Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for HARDHAUSEN

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: HARDHAUSEN
Arrangørorganisasjon: Sandnes IL (Rogaland)
Dato: lørdag 26 oktober 2019

Klasser: Visa alla | Mini Hardhausen | D 11-12 | D 13-14 | D 15-16 | D 17- | D 50- | D 60- | H 11-12 | H 13-14 | H 15-16 | H 17- | H 50- | H 60- | H 70- | Åpen 2 | Åpen 3 | Trim

Sandnes IL (Rogaland)

58 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Veslemøy FarsetMini Hardhausen (18)1.11.4019.22
0Mathias HenriksenMini Hardhausen (18)57.3815.34
0Aksel MyklebostMini Hardhausen (18)57.3415.33
0Finlay DuncanMini Hardhausen (18)56.3215.16
0Oliver DuncanMini Hardhausen (18)28.297.41
0Sarah JongenburgerMini Hardhausen (18)1.02.1916.50
0Kåre LevangMini Hardhausen (18)1.13.4819.56
0Tormod LevangMini Hardhausen (18)1.13.2619.50
0Lars OftedalMini Hardhausen (18)1.16.0420.33
0Andreas SolengMini Hardhausen (18)55.5315.06
0Aslak WathneMini Hardhausen (18)55.5115.05
1Andreas Vistnes MyklebostH 15-16 (12)1.34.129.36
1Markus RichterH 15-16 (12)1.34.129.36
1Tom FurlandH 50- (21)1.34.429.39
1Jorunn JohannesenD 50- (9)1.22.5411.30
1Mari RichterD 11-12 (4)43.078.47
1Bjørnar PeikliH 13-14 (7)37.187.36
2Oddgeir EikeskogH 50- (21)1.36.02+1.209.47
2Evelyn Fernandes NødlandD 13-14 (9)43.02+2.098.46
2Thomas DuncanH 11-12 (6)48.08+5.119.49
2Joel SkogeH 13-14 (7)37.29+0.117.38
3Kaja PeikliD 17- (24)1.50.16+11.4711.15
3Kalle JongenburgerH 15-16 (12)1.34.15+0.039.37
3Nina AkslandD 11-12 (4)1.20.20+37.1316.23
3Amalie Wathne ThingbøD 13-14 (9)43.19+2.268.50
3Jonas Vistnes MyklebostH 13-14 (7)37.47+0.297.42
4Ola Wathne ThingbøH 15-16 (12)1.50.19+16.0711.15
4Oda Fjermestad HelgesenD 11-12 (4)1.20.37+37.3016.27
4Selma Lothine Fridheim TorpD 13-14 (9)48.13+7.209.50
4Idar JongenburgerH 11-12 (6)1.08.46+25.4914.02
4Jone ValdalH 13-14 (7)37.49+0.317.43
5Hermann SkogsholmH 70- (12)1.43.05+18.2714.19
5Emil Wathne ThingbøH 11-12 (6)1.20.24+37.2716.24
5Eirik WathneH 13-14 (7)55.39+18.2111.21
6Vegard PeikliH 17- (36)2.02.45+4.589.01
6Ola Myklebost TorgersenH 15-16 (12)1.51.03+16.5111.19
6Gisle WathneH 50- (21)1.50.29+15.4711.16
6Alva ChristiansenD 13-14 (9)58.37+17.4411.57
7Julie AkslandD 17- (24)1.51.35+13.0611.23
7Arnfinn SolheimH 13-14 (7)1.11.25+34.0714.34
8Ragnhild RichterD 17- (24)1.53.19+14.5011.33
8Stian HaugvaldstadH 15-16 (12)1.53.14+19.0211.33
8Åsne Myklebost TorgersenD 13-14 (9)1.01.43+20.5012.35
9Tor Gunnar AkslandH 17- (36)2.11.04+13.179.38
9Brostrup LandstadH 17- (36)2.11.04+13.179.38
9Ole Morten ThingbøH 17- (36)2.11.04+13.179.38
9Gabriel ÅrsvollH 15-16 (12)2.02.49+28.3712.31
9Marta MyklebostD 13-14 (9)1.01.44+20.5112.35
9Mari MyklebostTrim (31)1.01.57+13.2012.38
10Gustav LevangH 15-16 (12)2.16.47+42.3513.57
12Kim RichterH 17- (36)2.11.25+13.389.39
19Åsa ChristiansenTrim (31)1.11.33+22.5614.36
28Ragnhild ChristiansenTrim (31)1.27.56+39.1917.56
28Gørild EspedalTrim (31)1.27.56+39.1917.56
31Johan RasmussenTrim (31)1.59.22+1.10.4524.21
Thomas ValdalH 15-16 (12)diskvalifisert
Peder SolheimÅpen 2 (11)diskvalifisert
Erling Molvik JørgensenH 11-12 (6)diskvalifisert
Ingeborg WathneD 17- (24)ikke startet
Simon Fjermestad HelgesenH 15-16 (12)ikke startet
Omund Thu LandstadH 15-16 (12)ikke startet
Eskil BergeMini Hardhausen (18)ikke startet
Ine Wathne ThingbøMini Hardhausen (18)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor