212.28
15Kjetil MolundTyrving IL1.14.34+29.4012.55
Christian HolmboeTyrving ILikke startet

H 50-

4 610 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Knut Erling ØenHeming Orientering45.259.51
2Trond LundTyrving IL45.34+0.099.53
3Morten HeirFossum IF46.29+1.0410.04
4Kimme ArnesenHeming Orientering46.49+1.2410.09 Last ned GPS-spor i gpx-format
5Guttorm EggeIL GeoForm53.53+8.2811.41
6Magne BrændenLillomarka OL1.00.15+14.5013.04
7Anders FlågenHeming Orientering1.03.35+18.1013.47
8Hallvard BergTyrving IL1.03.40+18.1513.48
9Nils BerganNydalens SK1.07.00+21.3514.32
10Rolf HustvedtOppsal Orientering1.09.50+24.2515.08
11Erik BorgIL Koll1.26.10+40.4518.41

H 55-

3 370 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bengt NiklassonKolbotn og Skimt OL34.2610.13
2Tore Voss FagervoldBærums Skiklub38.57+4.3111.33
3Tore KjølsethNydalens SK39.23+4.5711.41
4Roger BirkelandFossum IF43.57+9.3113.02
5Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb44.55+10.2913.19
6Torkjel NesheimTyrving IL51.07+16.4115.10
7Paul WadeFossum IF54.11+19.4516.04
8Tom RådahlTyrving IL59.10+24.4417.33
9John YtternesKolbotn og Skimt OL1.18.23+43.5723.15
Yngvar ChristiansenBækkelaget SKdiskvalifisert
Johan LundeIL Kolldiskvalifisert
Arne FossheimAsker Skiklubbdiskvalifisert

H 60-

3 370 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Per Kristian EkebergTyrving IL37.5811.15
2Øyvind Roger HansenRøyken OL38.01+0.0311.16
3Hallvard FjærLillomarka OL38.20+0.2211.22
4Martin GranlyLillomarka OL41.08+3.1012.12
5Egil RundbergetNydalens SK42.21+4.2312.34
6Don SkantzeTyrving IL58.58+21.0017.29

H 65-

3 370 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jon Arvid FossumAsker Skiklubb38.4111.28
2Svein S JacobsenTyrving IL40.32+1.5112.01
3Magne VollenOslostudentenes IK43.20+4.3912.51
4Petter NæssOppsal Orientering46.13+7.3213.42
5Morten JohannessenRøyken OL54.13+15.3216.05

H 70-

2 550 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Helge LyeTyrving IL36.5514.28
2Knut G KarlsenHeming Orientering45.15+8.2017.44

H 75-

2 550 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kjell Gorm RøkkeTyrving IL41.4716.23
2Kjell StenstadvoldTyrving IL49.13+7.2619.18
3Jon C. FougnerHeming Orientering59.51+18.0423.28
4Øystein MadsenHaugerud IF1.03.29+21.4224.53
5Kåre KnudsenIL GeoForm1.19.35+37.4831.12
Jan JansenOK Mossikke startet

H 80-

2 550 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK2.03.4548.31
Per MeilandLommedalens ILikke startet

Direkte A lang

6 980 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jarl Magnus BergeIL Koll57.418.15
2Trond KortnerØstmarka OK58.42+1.018.24
3Johan SvedbergHeming Orientering1.02.27+4.468.56
4Øystein HoloFossum IF1.08.27+10.469.48
5Morten Nilstad PettersenTyrving IL1.08.40+10.599.50
6Skage GrønnebergHeming Orientering1.13.19+15.3810.30
7Ragne WiklundNydalens SK1.15.30+17.4910.48
8Berit Sofie WiklundNydalens SK1.31.54+34.1313.09
9Erik StordalAsker Skiklubb1.32.15+34.3413.12
10Øystein BjørkeVBIL1.33.24+35.4313.22
11Jo WiklundNydalens SK1.37.35+39.5413.58
12Helge SolheimOppsal Orientering1.42.32+44.5114.41
13Per Ole DahlsrudNydalens SK1.55.37+57.5616.33

Direkte A kort

4 610 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kari-Ann ÅnesenOppsal Orientering50.4811.01
2Jøran KristensenHeming Orientering51.10+0.2211.05
3Jarand RystadHeming Orientering59.33+8.4512.55
4Øyvind HelmersenFet OL1.05.06+14.1814.07
5Aksel OlsenAsker Skiklubb1.08.55+18.0714.56
6Fredrik HøyerFossum IF1.10.20+19.3215.15
7Heidi FalckTyrving IL1.11.47+20.5915.34
8Maiken MoNydalens SK1.17.33+26.4516.49
9Haakon DolvenAsker Skiklubb1.21.07+30.1917.35
10Arild NyhaugAsker Skiklubb1.23.04+32.1618.01
11Roger ØstvoldHeming Orientering1.28.22+37.3419.10
12Lise HorntvedtLarvik OK1.28.26+37.3819.10
13Berit HerstadBækkelaget SK1.28.39+37.5119.13
14Aase MestadLillomarka OL1.39.31+48.4321.35
15Kirsti BergTyrving IL1.40.33+49.4521.48
16Tone Jahren HerudFossum IF1.48.41+57.5323.34
Ellen Aure SkogedalAsker Skiklubbdiskvalifisert
Torleif GaltelandAsker Skiklubbdiskvalifisert
Fredrik SaugestadNydalens SKdiskvalifisert
Amélie AamodtOppsal Orienteringdiskvalifisert

Direkte B

2 740 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lars HalvorsenNydalens SK24.539.04
2Kenneth EikRaumar Orientering30.49+5.5611.14
3Kjetil SolbakkenTyrving IL31.42+6.4911.34
4Wenche HultgreenTyrving IL31.51+6.5811.37
5Erik MikkelsenFossum IF32.56+8.0312.01
6Ellen SparbyFossum IF35.44+10.5113.02
7Per Anders YtterbøAsker Skiklubb36.31+11.3813.19
8Randi NilstadTyrving IL37.36+12.4313.43
9Camilla StridsklevTyrving IL37.45+12.5213.46
10Kristine KolshusOppsal Orientering40.29+15.3614.46
11Elisabeth MeyerTyrving IL41.23+16.3015.06
12Thomas BjanesTyrving IL42.07+17.1415.22
13Solveig BerganNydalens SK45.59+21.0616.46
14Tale Mæhre TorjussenFossum IF46.54+22.0117.07
15Kåre ThommessenHeming Orientering48.26+23.3317.40
16Jane Karine HelmersenFet OL53.23+28.3019.28
17Ingrid SkaarerNydalens SK2.07.11+1.42.1846.25
Kristin BaunerAsker Skiklubbdiskvalifisert
Ingrid BrendeFossum IFikke startet

Direkte C

1 910 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bente HopsnesFossum IF24.0112.34
2Karin Halsaa DolvenAsker Skiklubb27.05+3.0414.10
3Silje Lund HovdenTyrving IL32.27+8.2616.59
4Hedvig Nyberg-HansenFossum IF34.02+10.0117.49
5Sille HustvedtOppsal Orientering35.01+11.0018.20
6Vera HalsaaAsker Skiklubb36.03+12.0218.52
7Kristine AndenæsAsker Skiklubb36.07+12.0618.54
8Anette MoslandOppsal Orientering36.29+12.2819.06
9Ingvild MundhjeldOppsal Orientering36.47+12.4619.15
10Nina WoldeneFossum IF45.05+21.0423.36
11Katrine SolbakkenTyrving IL45.37+21.3623.52

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor
O-Festivtival