Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Oslo City Cup 2019, løp nr 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Oslo City Cup 2019, løp nr 1
Arrangørorganisasjon: Nydalens SK
Dato: tirsdag 2 april 2019

D 17-

2 700 m, 95 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Silje Ekroll JahrenNydalens SK16.10
2Anne Johanne Lind NørbechNydalens SK16.25+0.15
3Mariann UlvestadBækkelagets SK17.10+1.00
4Marion HuberNydalens SK17.45+1.35
5Maren Jansson HaverstadTyrving IL17.48+1.38
6Elise EgsethNydalens SK17.57+1.47
7Anine LomeHamar OK18.06+1.56
8Ane Sofie KroghOppsal Orientering18.11+2.01
8Pernille KatlaFossum IF18.11+2.01
10Gunvor Hov HøydalFossum IF18.14+2.04
11Mai Elin B. WatsonBækkelagets SK18.21+2.11
12Julie MeinickeTyrving IL18.28+2.18
13Ida TiltnesTyrving IL18.44+2.34
14Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb18.49+2.39
15Lisbeth VollHaugesund IL Orientering18.52+2.42
16Emilie Westli AndersenLøten o-lag19.01+2.51
17Marie LilandNydalens SK19.02+2.52
18Ingrid Landmark TandrevoldFossum IF19.12+3.02
19Kristine FjeldboTyrving IL19.15+3.05
20Kristine KravdalGjø-Vard OL19.26+3.16
21Malene Teresia JebsenHeming Orientering19.36+3.26
22Karen Hoel JomaasFossum IF19.38+3.28
23Mari Jevne ArnesenTyrving IL19.56+3.46
23Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering19.56+3.46
25Live LindemarkAsker Skiklubb20.07+3.57
26Andrea RanvikKonnerud IL20.11+4.01
27Ingvild Maalen-JohansenOppsal Orientering20.19+4.09
28Ingvil AhlsandNydalens SK20.20+4.10
28Hanna Eckhardt AndersenHeming Orientering20.20+4.10
30Louise OramBækkelagets SK20.30+4.20
31Ingrid BergeTyrving IL20.32+4.22
32Maren NorderudTyrving IL20.52+4.42
33Mina JørgensenTyrving IL20.56+4.46
34Yngvild Langedal BreivikNydalens SK20.59+4.49
35Anja Berge GjellestadNydalens SK21.04+4.54
36Sigrid BjørgenHamar OK21.05+4.55
37Maya Jones ArnesenHeming Orientering21.06+4.56
38Ada WulfsbergNydalens SK21.08+4.58
39Ingrid BlindheimLillomarka OL21.11+5.01
40Lise Østlid BagstevoldTyrving IL21.21+5.11
41Dagrun Brox RayamajhiOppsal Orientering21.25+5.15
42Live ØstvoldHeming Orientering21.30+5.20
43Linn HokholtTyrving IL21.31+5.21
44Agnethe HasliBækkelagets SK21.35+5.25
45Ea LunøeNydalens SK21.38+5.28
46Karen BjergaardNydalens SK21.39+5.29
46Ida TangenNydalens SK21.39+5.29
48Rikke Blakkestad IngesenFossum IF21.51+5.41
49Solveig BlandkjennTyrving IL22.03+5.53
50Maren KoplandModum OL22.04+5.54
50Maria BrodinFossum IF22.04+5.54
52Jenny Andreassen MoeOppsal Orientering22.06+5.56
53Stella HolmboeTyrving IL22.11+6.01
54Marie Hammer IversenØstmarka OK22.12+6.02
55Tone Aamli SundtjønnLillomarka OL22.15+6.05
56Tina KallesonOppsal Orientering22.20+6.10
56Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL22.20+6.10
58Vigdis HobølOppsal Orientering22.36+6.26
59Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU Orientering23.01+6.51
60Julie Hilland AndersenHalden SK23.06+6.56
61Ane Hansen KjensethNittedal OL23.07+6.57
62Dorthe Kühl PetersenLillomarka OL23.16+7.06
63Malene InstanesSturla, IF23.35+7.25
63Oda Isnes TyseEiker OL23.35+7.25
65Solveig Eline BergTyrving IL24.04+7.54
66Eline Storvik GrønvoldNOTEAM24.15+8.05
67Anna Isnes TyseEiker OL24.33+8.23
68Ragnhild Stamer EkerholtNOTEAM24.35+8.25
69Ine InstanesSturla, IF24.37+8.27
70Eline DrageTyrving IL24.40+8.30
71Iris HolstTyrving IL25.12+9.02
72Frida GuerreroNydalens SK25.45+9.35
73Nina Bianca PedersenSarpsborg OL26.11+10.01
74Anne Marthe PeveriEiker OL26.19+10.09
75Frida van MegenOppsal Orientering26.34+10.24
76Isabel HandstangerKolbotn og Skimt OL26.43+10.33
77Carmen DirroMåren OK26.50+10.40
78Ingrid Solheim UndebergetOppsal Orientering27.17+11.07
79Vilde Frydenlund NorlingNydalens SK27.22+11.12
80Julie BakkeFossum IF27.27+11.17
81Celine YtternesKolbotn og Skimt OL27.39+11.29
82Adine Blakkestad IngesenFredrikstad SK28.29+12.19
83Silje SlungaardTyrving IL29.13+13.03
84Jenny Emilie Brenni HerredsvelaØstmarka OK29.53+13.43
85Veronica Elena SvindsethKolbotn og Skimt OL31.58+15.48
86Emma StubberudNydalens SK32.09+15.59
87Karoline Egner GranerudAsker Skiklubb32.49+16.39
88Berthe TesloHadeland OL33.01+16.51
89Charlotte AgerNOTEAM33.12+17.02
90Anne Marie BotterudNittedal OL37.11+21.01
Elena GrandLillomarka OLdiskvalifisert
Marianne EngsethNOTEAMdiskvalifisert
Alexandra AngvollFredrikstad SKdiskvalifisert
Kari Lien JohnsenMulticonsult ASAdiskvalifisert
Ingeborg KvarmeSturla, IFdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

O-Festivtival
IOF Eventor