Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sport8 Ås by Night & Fog Cup #5

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sport8 Ås by Night & Fog Cup #5
Arrangørorganisasjon: Ås-NMBU Orientering
Dato: tirsdag 29 januar 2019

D 17-

4 600 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Siri UlvestadNydalens SK46.5510.11
2Aurora GjølsjøOK Moss1.02.54+15.5913.40
3Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering1.05.55+19.0014.19
Karoline BjørnerødOK Mossikke startet
Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU Orienteringikke startet
Wendy FjellstadÅs-NMBU Orienteringikke startet

H 17-

6 600 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bojan BlumensteinNydalens SK54.058.11
2Göran WinbladFredrikstad SK1.07.23+13.1810.12
3Nils TveiteÅs-NMBU Orientering1.09.42+15.3710.33
4Håvard TveiteÅs-NMBU Orientering1.20.08+26.0312.08
5Svein NygårdLillomarka OL1.21.10+27.0512.17
Sveinung SyversenOppsal Orienteringdiskvalifisert
Linus OlhansÅs-NMBU Orienteringikke startet

H 17- A kort

4 600 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering48.0410.26
2Audun BjerknesMåren OK53.32+5.2811.38
3Erik Rytter JakobsenOK Moss54.29+6.2511.50
4Henning Bratland CarlsenOK Moss56.28+8.2412.16
5Alfred BjørnerødOK Moss57.56+9.5212.35
6Sondre LadimOK Moss59.56+11.5213.01
7Donatas KontautasOK Moss1.00.32+12.2813.09
8Thomas TubbehaugenOK Moss1.05.41+17.3714.16
9Tor RingstadHedrum OL1.07.04+19.0014.34
Christopher LadimOK Mossdiskvalifisert
Eirik BlågestadIndre Østfold OKikke startet
Morten Tangen FredhOK Mossikke startet
Peder Aabogen HaugaardIndre Østfold OKikke startet
Audun JørgensenØstmarka OKikke startet

Night & Fog Masters Men

4 600 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jan Tore HenriksenNydalens SK51.3011.11
2Karl Aasmund ErøyOK Moss52.36+1.0611.26
3Tore BjørnerødOK Moss57.59+6.2912.36
4Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL58.00+6.3012.36
5Gunnar TengeÅs-NMBU Orientering1.04.14+12.4413.57
6Richard Zeiner-GundersenFossum IF1.05.40+14.1014.16
7Peter KlavenessMåren OK1.06.10+14.4014.23
8Lars Petter EndresenMåren OK1.06.32+15.0214.27
9Terje Wiig MathisenNydalens SK1.08.27+16.5714.52
10Even Woldstad HanssenEiker OL1.09.17+17.4715.03
11Christopher SchiveOK Moss1.15.33+24.0316.25
12Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering1.20.49+29.1917.34
Ivar MaalenÅs-NMBU Orienteringbrutt
Idar BrekkeÅs-NMBU Orienteringikke startet
Stig Hultgreen KarlsenIL GeoFormikke startet
Sture OttesenIndre Østfold OKikke startet

D 13-16 C

3 200 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Frida Hovgaard EisvangOK Moss34.3510.48
2Julie Sophie WoldOK Moss42.58+8.2313.25
3Emma Aune JakobsenOK Moss1.04.25+29.5020.07
4Erle WetterhusOK Moss1.04.26+29.5120.08
Erle Elise WoldOK Mossikke startet

H 13-16 C

3 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sebastian Blomfeldt UnnerudOK Moss48.1715.05
2Anders Hovgaard EisvangOK Moss51.47+3.3016.10

Åpen C

3 200 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vidar BerteigIL GeoForm32.2610.08
2Aksel Eide-FredriksenKamp/Vestheim IF37.01+4.3511.34
3Tor LahlumKolbotn og Skimt OL37.47+5.2111.48
4Marianne SiegelÅs-NMBU Orientering38.21+5.5511.59
5Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering43.00+10.3413.26
6Ingrid Bratland TjernshaugenOK Moss44.20+11.5413.51
7Ellen-Christine KorenÅs-NMBU Orientering47.55+15.2914.58
8Elisabeth Aune JakobsenOK Moss1.04.46+32.2020.14
Hanne WoldOK Mossdiskvalifisert
Ann Helen Aabogen HaugaardIndre Østfold OKikke startet
Linda FredhOK Mossikke startet
Dag HauglandOslo kommunes bedriftsidrettslagikke startet
Trine Marit Justad RaaenLierbygda OLikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor