Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Morgenfrisk i Follo #1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Morgenfrisk i Follo #1
Arrangørorganisasjon: Kolbotn og Skimt OL
Dato: lørdag 27 april 2019

C-åpen

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Erlend SommerheinFossum IF33.35
2Ingrid TengeÅs-NMBU Orientering39.26+5.51
3Kristoffer ØhlckersTyrving IL44.08+10.33
4Sofia ØhlckersTyrving IL44.14+10.39
5Marte EdvardsenIL Koll1.00.58+27.23
6Hanne MongNydalens SK1.01.01+27.26
7Lene Marie HeggeNr. 811.04.41+31.06
8Bjarne HeggeNr. 81.04.50+31.15

A-kort

32 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Vidar BerteigIL GeoForm29.44
2Per Kristian EkebergTyrving IL34.08+4.24
3Sven OhrvikKonnerud IL35.56+6.12
4Berit DanielsenTyrving IL36.36+6.52
5Tove StrandMåren OK37.20+7.36
6Geir OwrenFreidig38.11+8.27
7Grete Berge OwrenFreidig39.34+9.50
8Anne Marit BjergaardNydalens SK39.42+9.58
9Knut G KarlsenHeming Orientering39.55+10.11
10Anne NilsenÅs-NMBU Orientering40.33+10.49
11Veslemøy SolbergKonnerud IL41.25+11.41
12Sindre OhmBøler IF43.22+13.38
13Egil HusethKamp/Vestheim IF44.23+14.39
14Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL45.17+15.33
15Lisa AnnersandOK Tyr47.16+17.32
16Audun HvenekildeOppsal Orientering48.47+19.03
17Roy GjerdingOK Moss50.41+20.57
18Marit VågsnesKolbotn og Skimt OL51.01+21.17
19Joakim VigemyrKolbotn og Skimt OL51.20+21.36
20Hege WangLillomarka OL54.26+24.42
21Jon C. FougnerHeming Orientering56.12+26.28
22Øystein MadsenHaugerud IF56.43+26.59
23Rune HalkeVestre Akers SK59.07+29.23
24Inger LindløvOK Moss59.35+29.51
25Sissel Nordby HvenekildeOppsal Orientering1.02.09+32.25
26Grete BerntsenMåren OK1.04.57+35.13
27Maria PerssonAsker Skiklubb1.07.06+37.22
28Knut LindløvOK Moss1.10.20+40.36
29Kolbjørn MegardKolbotn og Skimt OL1.17.46+48.02
30Odd Eide-FredriksenKamp/Vestheim IF1.22.43+52.59
31Aksel Eide-FredriksenKamp/Vestheim IF1.22.49+53.05
Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert

A-lang

41 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Einar EkelandOddersjaa SSK47.02
2Svein NygårdLillomarka OL51.13+4.11
3Anders ØksenholtNydalens SK51.43+4.41
4Inge LindsethNydalens SK52.34+5.32
5Knut Edvard HellandØstmarka OK57.49+10.47
6Gunnar TengeÅs-NMBU Orientering59.51+12.49
7Pål SommerheinFossum IF59.55+12.53
8Øystein KildahlØstmarka OK1.02.01+14.59
9Georg A. Bugge1.02.34+15.32
10Martin GranlyLillomarka OL1.06.01+18.59
11Gard-Martin Udnesseter JohnsonOppsal Orientering1.07.41+20.39
12Richard Zeiner-GundersenFossum IF1.09.55+22.53
13Ståle HeitmannFossum IF1.10.04+23.02
14Eldar BørsumBækkelaget SK1.10.08+23.06
15Peter KlavenessMåren OK1.10.26+23.24
16Milda ØhlckersTyrving IL1.11.23+24.21
17Dag WangLillomarka OL1.11.26+24.24
18John YtternesKolbotn og Skimt OL1.13.48+26.46
19Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering1.13.57+26.55
20Jon LahlumIL GeoForm1.14.19+27.17
21Espen MesselIL Koll1.14.25+27.23
22Tormod ØvergaardVestre Akers SK1.14.52+27.50
23Kjersti HovFossum IF1.14.57+27.55
24Harald AulieIL Koll1.15.50+28.48
25Trude FixdalIL Koll1.16.16+29.14
26Are EriksenOslostudentenes IK1.16.51+29.49
27May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering1.20.52+33.50
28Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering1.21.39+34.37
29Jon FærdenKolbotn og Skimt OL1.22.22+35.20 Last ned GPS-spor i gpx-format
30Frode VigemyrKolbotn og Skimt OL1.24.19+37.17
31Peer StiansenNydalens SK1.25.45+38.43
32Paul WadeFossum IF1.29.34+42.32
33Per ØhlckersTyrving IL1.30.22+43.20
34Geir TrøanKolbotn og Skimt OL1.35.10+48.08
35Sharon BroadwellIL GeoForm1.37.10+50.08
36Hasse BergstrømTyrving IL1.37.35+50.33
Vincent EijsinkÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert
Øyvind HoveidAsker Skiklubbdiskvalifisert
Rune TeiglandØstmarka OKdiskvalifisert
Axel HoveidAsker Skiklubbdiskvalifisert
Rikke IngesenFossum IFbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

O-Festivtival
IOF Eventor