Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Byåsennatta

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Byåsennatta
Arrangørorganisasjon: Byåsen IL
Dato: onsdag 2 oktober 2019

Asker Skiklubb

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
8Sander ArntzenH 21- (30)44.59+4.42
11Vegard GulbrandsenH 21- (30)46.38+6.21
18Henrik Fredriksen AasH 21- (30)53.07+12.50

Byåsen IL

24 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Erlend AuneH 15-16 (8)31.56
1Bjarne LienH 50- (6)34.39
2Malin Nordgård LeirenD 13-14 (9)23.11+2.08
2Petter Liabakk EriksenH 17-20 (12)34.52+0.06
2Emma ArnesenD 21- (9)39.22+1.10
3Aslak MoxnessParløp D/H 10-14 (11)32.15+1.11
4Hannah TyvoldD 13-14 (9)23.16+2.13
4Dagfinn StenvikParløp D/H 10-14 (11)32.18+1.14
5Herman Bruchmüller SundtH 13-14 (7)21.43+5.43
5Vilde Nordgård LeirenParløp D/H 10-14 (11)32.43+1.39
5Øystein WiggenH 50- (6)46.19+11.40
6Mari Lauvstad BrenneParløp D/H 10-14 (11)46.21+15.17
6Hans Helmer SæternesH 35- (7)54.05+12.53
7Ragnhild Basso RøhrD 13-14 (9)28.13+7.10
7Ivar FlatvadH 13-14 (7)25.28+9.28
7Åsa BullD 13-14 (9)28.13+7.10
7Sigrid Lauvstad BrenneParløp D/H 10-14 (11)47.30+16.26
8Jenny PerssonD 21- (9)51.45+13.33
10Asbjørn Heggstad LølandParløp D/H 10-14 (11)1.14.39+43.35
10Ottar Heggstad LølandParløp D/H 10-14 (11)1.14.39+43.35
11Håkon SæternesH 17-20 (12)59.09+24.23
15Øyvind WiggenH 21- (30)50.18+10.01
25Hans Aleksander ØsthagenH 21- (30)59.26+19.09
Haakon ArnesenH 50- (6)diskvalifisert

Emblem IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
24Markus GladH 21- (30)58.43+18.26

Fredrikstad SK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Hans Petter MathisenH 21- (30)40.17
16Anton SjökvistH 21- (30)52.17+12.00

Freidig

42 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Ane Malene KolstadD 15-16 (2)37.57
1Tina Strømdal WikD 50- (1)50.17
1Simen Spets StorhovH 17-20 (12)34.46
1Mari Angell-PetersenD 35- (2)46.17
1Nora HalvorsenD 13-14 (9)21.03
1Nils Olav VennevikH 70- (4)55.33
1Kristoffer Strømdal WikH 13-14 (7)16.00
1Sigve Bohnhorst TegdanParløp D/H 10-14 (11)31.04
2Marta GjestvangD 35- (2)58.46+12.29
2Emil GrønliH 15-16 (8)32.12+0.16
2Vegard Lereim StorliH 13-14 (7)16.28+0.28
2Erlend GrønliParløp D/H 10-14 (11)31.05+0.01
3Maria Strømdal WikD 13-14 (9)23.15+2.12
3Magnus LandstadH 70- (4)1.02.41+7.08
3Vemund MølnvikH 15-16 (8)33.24+1.28
3Lars SandstadH 17-20 (12)35.31+0.45
3Tristan HalvorsenH 13-14 (7)17.08+1.08
3Jens Even StorhovH 50- (6)40.41+6.02
4Mikkel HoltH 17-20 (12)35.42+0.56
4Iver Dalsaune ThunH 15-16 (8)37.10+5.14
4Sindre JohannessenH 21- (30)42.10+1.53
4Alf Petter LynumH 13-14 (7)21.28+5.28
4Pål KittilsenH 35- (7)42.50+1.38
5Håkon HolstadH 17-20 (12)35.47+1.01
5Lina Storler SnøfuglD 13-14 (9)24.29+3.26
5Emil Reinertsen LeroyerH 15-16 (8)41.05+9.09
6Vetle Grønvik EkraH 15-16 (8)41.26+9.30
6Kristian Fredrik LynumH 17-20 (12)36.11+1.25
6Ine Bohnhorst TegdanD 13-14 (9)27.55+6.52
6Hallvard HellevikH 13-14 (7)24.29+8.29
7Jonas GrønliH 17-20 (12)37.06+2.20
7Mathias LeroyerH 15-16 (8)42.00+10.04
7Anthony LeroyerH 35- (7)1.29.56+48.44
8Jo Even KolstadH 17-20 (12)37.39+2.53
8Eira Forsbak AsplemParløp D/H 10-14 (11)54.04+23.00
8Eva AmundsenParløp D/H 10-14 (11)54.04+23.00
9Tora KittilsenD 13-14 (9)29.54+8.51
13Øystein Grande JarenH 21- (30)47.56+7.39
20Jørgen FiskumH 21- (30)56.36+16.19
27Jostein MårdalenH 21- (30)1.01.23+21.06
Mathea Spets StorhovD 15-16 (2)diskvalifisert
Brage AsplemH 17-20 (12)diskvalifisert
Anna Aurora NolteD 15-16 (2)ikke startet
Una KittilsenD 13-14 (9)ikke startet

Heming Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
9Bjørn Anders FlågenH 17-20 (12)38.18+3.32

IL Leik

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
10Ola KeiseråsH 21- (30)46.18+6.01

Multiconsult ASA

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
21Eirik AalH 21- (30)56.38+16.21

NTNUI

21 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Karen Oline KolstadD 21- (9)38.12
2Ulrik Astrup ArnesenH 21- (30)41.13+0.56
3Hedwig HaasD 21- (9)41.17+3.05
3August Asheim BirkelandH 21- (30)41.18+1.01
4Anu TuomistoD 21- (9)43.54+5.42
5Audun HeimdalH 21- (30)42.26+2.09
5Ingunn Egeberg VáriD 21- (9)45.29+7.17
6Herman Ryen MartinsenH 21- (30)44.55+4.38
6Thea DyrkornD 21- (9)46.33+8.21
7Emil GranqvistH 21- (30)44.57+4.40
7Anniken Eriksrud KarlsenD 21- (9)50.39+12.27
9Idunn HaavengenD 21- (9)57.54+19.42
10Lavran ThorstensenH 17-20 (12)55.49+21.03
17Eirik Langedal BreivikH 21- (30)52.35+12.18
19Adrian OpheimH 21- (30)53.19+13.02
22Audun Rognerud BøeH 21- (30)58.26+18.09
23Jakob Kalvig SkoganH 21- (30)58.27+18.10
26Brage JørumH 21- (30)1.00.45+20.28
28Espen Samuelsen SkiriH 21- (30)1.02.20+22.03
29Halvor MelkildH 21- (30)1.03.37+23.20
30Marius StaffH 21- (30)1.04.05+23.48
Nina Asheim BirkelandD 21- (9)ikke startet
Rasmus Rørholt TheisenH 21- (30)ikke startet
Emma StenbackaD 17-20ikke startet
Marte Hoff HagenD 21- (9)ikke startet

OL Trollelg

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Roar SkulbørstadH 35- (7)41.12
2Egil RepvikH 70- (4)57.21+1.48
4Øystein ÅsmulH 70- (4)1.04.23+8.50
9Jan SchmidH 21- (30)46.00+5.43
12Anders HaugskottH 21- (30)47.52+7.35
14Olav Andreas RemmenH 21- (30)48.10+7.53

Wing OK

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Øyvind SchjelderupH 50- (6)35.33+0.54
2Fredrik PerssonH 35- (7)41.52+0.40
3Andreas HaalandH 35- (7)42.21+1.09
4Rune StræteH 50- (6)44.21+9.42
5Eivind LonaH 35- (7)51.29+10.17
8Petter Andreas LonaH 15-16 (8)42.12+10.16

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor