Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Morgenfrisk i Follo #2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Morgenfrisk i Follo #2
Arrangørorganisasjon: Kolbotn og Skimt OL
Dato: lørdag 18 mai 2019

B-åpen

3 640 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Audun BjerknesMåren OK37.3510.19
2Øystein KildahlØstmarka OK47.49+10.1413.08
3Tove StrandMåren OK49.08+11.3313.29
4Per KaarbyOvertoppen IL50.15+12.4013.48
5Sigrun TytlandsvikÅs IL55.09+17.3415.09
6Kristin StrømKolbotn og Skimt OL58.57+21.2216.11
7Ingunn ScheiÅs-NMBU Orientering1.05.16+27.4117.55
8Markus HirschBækkelagets SK1.18.34+40.5921.35
9Erik AmdalPrivat1.23.08+45.3322.50
10Elmiro MendonçaCOUFRJ2.40.15+2.02.4044.01

A-kort

2 580 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vidar BerteigIL GeoForm28.3511.04
2Harald LundhaugOK Moss40.02+11.2715.31
3Morten KarlsenMåren OK41.57+13.2216.15
4Roy GjerdingOK Moss42.02+13.2716.17
5Arne KongsnesOppsal Orientering52.41+24.0620.25
6Matthew NgOslostudentenes IK53.16+24.4120.38
7Kim Aleksander Hammer IversenØstmarka OK58.35+30.0022.42
8Katrine WærnessPrivat58.41+30.0622.44
9Vincent EijsinkÅs-NMBU Orientering1.00.15+31.4023.21
10Svein KvalheimKolbotn og Skimt OL1.00.23+31.4823.24
11Øystein MadsenHaugerud IF1.02.22+33.4724.10
12Joakim VigemyrKolbotn og Skimt OL1.03.43+35.0824.41
13Inger LindløvOK Moss1.06.35+38.0025.48
14Knut LindløvOK Moss1.07.48+39.1326.16
15Lena HenrikssonTyrving IL1.10.22+41.4727.16
16Grete BerntsenMåren OK1.13.29+44.5428.28
17Kolbjørn MegardKolbotn og Skimt OL1.17.29+48.5430.01
18Vera Telje SjølieKolbotn og Skimt OL1.25.41+57.0633.12
John Jacobsendiskvalifisert
Arne Chr. ScheieØstmarka OKdiskvalifisert

A-lang

5 110 m, 33 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Haakon IngvaldsenNittedal OL45.108.50
2Thor MellaOppsal Orientering48.50+3.409.33
3Inge LindsethNydalens SK50.01+4.519.47
4Christian GrotnesTyrving IL54.12+9.0210.36
5Vigdis HobølOppsal Orientering54.25+9.1510.38
6Espen WigaardOppsal Orientering57.36+12.2611.16
7Hallvard FjærLillomarka OL58.52+13.4211.31
8Erik Rytter JakobsenOK Moss59.20+14.1011.36
9Ståle HeitmannFossum IF1.01.33+16.2312.02
10Rune TeiglandØstmarka OK1.02.40+17.3012.15
11Anders FærdenKolbotn og Skimt OL1.06.10+21.0012.56
12Knut Edvard HellandØstmarka OK1.06.21+21.1112.59
13Line HagmanBekkelaget1.06.34+21.2413.01
14Marianne NjåsteinTyrving IL1.06.45+21.3513.03
15Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering1.06.53+21.4313.05
16Trond Sigvald HetlandKolbotn og Skimt OL1.08.35+23.2513.25
17Peter KlavenessMåren OK1.08.56+23.4613.29
18Jon LahlumIL GeoForm1.09.33+24.2313.36
19Are EriksenOslostudentenes IK1.09.38+24.2813.37
20Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL1.10.47+25.3713.51
21Stein MellaOppsal Orientering1.13.09+27.5914.18
22Marie Hammer IversenØstmarka OK1.14.59+29.4914.40
23Randveig NordhagenÅs-NMBU Orientering1.15.31+30.2114.46
24Malin EijsinkNydalens SK1.16.27+31.1714.57
25Geir TrøanKolbotn og Skimt OL1.19.09+33.5915.29
26May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering1.21.57+36.4716.02
27Frode VigemyrKolbotn og Skimt OL1.26.27+41.1716.55
28Monica FeylingKolbotn og Skimt OL1.32.53+47.4318.10
29Simon FeylingKolbotn og Skimt OL1.34.08+48.5818.25
30Ingrid UrsethVingelen IL1.43.54+58.4420.19
31Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering1.48.53+1.03.4321.18
32Ole Martin Nodenes1.54.51+1.09.4122.28
Trine Marit Justad RaaenLierbygda OLdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor