Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for HARDHAUSEN

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: HARDHAUSEN
Arrangørorganisasjon: Sandnes IL (Rogaland)
Dato: lørdag 26 oktober 2019

Mini Hardhausen

3 700 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Linda EliassenSUS BIL2.09.2534.58
0Veslemøy FarsetSandnes IL (Rogaland)1.11.4019.22
0Johannes FenneNOTEAM56.3515.17
0Harald GrøvdalNOTEAM2.00.0032.25
0Mathias HenriksenSandnes IL (Rogaland)57.3815.34
0Hannah In't VeldGanddal IL1.11.5119.25
0Nikolai KAvito Aktiv1.41.1227.21
0Aksel MyklebostSandnes IL (Rogaland)57.3415.33
0Kristian NygårdNOTEAM1.13.5319.58
0Finlay DuncanSandnes IL (Rogaland)56.3215.16
0Oliver DuncanSandnes IL (Rogaland)28.297.41
0Sarah JongenburgerSandnes IL (Rogaland)1.02.1916.50
0Kåre LevangSandnes IL (Rogaland)1.13.4819.56
0Tormod LevangSandnes IL (Rogaland)1.13.2619.50
0Lars OftedalSandnes IL (Rogaland)1.16.0420.33
0Andreas SolengSandnes IL (Rogaland)55.5315.06
0Lea StokkelandÅlgård Orientering1.05.2217.40
0Aslak WathneSandnes IL (Rogaland)55.5115.05
Eskil BergeSandnes IL (Rogaland)ikke startet
Ine Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)ikke startet

D 11-12

4 900 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mari RichterSandnes IL (Rogaland)43.078.47
2Ada C StokkelandÅlgård Orientering45.52+2.459.21
3Nina AkslandSandnes IL (Rogaland)1.20.20+37.1316.23
4Oda Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)1.20.37+37.3016.27

D 13-14

4 900 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anna TaksdalGanddal IL40.538.20
2Evelyn Fernandes NødlandSandnes IL (Rogaland)43.02+2.098.46
3Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)43.19+2.268.50
4Selma Lothine Fridheim TorpSandnes IL (Rogaland)48.13+7.209.50
5Karine Aarstad TorgersenEgersund OK57.38+16.4511.45
6Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)58.37+17.4411.57
7Synne Skeie PettersonEgersund OK58.38+17.4511.57
8Åsne Myklebost TorgersenSandnes IL (Rogaland)1.01.43+20.5012.35
9Marta MyklebostSandnes IL (Rogaland)1.01.44+20.5112.35

D 15-16

7 200 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Dina TorgersenStavanger Orienteringsklubbikke startet

D 17-

9 800 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aud Hognestad TaksdalGanddal IL1.38.2910.02
2Marie Line FurlandNTNUI1.47.49+9.2011.00
3Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)1.50.16+11.4711.15
4Ingeborg Rygg EikelandBergens TF1.50.18+11.4911.15
5Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular1.50.40+12.1111.17
6Ingrid LamarkGanddal IL1.50.49+12.2011.18
7Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)1.51.35+13.0611.23
8Ragnhild RichterSandnes IL (Rogaland)1.53.19+14.5011.33
9Tone TorgersenStavanger Orienteringsklubb1.58.19+19.5012.04
10Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb1.59.44+21.1512.13
11Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb2.02.48+24.1912.31
12Anita Glenne KallhovdEgersund OK2.21.09+42.4014.24
13Hilde HetlandEgersund OK2.31.06+52.3715.25
14Monica HorpestadEgersund OK2.31.07+52.3815.25
15Vibeke LamarkGanddal IL2.34.17+55.4815.44
16Ingrid Kornberg SimensenShell BIL2.39.18+1.00.4916.15
17Vilde Bårdsen HustoftStavanger Orienteringsklubb3.11.44+1.33.1519.33
18Wibeke LendeFrøyland IL3.47.48+2.09.1923.14
19Ingunn LandsnesGanddal IL4.06.22+2.27.5325.08
20Marita SkorpeNorconsult BIL4.06.24+2.27.5525.08
Anastasia OllestadSandnes Småfirma BILdiskvalifisert
Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
Kristine Bog VikaneFana ILdiskvalifisert
Berit Våg AkslandEquinor BILdiskvalifisert
Lise IsachsenCegal BILikke startet
May Bente ValdalEquinor BILikke startet
Ingeborg WathneSandnes IL (Rogaland)ikke startet

D 50-

7 200 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jorunn JohannesenSandnes IL (Rogaland)1.22.5411.30
2Helen LomelandSUS BIL1.24.35+1.4111.44
3Keth BerggrafEquinor BIL1.33.29+10.3512.59
4Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL1.34.11+11.1713.04
5Torill AndersenEquinor BIL1.40.45+17.5113.59
6Anne Katrine LyckeStavanger Turistforening1.41.21+18.2714.04
7Elisabeth Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb1.41.37+18.4314.06
8Anne-Siv GjertsenStavanger Orienteringsklubb1.42.37+19.4314.15
9Irene RummelhoffStavanger Orienteringsklubb1.45.36+22.4214.40
Marie Elizabeth ReinsethCoPNo BILikke startet

D 60-

7 200 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb1.42.3414.14
2Marie HerigstadOs Orienteringsklubb1.50.41+8.0715.22
3Ingunn VoilåsEgersund OK1.55.13+12.3916.00
4Helga AaslidEgersund OK1.55.22+12.4816.01
5Åse BergeSUS BIL2.45.28+1.02.5422.58
Anne GarsrudStavanger Orienteringsklubbikke startet

H 11-12

4 900 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb42.578.45
2Thomas DuncanSandnes IL (Rogaland)48.08+5.119.49
3Peder OrstadGanddal IL1.08.29+25.3213.58
4Idar JongenburgerSandnes IL (Rogaland)1.08.46+25.4914.02
5Emil Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)1.20.24+37.2716.24
Erling Molvik JørgensenSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
Marius RøddeGanddal ILikke startet

H 13-14

4 900 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)37.187.36
2Joel SkogeSandnes IL (Rogaland)37.29+0.117.38
3Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)37.47+0.297.42
4Jone ValdalSandnes IL (Rogaland)37.49+0.317.43
5Eirik WathneSandnes IL (Rogaland)55.39+18.2111.21
6Samuel A StokkelandÅlgård Orientering55.59+18.4111.25
7Arnfinn SolheimSandnes IL (Rogaland)1.11.25+34.0714.34

H 15-16

9 800 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)1.34.129.36
1Markus RichterSandnes IL (Rogaland)1.34.129.36
3Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)1.34.15+0.039.37
4Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)1.50.19+16.0711.15
5Edvin AakreEgersund OK1.50.28+16.1611.16
6Ola Myklebost TorgersenSandnes IL (Rogaland)1.51.03+16.5111.19
7Øyvind LamarkGanddal IL1.51.42+17.3011.23
8Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)1.53.14+19.0211.33
9Gabriel ÅrsvollSandnes IL (Rogaland)2.02.49+28.3712.31
10Gustav LevangSandnes IL (Rogaland)2.16.47+42.3513.57
11Andreas Nybak UrdalGanddal IL2.33.53+59.4115.42
Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)ikke startet
Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)ikke startet

H 17-

13 600 m, 36 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL1.57.478.39
2Morten Bjerga SundliGanddal IL1.57.49+0.028.39
3Fredrik OmdalGanddal IL1.57.51+0.048.39
4Jarle SolbakkenSauda Orienteringsklubb1.57.52+0.058.40
5Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering2.00.47+3.008.52
6Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)2.02.45+4.589.01
7Tobias RøddeGanddal IL2.04.25+6.389.08
8Fredrik SandalGanddal IL2.10.29+12.429.35
9Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)2.11.04+13.179.38
9Brostrup LandstadSandnes IL (Rogaland)2.11.04+13.179.38
9Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)2.11.04+13.179.38
12Kim RichterSandnes IL (Rogaland)2.11.25+13.389.39
13Magnus LandstadLyse BIL2.11.29+13.429.40
14Jørgen BreivoldGanddal IL2.11.31+13.449.40
15Jack KoskyStavanger Orienteringsklubb2.14.36+16.499.53
16Markus Andreas BreivoldGanddal IL2.20.45+22.5810.20
17Joar EilevstjønnGanddal IL2.21.22+23.3510.23
18Svein Magnus HalsneMulticonsult BIL2.31.10+33.2311.06
19Sam  McCloyAker Solutions2.31.27+33.4011.08
20Morten FenneStavanger Orienteringsklubb2.33.18+35.3111.16
21Marius SteneCoPNo BIL2.33.49+36.0211.18
22Andreas M TerjesenNOTEAM2.34.55+37.0811.23
23Runar Eike ToftEquinor BIL2.37.24+39.3711.34
24Torbjørn  Ims ØstbyLyse BIL2.47.54+50.0712.20
25Kristoffer MonsenVaregg Fleridrett2.59.46+1.01.5913.13
26Audun RostadSweco BIL3.00.20+1.02.3313.15
27John BreilandKlepp IL3.02.14+1.04.2713.23
28Kjetil TorgersenEgersund OK3.03.39+1.05.5213.30
29Håkon  EggebøMulticonsult BIL3.26.52+1.29.0515.12
30Martin SkoglandSchlumberger BIL3.27.12+1.29.2515.14
Håvard BarkvedMulticonsult BILdiskvalifisert
Martin BlystadStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
Pål DannevigNOTEAMdiskvalifisert
Arne  HetlelidSchlumberger BILdiskvalifisert
Gunnar PettersonEgersund OKdiskvalifisert
Sturla StokkelandÅlgård Orienteringdiskvalifisert
Ole-Tobias FrichEquinor BILikke startet
Kjetil GjerdeEquinor BILikke startet
Kristian  HaarrCoPNo BILikke startet
Dag Andre KvernstrømLyse BILikke startet
Ørjan RavndalÅlgård Orienteringikke startet
Aart Joakim in't VeldGanddal ILikke startet
Kenneth WesterheimStord Orienteringikke startet

H 50-

9 800 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)1.34.429.39
2Oddgeir EikeskogSandnes IL (Rogaland)1.36.02+1.209.47
3Odd Ivar KarlsenÅlgård Orientering1.36.05+1.239.48
4Henning SundbyGanddal IL1.50.10+15.2811.14
5Per Olav HaarrGanddal IL1.50.22+15.4011.15
6Gisle WathneSandnes IL (Rogaland)1.50.29+15.4711.16
7Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering1.50.34+15.5211.16
8Geir FrøytlogEgersund OK1.50.48+16.0611.18
9Lars HelgelandGanddal IL1.50.53+16.1111.18
10Øistein HaalandEquinor BIL2.00.43+26.0112.19
11Trond LamarkGanddal IL2.02.47+28.0512.31
12Arnfinn RømuldEquinor BIL2.04.33+29.5112.42
13Morten JohannessenAker Solutions2.04.49+30.0712.44
14Bertrand DenieulStavanger Orienteringsklubb2.08.00+33.1813.03
15Øyvind BerggrafEquinor BIL2.09.59+35.1713.15
16Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb2.22.18+47.3614.31
17Per Ingar HadlandGanddal IL2.31.03+56.2115.24
18Jakob KarlsenGanddal IL2.58.33+1.23.5118.13
Øystein FuglestadNortura BILdiskvalifisert
Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
Cedric FayemendyEquinor BILikke startet
Knut FeldmannCoPNo BILikke startet
Geir HaugvaldstadEquinor BILikke startet
Sturle OmdalEquinor BILikke startet
Tore SvendsenCoPNo BILikke startet

H 60-

9 800 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Otte OmdalGanddal IL1.41.4910.23
2Harry BreilandÅlgård Orientering1.50.40+8.5111.17
3Jan HetlandEgersund OK2.02.54+21.0512.32
4Ove OalandEquinor BIL2.25.59+44.1014.53
5Terje StokkelandÅlgård Orientering2.31.12+49.2315.25
6Bjørn H EngsethCoPNo BIL2.58.48+1.16.5918.14
7Rolf KleppeKverneland BIL4.06.36+2.24.4725.09
Dag HelliksenPetrOL BILdiskvalifisert
Geir BjaanesEquinor BILikke startet

H 70-

7 200 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Asgeir BellStavanger Orienteringsklubb1.24.3811.45
2Hilmar RøthingTime kommune BIL1.24.40+0.0211.45
3Arne ØstensenStavanger Orienteringsklubb1.41.44+17.0614.07
4Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb1.42.30+17.5214.14
5Hermann SkogsholmSandnes IL (Rogaland)1.43.05+18.2714.19
6Paul Andreas PaulsenStavanger Orienteringsklubb1.49.20+24.4215.11
7Jan VærpSøgne og Songdalen OK1.50.16+25.3815.18
8Kjell LangvikStavanger Orienteringsklubb1.55.10+30.3215.59
9Terje BrautSandnes kommune BIL1.59.25+34.4716.35
10Knut Jonas EspedalStavanger Orienteringsklubb2.11.49+47.1118.18
Tormod AaslidEgersund OKdiskvalifisert
Jan A BekkeheienSandnes kommune BILdiskvalifisert

Åpen 2

9 800 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ole Kristian TaksdalGanddal IL1.50.4111.17
2Thomas Schanke EikumKlepp kommune BIL1.59.54+9.1312.14
3Jan-Kenneth PollePosten BIL2.16.22+25.4113.54
4Espen LønneNOTEAM2.16.24+25.4313.55
5Gunnar ThorsetStavanger kommune BIL2.23.08+32.2714.36
6Håvard  Thomassen LauritsenEquinor BIL2.32.00+41.1915.30
7Stig Erlend OllestadNOV BIL2.40.48+50.0716.24
8Rune HatleAvinor Sola BIL2.58.37+1.07.5618.13
9Svein Oddvar NetlandEquinor BIL3.10.51+1.20.1019.28
10Bruno PierfeliceNOV BIL3.28.09+1.37.2821.14
Peder SolheimSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
Andreas Florian EnteLyse BILikke startet
Andreas Netland JacobsenLyse BILikke startet
Oddmund NorgårdSUS BILikke startet
Tor Gunnar OsenEquinor BILikke startet
Stig PedersenEquinor BILikke startet
Frode UngarEquinor BILikke startet

Åpen 3

7 200 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tollak Johannes DymbeStavanger Orienteringsklubb1.24.5111.47
2Johannes KroNOV BIL1.33.27+8.3612.58
3Agnes HakerStatens Vegvesen BIL1.33.35+8.4412.59
4Berit-Kristine LimaGanddal IL1.37.25+12.3413.31
5Randi LadstenTime kommune BIL1.38.24+13.3313.40
6Charles-Francois FarbosJWC BIL1.38.44+13.5313.42
7Arne Magne HandelandSandnes kommune BIL1.40.52+16.0114.00
8Katrine PrestvoldTannlege Prestvold BIL1.41.08+16.1714.02
9Svein Erik BjørnsenSportsclub 71.41.37+16.4614.06
10Bjarne GimreGanddal IL1.42.17+17.2614.12
11Sveinung RosenvingeEquinor BIL1.42.27+17.3614.13
12Arne NygaardLyse BIL1.42.33+17.4214.14
13Anders Thengs KristensenStavanger Orienteringsklubb1.42.44+17.5314.16
14Kristin BreivoldGanddal IL1.42.49+17.5814.16
15Toyah BråtveitFylkeshuset BIL1.43.12+18.2114.20
16Ingrid Lycke AustbøSola kommune BIL1.43.23+18.3214.21
17Bjørn kristian RøylandStavanger Orienteringsklubb1.45.34+20.4314.39
18Mariann SveinsvollGanddal IL1.45.40+20.4914.40
19Tor Geir EspedalGanddal IL1.46.46+21.5514.49
20Rønnaug EgelandKruse Smith BIL1.48.12+23.2115.01
21Synnøve WestermoenEquinor BIL1.56.42+31.5116.12
22Eiliv Bjarne LønningenOtra IL2.13.06+48.1518.29
23Alexander KhorunzhiyAvito Aktiv2.17.08+52.1719.02
Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
Per Ivar HofstadEquinor BILikke startet
Agnar Antzée LienGanddal ILikke startet
Eivind MoiEquinor BILikke startet
Trine SelvikvågKlepp kommune BILikke startet

Trim

4 900 m, 32 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tore RøddeGanddal IL48.379.55
2Veronika FenneNOTEAM51.11+2.3410.26
3Elin Helene DymbeStavanger Orienteringsklubb51.13+2.3610.27
4Lars DymbeStavanger Orienteringsklubb55.02+6.2511.13
5Knut SkjævelandGanddal IL58.36+9.5911.57
6Svein MæleStatens Vegvesen BIL59.28+10.5112.08
7Margot AsheimSUS BIL1.00.06+11.2912.15
8Ingrid ØxnevadGanddal IL1.01.42+13.0512.35
9Mari MyklebostSandnes IL (Rogaland)1.01.57+13.2012.38
10Marte  AarrestadEquinor BIL1.02.26+13.4912.44
11Frode Halvor LundÅlgård Orientering1.03.06+14.2912.52
12Maryon Paulsen StrugstadFylkeshuset BIL1.03.27+14.5012.56
13Ragnhild VågeNOTEAM1.04.15+15.3813.06
14Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb1.04.37+16.0013.11
15Synnøve HognestadFylkeshuset BIL1.06.26+17.4913.33
16Arild SvihusGanddal IL1.08.27+19.5013.58
17Ådne OrstadGanddal IL1.08.35+19.5813.59
18Endre GabrielsenSweco BIL1.10.40+22.0314.25
19Åsa ChristiansenSandnes IL (Rogaland)1.11.33+22.5614.36
20Siv Hilde  BergeSUS BIL1.11.54+23.1714.40
21Marie BrolevSweco BIL1.11.57+23.2014.41
22Guro GrimnesSweco BIL1.11.58+23.2114.41
23Magne JakobsenKverneland BIL1.13.05+24.2814.54
24Haldis Olaug GlendrangeStavanger Orienteringsklubb1.16.11+27.3415.32
25Nina Bekkelund ChristiansenSUS BIL1.16.40+28.0315.38
26Maria E PettersenAker Solutions1.20.54+32.1716.30
27Riva HalsneSUS BIL1.27.11+38.3417.47
28Ragnhild ChristiansenSandnes IL (Rogaland)1.27.56+39.1917.56
28Gørild EspedalSandnes IL (Rogaland)1.27.56+39.1917.56
30Eli  Thorset VågeStavanger kommune BIL1.31.21+42.4418.38
31Johan RasmussenSandnes IL (Rogaland)1.59.22+1.10.4524.21
Grethe Paulsen VieHaugesund IL Orienteringbrutt
Trine  FrantzenLyse BILikke startet
Svitlana RashevaEquinor BILikke startet
Heidi SeglemEquinor BILikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor