Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Morgenfrisk i Follo #3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Morgenfrisk i Follo #3
Arrangørorganisasjon: Kolbotn og Skimt OL
Dato: lørdag 25 mai 2019

C-åpen

3 600 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigrun TytlandsvikÅs IL34.519.40
2Frida van MegenOppsal Orientering40.26+5.3511.13
3Jørn Soterud ØvsthusJIL Oslo S51.10+16.1914.12
4Sigrid Aaby MøretrøKolbotn og Skimt OL1.09.10+34.1919.12
5Terje ThrondsenNittedal OL1.13.09+38.1820.19

A-kort

2 700 m, 35 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vidar BerteigIL GeoForm26.599.59
2Jan SævigNoteam30.22+3.2311.14
2Jan SævigNoteam30.22+3.2311.14
4Kjersti Holt HanssenMåren OK31.27+4.2811.38
5Jørn Bue OlsenAsker Skiklubb32.33+5.3412.03
6Else GrandalTyrving IL37.45+10.4613.58
7Knut-Anders LøkenFossum IF37.53+10.5414.01
8Audun HvenekildeOppsal Orientering39.14+12.1514.31
9Harald LundhaugOK Moss41.15+14.1615.16
10Roy GjerdingOK Moss41.33+14.3415.23
11Kristin StrømKolbotn og Skimt OL42.11+15.1215.37
12Håvard GrønliKolbotn og Skimt OL43.40+16.4116.10
13Gisle Nordahl DueMåren OK45.17+18.1816.46
14John JacobsenPrivat45.47+18.4816.57
15Aase LøvlandKolbotn og Skimt OL47.10+20.1117.28
16Per JohanssonPrivat47.28+20.2917.34
17Egil HusethKamp/Vestheim IF48.24+21.2517.55
18Per Oscar SaugestadOK Moss49.13+22.1418.13
19Jon C. FougnerHeming Orientering49.20+22.2118.16
20Knut LindløvOK Moss50.32+23.3318.42
21Anne SørumIndre Østfold OK50.42+23.4318.46
22Svein Frimann Kvalheim53.36+26.3719.51
23Ingeborg ØderudBækkelagets SK55.33+28.3420.34
24Askil MestadRøyken OL57.05+30.0621.08
25Ivar MestadRøyken OL57.07+30.0821.09
26Øystein MadsenHaugerud IF59.48+32.4922.08
27Inger LindløvOK Moss1.03.37+36.3823.33
28Sissel Nordby HvenekildeOppsal Orientering1.05.27+38.2824.14
29Vera Telje SjølieKolbotn og Skimt OL1.08.50+41.5125.29
30Joakim VigemyrKolbotn og Skimt OL1.11.37+44.3826.31
31Ingeborg BakkenMåren OK1.11.46+44.4726.34
32Tordis Rytter JakobsenOK Moss1.25.55+58.5631.49
33Jenni ByvaldPrivat1.28.40+1.01.4132.50
Amund Øiseth BedinIndre Østfold OKdiskvalifisert
Anne Margit BrattenMåren OKdiskvalifisert

A-lang

5 600 m, 42 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ole Kjell LangmyrenLillomarka OL49.038.45
2Thomas BedinIndre Østfold OK50.03+1.008.56
3Knut Edvard HellandØstmarka OK53.34+4.319.33
4Sveinung SyversenOppsal Orientering54.36+5.339.45
5Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering55.25+6.229.53
6Torgeir SnilsbergOK Moss55.28+6.259.54
7Morten DueMåren OK56.44+7.4110.07
8Sture OttesenIndre Østfold OK58.14+9.1110.23
9Ann-Kristin StokkeÅs-NMBU Orientering1.00.44+11.4110.50
10Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL1.02.30+13.2711.09
11Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering1.05.47+16.4411.44
12Toril HallanLillomarka OL1.06.13+17.1011.49
13Trond MøretrøKolbotn og Skimt OL1.06.27+17.2411.51
14Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU Orientering1.09.54+20.5112.28
14Anne NilsenÅs-NMBU Orientering1.09.54+20.5112.28
16Are EriksenOslostudentenes IK1.10.48+21.4512.38
17Martin GranlyLillomarka OL1.11.08+22.0512.42
18Ståle HeitmannFossum IF1.11.20+22.1712.44
19Morten KarlsenMåren OK1.12.52+23.4913.00
19Bjørn Henning GrandalTyrving IL1.12.52+23.4913.00
21Anders FærdenKolbotn og Skimt OL1.13.01+23.5813.02
22Peter KlavenessMåren OK1.14.34+25.3113.18
22Harald AulieIL Koll1.14.34+25.3113.18
24Trude FixdalIL Koll1.14.47+25.4413.21
25Jon LahlumIL GeoForm1.15.10+26.0713.25
26Tormod ØvergaardVestre Akers SK1.15.16+26.1313.26
27Hallvard BergTyrving IL1.16.33+27.3013.40
28Malin EijsinkNydalens SK1.16.47+27.4413.42
29May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering1.19.13+30.1014.08
30Øyvind ThømtIndre Østfold OK1.21.52+32.4914.37
31Frode VigemyrKolbotn og Skimt OL1.22.44+33.4114.46
32Per Arne AndresenKolbotn og Skimt OL1.24.09+35.0615.01
33Geir TrøanKolbotn og Skimt OL1.24.58+35.5515.10
34Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering1.26.25+37.2215.25
35Roger AmundsenJIL Oslo S1.30.04+41.0116.05
36Ketil ÅstebølOppsal Orientering1.33.52+44.4916.45
37Vincent EijsinkÅs-NMBU Orientering1.38.43+49.4017.37
38Sindre OhmBøler IF1.39.22+50.1917.44
39John YtternesKolbotn og Skimt OL1.58.45+1.09.4221.12
40Rune HalkeVestre Akers SK2.02.40+1.13.3721.54
41Sharon BroadwellIL GeoForm2.03.46+1.14.4322.06
Lars Øderud VatneBækkelagets SKdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor
O-Festivtival