Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vinterkarusell Bogafjell

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vinterkarusell Bogafjell
Arrangørorganisasjon: Frøyland IL
Dato: lørdag 9 mars 2019

Egersund OK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Ingunn VoilåsDamer - kort løype (11)36.16+4.5614.30
4Anita Glenne KallhovdDamer - mellomlang løype (17)41.19+2.2711.48
6Helga AaslidDamer - kort løype (11)48.19+16.5919.19
9Tormod AaslidHerrer - mellomlang løype (20)46.19+11.0613.14

Frøyland IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
9Wibeke LendeDamer - mellomlang løype (17)52.25+13.3314.58
17Bjørnar Andre Alvær SandsmarkHerrer - lang løype (39)44.02+9.4110.44
22Jonas Bolstad ScheieHerrer - lang løype (39)47.33+13.1211.35

Frøyland ski fritid

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
10Kari BorgenDamer - mellomlang løype (17)53.53+15.0115.23

Ganddal IL

42 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Kristin BreivoldDamer - kort løype (11)31.2012.32
1Aud Hognestad TaksdalDamer - lang løype (14)37.389.10
1Tobias RøddeHerrer - lang løype (39)34.218.22
2Vibeke LamarkDamer - mellomlang løype (17)39.34+0.4211.18
2Janne Tjørhom AasheimDamer - lang løype (14)40.07+2.299.47
2Kristian OhrHerrer - mellomlang løype (20)37.31+2.1810.43
2Morten Bjerga SundliHerrer - lang løype (39)35.16+0.558.36
3Erle Nermoen NilssenDamer - kort løype (11)39.14+7.5415.41
3Ann-Cathrin Nybak UrdalDamer - mellomlang løype (17)40.20+1.2811.31
3Karen OrstadNybegynnerløype (4)34.41+16.4320.24
4Daniel EilevstjønnHerrer - kort løype (7)1.04.13+37.1225.41
4Liven OrstadNybegynnerløype (4)38.34+20.3622.41
5Hilde OhrDamer - mellomlang løype (17)43.50+4.5812.31
5Henrik EilevstjønnHerrer - kort løype (7)1.05.04+38.0326.01
5Markus Andreas BreivoldHerrer - lang løype (39)37.38+3.179.10
6Mariann SveinsvollDamer - mellomlang løype (17)45.04+6.1212.52
6Anna TaksdalDamer - lang løype (14)44.58+7.2010.58
6Knut SkjævelandHerrer - mellomlang løype (20)44.29+9.1612.42
6Joar EilevstjønnHerrer - lang løype (39)38.28+4.079.22
7Norah BreivoldDamer - kort løype (11)51.15+19.5520.30
7Ragnhild AuglændDamer - mellomlang løype (17)48.21+9.2913.48
7Trine Bolstad ScheieDamer - lang løype (14)46.20+8.4211.18
8Anne Marie GauselDamer - mellomlang løype (17)51.52+13.0014.49
8Bjørn BjellandHerrer - mellomlang løype (20)45.25+10.1212.58
9Ingrid LamarkDamer - lang løype (14)49.03+11.2511.57
9Oddvar TaksdalHerrer - lang løype (39)39.41+5.209.40
10Unni Byberg MæstadDamer - kort løype (11)56.52+25.3222.44
11Kristin Furre OweDamer - kort løype (11)1.00.59+29.3924.23
11Otte OmdalHerrer - lang løype (39)41.49+7.2810.11
12Ann Karin TjørhomDamer - lang løype (14)57.25+19.4714.00
13Jørgen BreivoldHerrer - lang løype (39)42.30+8.0910.21
14Svein-Erik KvameHerrer - lang løype (39)43.36+9.1510.38
16Trond LamarkHerrer - lang løype (39)43.48+9.2710.40
22Tore RøddeHerrer - lang løype (39)47.33+13.1211.35
24Tor BrekkenHerrer - lang løype (39)47.36+13.1511.36
25Ole Kristian TaksdalHerrer - lang løype (39)48.10+13.4911.44
32Andreas Nybak UrdalHerrer - lang løype (39)57.20+22.5913.59
33Ove OalandHerrer - lang løype (39)57.31+23.1014.01
Toril DahleDamer - mellomlang løype (17)diskvalifisert
Peder OrstadHerrer - kort løype (7)diskvalifisert
Marius RøddeHerrer - kort løype (7)diskvalifisert
Paul Terje HaarrHerrer - lang løype (39)diskvalifisert
Agnar Antzée LienHerrer - mellomlang løype (20)ikke startet

Klepp IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
19John BreilandHerrer - lang løype (39)46.14+11.5311.16

Klepp Kommune BIL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Lars PrimstadHerrer - mellomlang løype (20)41.57+6.4411.59
16Helga KlausenDamer - mellomlang løype (17)1.02.59+24.0717.59
16Hans KlausenHerrer - mellomlang løype (20)53.35+18.2215.18
Rebekka LyeDamer - kort løype (11)ikke startet

Klubbløs

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Ove MæstadHerrer - kort løype (7)49.38+22.3719.51

NOTEAM

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Arne NygaardHerrer - mellomlang løype (20)ikke startet

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
14Bjørn Kristian RøylandHerrer - mellomlang løype (20)52.58+17.4515.08

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
29Trondr BreilandHerrer - lang løype (39)52.24+18.0312.46

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
37Håvard LauritsenHerrer - lang løype (39)1.07.07+32.4616.22

Sandnes IL (Rogaland)

19 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Helene Pfluger HundeideNybegynnerløype (4)17.5810.34
2Aslak WathneHerrer - kort løype (7)49.02+22.0119.36
2Silje BergeNybegynnerløype (4)20.46+2.4812.12
3Kaja PeikliDamer - lang løype (14)41.25+3.4710.06
3Njål F. VadlaHerrer - lang løype (39)36.06+1.458.48
4Geir HaugvaldstadHerrer - mellomlang løype (20)41.54+6.4111.58
4Markus RichterHerrer - lang løype (39)37.34+3.139.09
5Mari RichterDamer - kort løype (11)47.00+15.4018.48
7Eirik WathneHerrer - mellomlang løype (20)44.44+9.3112.46
7Andreas Vistnes MyklebostHerrer - lang løype (39)38.32+4.119.23
8Ragnhild ChristiansenDamer - kort løype (11)52.50+21.3021.08
9Gørild EspedalDamer - kort løype (11)54.51+23.3121.56
11Ragnhild RichterDamer - lang løype (14)56.02+18.2413.40
12Eivind Lars RakeHerrer - mellomlang løype (20)51.47+16.3414.47
12Bjørnar PeikliHerrer - lang løype (39)42.20+7.5910.19
14Ingeborg WathneDamer - lang løype (14)1.02.56+25.1815.20
18Stian HaugvaldstadHerrer - lang løype (39)44.15+9.5410.47
27Rune ChristiansenHerrer - lang løype (39)50.12+15.5112.14
34Sveinung SvebestadHerrer - lang løype (39)58.42+24.2114.19
Eskil BergeNybegynnerløype (4)ikke startet

Statoil BIL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
18Jan ArendalHerrer - mellomlang løype (20)57.45+22.3216.30
36Tor Gunnar OsenHerrer - lang løype (39)1.06.35+32.1416.14
David WadeHerrer - lang løype (39)ikke startet

Stavanger Orienteringsklubb

28 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Anne GarsrudDamer - mellomlang løype (17)38.5211.06
1Peter SæbbøHerrer - kort løype (7)27.0110.48
1Bjørn AlsakerHerrer - mellomlang løype (20)35.1310.03
3Kjell SkjævelandHerrer - mellomlang løype (20)39.53+4.4011.23
4Vilde Margrethe SæbbøDamer - lang løype (14)42.20+4.4210.19
5Sara Nystrøm OlsenDamer - lang løype (14)42.24+4.4610.20
8Wenche Margrethe SæbbøDamer - lang løype (14)46.53+9.1511.26
8Kjetil WirakHerrer - lang løype (39)38.46+4.259.27
10Paul Andreas PaulsenHerrer - mellomlang løype (20)47.31+12.1813.34
10Nils John VestølHerrer - lang løype (39)41.18+6.5710.04
11Turid NystrømDamer - mellomlang løype (17)54.32+15.4015.34
12Tone Cecilie NystrømDamer - mellomlang løype (17)55.11+16.1915.46
13Irene RummelhoffDamer - mellomlang løype (17)56.50+17.5816.14
13May MelingDamer - lang løype (14)1.02.54+25.1615.20
13Svein GlendrangeHerrer - mellomlang løype (20)51.57+16.4414.50
14Gry Vikhamar ThengsDamer - mellomlang løype (17)58.28+19.3616.42
15Haldis GlendrangeDamer - mellomlang løype (17)1.01.53+23.0117.40
15Kjell LangvikHerrer - mellomlang løype (20)53.08+17.5515.10
15Øyvind RummelhoffHerrer - lang løype (39)43.43+9.2210.39
17Knut Jonas EspedalHerrer - mellomlang løype (20)54.34+19.2115.35
19Tore KarlsenHerrer - mellomlang løype (20)58.21+23.0816.40
20Arne Jacob Nystrøm OlsenHerrer - lang løype (39)46.19+11.5811.17
26Øistein HaalandHerrer - lang løype (39)49.53+15.3212.10
28Stein Arne OlsenHerrer - lang løype (39)51.12+16.5112.29
31Pål BårdsenHerrer - lang løype (39)55.07+20.4613.26
35Espen Fyhn NilsenHerrer - lang løype (39)1.02.29+28.0815.14
Arne ØstensenHerrer - mellomlang løype (20)diskvalifisert
Gunnar GraabakHerrer - lang løype (39)diskvalifisert
Dina TorgersenDamer - mellomlang løype (17)ikke startet

Søgne og Songdalen OK

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Jan VærpHerrer - mellomlang løype (20)ikke startet

TIF Viking

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Geir HusdalHerrer - mellomlang løype (20)ikke startet

Time kommune BIL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Sigrund SerigstadDamer - kort løype (11)43.00+11.4017.12

Varegg Fleridrett

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
30Kristoffer MonsenHerrer - lang løype (39)54.10+19.4913.12

Ålgård Orientering

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
10Helen LomelandDamer - lang løype (14)50.53+13.1512.24
11Raymond B PettersenHerrer - mellomlang løype (20)48.35+13.2213.52
21Jan-Einar ØvremoHerrer - lang løype (39)46.24+12.0311.19

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor