Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Byåsennatta

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Byåsennatta
Arrangørorganisasjon: Byåsen IL
Dato: onsdag 2 oktober 2019

D 13-14

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Nora HalvorsenFreidig21.03
2Malin Nordgård LeirenByåsen IL23.11+2.08
3Maria Strømdal WikFreidig23.15+2.12
4Hannah TyvoldByåsen IL23.16+2.13
5Lina Storler SnøfuglFreidig24.29+3.26
6Ine Bohnhorst TegdanFreidig27.55+6.52
7Ragnhild Basso RøhrByåsen IL28.13+7.10
7Åsa BullByåsen IL28.13+7.10
9Tora KittilsenFreidig29.54+8.51
Una KittilsenFreidigikke startet

D 15-16

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ane Malene KolstadFreidig37.57
Mathea Spets StorhovFreidigdiskvalifisert
Anna Aurora NolteFreidigikke startet

D 17-20

0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Emma StenbackaNTNUIikke startet

D 21-

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Karen Oline KolstadNTNUI38.12
2Emma ArnesenByåsen IL39.22+1.10
3Hedwig HaasNTNUI41.17+3.05
4Anu TuomistoNTNUI43.54+5.42
5Ingunn Egeberg VáriNTNUI45.29+7.17
6Thea DyrkornNTNUI46.33+8.21
7Anniken Eriksrud KarlsenNTNUI50.39+12.27
8Jenny PerssonByåsen IL51.45+13.33
9Idunn HaavengenNTNUI57.54+19.42
Nina Asheim BirkelandNTNUIikke startet
Marte Hoff HagenNTNUIikke startet

D 35-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mari Angell-PetersenFreidig46.17
2Marta GjestvangFreidig58.46+12.29

D 50-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tina Strømdal WikFreidig50.17

H 13-14

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kristoffer Strømdal WikFreidig16.00
2Vegard Lereim StorliFreidig16.28+0.28
3Tristan HalvorsenFreidig17.08+1.08
4Alf Petter LynumFreidig21.28+5.28
5Herman Bruchmüller SundtByåsen IL21.43+5.43
6Hallvard HellevikFreidig24.29+8.29
7Ivar FlatvadByåsen IL25.28+9.28

H 15-16

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Erlend AuneByåsen IL31.56
2Emil GrønliFreidig32.12+0.16
3Vemund MølnvikFreidig33.24+1.28
4Iver Dalsaune ThunFreidig37.10+5.14
5Emil Reinertsen LeroyerFreidig41.05+9.09
6Vetle Grønvik EkraFreidig41.26+9.30
7Mathias LeroyerFreidig42.00+10.04
8Petter Andreas LonaWing OK42.12+10.16

H 17-20

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Simen Spets StorhovFreidig34.46
2Petter Liabakk EriksenByåsen IL34.52+0.06
3Lars SandstadFreidig35.31+0.45
4Mikkel HoltFreidig35.42+0.56
5Håkon HolstadFreidig35.47+1.01
6Kristian Fredrik LynumFreidig36.11+1.25
7Jonas GrønliFreidig37.06+2.20
8Jo Even KolstadFreidig37.39+2.53
9Bjørn Anders FlågenHeming Orientering38.18+3.32
10Lavran ThorstensenNTNUI55.49+21.03
11Håkon SæternesByåsen IL59.09+24.23
Brage AsplemFreidigdiskvalifisert

H 21-

30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hans Petter MathisenFredrikstad SK40.17
2Ulrik Astrup ArnesenNTNUI41.13+0.56
3August Asheim BirkelandNTNUI41.18+1.01
4Sindre JohannessenFreidig42.10+1.53
5Audun HeimdalNTNUI42.26+2.09
6Herman Ryen MartinsenNTNUI44.55+4.38
7Emil GranqvistNTNUI44.57+4.40
8Sander ArntzenAsker Skiklubb44.59+4.42
9Jan SchmidOL Trollelg46.00+5.43
10Ola KeiseråsIL Leik46.18+6.01
11Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb46.38+6.21
12Anders HaugskottOL Trollelg47.52+7.35
13Øystein Grande JarenFreidig47.56+7.39
14Olav Andreas RemmenOL Trollelg48.10+7.53
15Øyvind WiggenByåsen IL50.18+10.01
16Anton SjökvistFredrikstad SK52.17+12.00
17Eirik Langedal BreivikNTNUI52.35+12.18
18Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb53.07+12.50
19Adrian OpheimNTNUI53.19+13.02
20Jørgen FiskumFreidig56.36+16.19
21Eirik AalMulticonsult ASA56.38+16.21
22Audun Rognerud BøeNTNUI58.26+18.09
23Jakob Kalvig SkoganNTNUI58.27+18.10
24Markus GladEmblem IL58.43+18.26
25Hans Aleksander ØsthagenByåsen IL59.26+19.09
26Brage JørumNTNUI1.00.45+20.28
27Jostein MårdalenFreidig1.01.23+21.06
28Espen Samuelsen SkiriNTNUI1.02.20+22.03
29Halvor MelkildNTNUI1.03.37+23.20
30Marius StaffNTNUI1.04.05+23.48
Rasmus Rørholt TheisenNTNUIikke startet

H 35-

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Roar SkulbørstadOL Trollelg41.12
2Fredrik PerssonWing OK41.52+0.40
3Andreas HaalandWing OK42.21+1.09
4Pål KittilsenFreidig42.50+1.38
5Eivind LonaWing OK51.29+10.17
6Hans Helmer SæternesByåsen IL54.05+12.53
7Anthony LeroyerFreidig1.29.56+48.44

H 50-

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Bjarne LienByåsen IL34.39
2Øyvind SchjelderupWing OK35.33+0.54
3Jens Even StorhovFreidig40.41+6.02
4Rune StræteWing OK44.21+9.42
5Øystein WiggenByåsen IL46.19+11.40
Haakon ArnesenByåsen ILdiskvalifisert

Parløp D/H 10-14

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sigve Bohnhorst TegdanFreidig31.04
2Erlend GrønliFreidig31.05+0.01
3Aslak MoxnessByåsen IL32.15+1.11
4Dagfinn StenvikByåsen IL32.18+1.14
5Vilde Nordgård LeirenByåsen IL32.43+1.39
6Mari Lauvstad BrenneByåsen IL46.21+15.17
7Sigrid Lauvstad BrenneByåsen IL47.30+16.26
8Eira Forsbak AsplemFreidig54.04+23.00
8Eva AmundsenFreidig54.04+23.00
10Asbjørn Heggstad LølandByåsen IL1.14.39+43.35
10Ottar Heggstad LølandByåsen IL1.14.39+43.35

H 70-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Nils Olav VennevikFreidig55.33
2Egil RepvikOL Trollelg57.21+1.48
3Magnus LandstadFreidig1.02.41+7.08
4Øystein ÅsmulOL Trollelg1.04.23+8.50

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor