Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Oslo City Cup 2019, løp nr 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Oslo City Cup 2019, løp nr 1
Arrangørorganisasjon: Nydalens SK
Dato: tirsdag 2 april 2019

H 17-

2 730 m, 97 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Joey Hadornol norska14.44
2Håkon Jarvis WestergårdTyrving IL14.47+0.03
3Sindre RønningNydalens SK15.31+0.47
4Oskar StørmerFossum IF15.40+0.56
5Sven HellmüllerBækkelagets SK15.46+1.02
6Karl FremstadTyrving IL15.47+1.03
7Erling HjermstadFossum IF15.52+1.08
8Matthew SpeakeBækkelagets SK15.55+1.11
9Lars Young VikNydalens SK16.09+1.25
10Olle BoströmTyrving IL16.30+1.46
10Remo RuchOLG Skandia16.30+1.46
12Mathias NipenBækkelagets SK16.34+1.50
13Lars  GrønlundRingerike OL16.37+1.53
14Sander ArntzenAsker Skiklubb16.40+1.56
15Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb16.50+2.06
16Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK16.51+2.07
17Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering17.09+2.25
18Njaal Ellegaard MelbyVang OL17.10+2.26
19Wolfgang KampelBækkelagets SK17.15+2.31
19Anders HagaRaumar Orientering17.15+2.31
21Ludvig RødnesOppsal Orientering17.21+2.37
22Elias Skjolden SørensenLillomarka OL17.23+2.39
23Felix FinsrudAsker Skiklubb17.24+2.40
24Johan Kristian UndelandSturla, IF17.25+2.41
25Emil StørmerFossum IF17.31+2.47
26Linus OlhansÅs-NMBU Orientering17.38+2.54
27Eskil Sande GullordBækkelagets SK17.40+2.56
28Erik Hæstad BjørnstadFossum IF17.47+3.03
29Trygve MyhrAsker Skiklubb17.51+3.07
30Tor Andreas AndersenOppsal Orientering17.56+3.12
31Marius BakkeFossum IF17.59+3.15
32Trygve HeggedalNydalens SK18.04+3.20
33Ove SætraHadeland OL18.14+3.30
34Mathias BenjaminsenLillomarka OL18.19+3.35
35Kristoffer Fiane PedersenOppsal Orientering18.22+3.38
35Vegard Fiane PedersenÅs-NMBU Orientering18.22+3.38
37Eivind Berner MyhreFossum IF18.37+3.53
38Kristian ØstermannHeming Orientering18.39+3.55
39Marius ØyeLøten o-lag18.40+3.56
40Sondre YtterbøAsker Skiklubb18.44+4.00
41Vebjørn Blom-HagenFossum IF18.49+4.05
42Kristian Markhus BrekkeLillomarka OL18.53+4.09
42Thomas JakobsenNydalens SK18.53+4.09
42Joakim Eriksrud KarlsenOppsal Orientering18.53+4.09
45Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF19.00+4.16
46Sveinung SyversenOppsal Orientering19.02+4.18
47Joar OldernesLillomarka OL19.07+4.23
48Peder Fossheim AsplinGjø-Vard OL19.14+4.30
49Anders HorveiRaumar Orientering19.16+4.32
49Mathias Pedersen VoldLillomarka OL19.16+4.32
51Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK19.27+4.43
52Tobias EspedalNydalens SK19.28+4.44
53August Syrdal ØenHeming Orientering19.45+5.01
54Lukas PetersonTyrving IL19.52+5.08
55Sondre Ruud BråtenNydalens SK19.56+5.12
56Anders BjergaardNydalens SK19.58+5.14
57Øyvind GlendrangeNittedal OL19.59+5.15
58Petter Astrup ArnesenHeming Orientering20.01+5.17
59Henrik ReuschHeming Orientering20.06+5.22
60Truls HestengenOppsal Orientering20.13+5.29
61Mikkel KatlaFossum IF20.22+5.38
62Simen A BjøringsøyNydalens SK20.24+5.40
63Eirik MarthinsenOL Trollelg20.43+5.59
64Frikk Alvaro EmbergsrudAsker Skiklubb20.45+6.01
65Ådne SkjærsteinTyrving IL20.55+6.11
66William Resvoll SkaugOppsal Orientering20.59+6.15
67Kristian StrømNydalens SK21.04+6.20
68Eivind TandrevoldNOTEAM21.08+6.24
69Erik Bergsbakk HolterLarvik OK22.00+7.16
70Lukas LilandNydalens SK22.06+7.22
71Stanislaw RitterLillomarka OL22.07+7.23
72Olaf Halsaa DolvenAsker Skiklubb22.15+7.31
73Sigurd Helle OpedalKorlevoll IL22.25+7.41
74Tor Magnus GrøstadØstmarka OK22.45+8.01
75Theo Ring GiskeNydalens SK22.48+8.04
76Einar LofthusNydalens SK22.50+8.06
77Henrik KnudsenOppsal Orientering22.57+8.13
78Elling Fossheim AsplinGjø-Vard OL23.32+8.48
79Magnus Woxholtt-JensenNydalens SK23.33+8.49
80Håkon NjåsteinTyrving IL24.31+9.47
81Audun JørgensenØstmarka OK25.03+10.19
82Torbjørn DalløkkenTynset IF25.40+10.56
83Lars Øderud VatneBækkelagets SK25.43+10.59
84Brede Tolo HauglandAsker Skiklubb26.04+11.20
85Jan Andreas EdstrømOppsal Orientering26.14+11.30
86Matthew NgOslostudentenes IK27.15+12.31
87Andreas StenstadOppsal Orientering27.48+13.04
88Mats ByfuglienNOTEAM28.01+13.17
89Didrik BredesenLillomarka OL29.11+14.27
90Jonas MelsnesNOTEAM29.27+14.43
91David EriksenNOTEAM31.57+17.13
92Peter GisholtFossum IF39.32+24.48
Sverre Waaler KaasNydalens SKdiskvalifisert
Henrik EijsinkNydalens SKdiskvalifisert
Halvor SaunesNydalens SKdiskvalifisert
Ferdinand FremmingHeming Orienteringdiskvalifisert
Hallvard BergeOK Hiernebrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor