Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Ungdomsløp 8

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Ungdomsløp 8
Arrangørorganisasjon: Byåsen IL
Dato: torsdag 12 september 2019

N-åpen

1 775 m, 43 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Magnus AalmoMalvik IL25.3814.26
0Ole Einar AndresenMalvik IL23.5813.30
0Sofie Laura AndresenMalvik IL34.2819.25
0Magnus BerntsenFreidig16.549.31
0Even Hoff BjørklundNidarøst OK34.2819.25
0Anton Bostad HerailNidarøst OK20.0711.20
0Jenny Lauvstad BrenneByåsen IL16.569.32
0Sigrid Lauvstad BrenneByåsen IL16.489.27
0Linus Rise DanielsenFreidig22.5012.51
0Amund DenstadNidarøst OK46.4226.18
0Åsne DenstadNidarøst OK50.0728.14
0Berit Helgemo FuruholtFreidig22.0312.25
0Eivind Helgemo FuruholtFreidig22.0112.24
0Vilde HaalandWing OK16.549.31
0Johannes Håbrekke RoaldFreidig22.3112.41
0Paul KampferNidarøst OK14.358.12
0Valentin KampferNidarøst OK20.1011.21
0Endre KroghFreidig30.1717.03
0Ella Horvik KvaaleFreidig20.0011.16
0Sverre Nordgård LeirenByåsen IL20.4311.40
0Clara LeroyerFreidig18.2610.23
0Linus Fossum MalmringFreidig11.416.34
0Liv Ingrid Søberg MjaalandNidarøst OK34.4019.31
0Mirja MohusWing OK24.0613.34
0Sander Grande MoldenFreidig22.3112.41
0Sara Grande MoldenFreidig13.527.48
0Daniel MuthannaNidarøst OK14.338.11
0Fillip NolteFreidig15.578.59
0Jens Hallvar NordstrandFreidig28.3416.05
0Samuel Knudsen OlavsbyeOL Trollelg19.2610.56
0Kristian SelnesFreidig12.166.54
0Arn Mathias SkjulsvikWing OK14.067.56
0Irene Storler SnøfuglFreidig11.576.43
0Marit Storler SnøfuglFreidig11.046.14
0Elias StensethByåsen IL13.047.21
0Jakob StensethByåsen IL24.3113.48
0Henrik Bruchmüller SundtByåsen IL18.1810.18
0Eirik Martin SvendsenFreidig23.3313.16
0Freya Mira SvendsenFreidig21.5612.21
0Hans Henrik Vesteraas ThaulowNidarøst OK23.0012.57
0Johan Alert Vesteraas ThaulowNidarøst OK33.2318.48
0Tobias Vesteraas ThaulowNidarøst OK26.5915.12
0Sanna Dalsaune ThunFreidig17.429.58

D -10

1 825 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Eva AmundsenFreidig17.399.40
0Åse Hoff BjørklundNidarøst OK25.1013.47
0Selma Lund EikremFreidig16.389.06
0Eira Forsbak AsplemFreidig18.5110.19
0Ragne Fougner NordhagenNidarøst OK21.1311.37
0Victoria KottumOL Trollelg19.4110.47
0Eirill Hagelid NorheimFreidig26.3314.32
0Lina SandquistOL Trollelg14.548.09
0Maja Sjøgren CarlsenFreidig17.309.35

D 11-12

2 000 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingrid Wollan BenumByåsen IL13.426.51
2Ingeborg KolstadWing OK18.34+4.529.17
2Vilde Nordgård LeirenByåsen IL18.34+4.529.17
4Anna Emilie LonaWing OK19.59+6.179.59
5Mari Lauvstad BrenneByåsen IL20.42+7.0010.21
6Annika Lund EikremFreidig21.06+7.2410.33
7Guro HaalandWing OK22.06+8.2411.03
8Louise Hals StensrudOL Trollelg23.44+10.0211.52
9Hedda SæbøNidarøst OK25.16+11.3412.38
10Maia Ruano StrandWing OK25.18+11.3612.39
11Eline Jøsang WithWing OK29.47+16.0514.53
12Agnes Wullum-VestadWing OK31.12+17.3015.36
13Emma ImslandWing OK38.15+24.3319.07
Tuva Holck SandbergWing OKikke startet

D 11-12N

1 925 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tuva Skimmeli HalvorsenOL Trollelg15.458.10
2Sofie Denstad EilertsenWing OK19.40+3.5510.12
Inga Saur ThorinWing OKikke startet

D 13-14

2 150 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marie Wollan BenumByåsen IL15.077.01
2Sigrid HaugskottOL Trollelg17.37+2.308.11
3Marita AskeFreidig19.23+4.169.00
4Malin Nordgård LeirenByåsen IL19.44+4.379.10
5Una KittilsenFreidig19.45+4.389.11
6Maria Strømdal WikFreidig20.19+5.129.26
7Lina Storler SnøfuglFreidig20.23+5.169.28
8Tora KittilsenFreidig20.33+5.269.33
9Ine Bohnhorst TegdanFreidig23.23+8.1610.52
10Nora HalvorsenFreidig23.54+8.4711.06
11Juni Hagelid NorheimFreidig23.55+8.4811.07
12Solveig Louise NissenFreidig24.32+9.2511.24
13Åsa BullByåsen IL28.19+13.1213.10

D 13-16C

2 000 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hannah TyvoldByåsen IL19.499.54
2Anna Heksem LeraandOL Trollelg23.11+3.2211.35
3Annelie Roob HerzogNidarøst OK27.32+7.4313.46
4Karina BarstadNidarøst OK27.34+7.4513.47
5Kamilla BarstadNidarøst OK27.35+7.4613.47

D 13-16N

2 000 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Johanna Thørring KrogstadByåsen IL17.578.58
2Sandra Skogstad DanielsenNidarøst OK37.14+19.1718.37
3Maya El DeekNidarøst OK37.16+19.1918.38
3Leah Korsnes VinjeNidarøst OK37.16+19.1918.38

D 15-16

2 375 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anna Aurora NolteFreidig19.088.03
2Ane Malene KolstadFreidig21.52+2.449.12

D 17-20

2 375 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Andrine VikenByåsen IL32.4513.47
2Maren VikenByåsen IL33.10+0.2513.57

H -10

1 825 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Sigurd Wold AaldeFreidig15.208.24
0Ivar David Ellerås AtkinsonFreidig19.3210.42
0Torvin Bergh-HansenByåsen IL19.5210.53
0Trygve BøhleFreidig15.538.42
0Martin Randli EldenFreidig15.428.36
0Imre GangauneWing OK24.0213.10
0Aksel HanssenByåsen IL19.0310.26
0Mathias Tvete MartinsenByåsen IL20.3511.16
0Sindre MohusWing OK17.459.43
0Ludwik Monsrud-SikorskiFreidig15.008.13
0Olav MoxnessByåsen IL15.458.37
0Sondre StensethByåsen IL11.336.19
0Fredrik Hals StensrudOL Trollelg16.539.15
0Sigve Bohnhorst TegdanFreidig14.438.03
0Emil VestuesWing OK24.4713.34
0Erlend GrønliFreidig11.546.31

H 11-12

2 000 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anders Berge MjølhusOL Trollelg14.357.17
2Emil Aleksander NolteFreidig16.28+1.538.14
3Dagfinn StenvikByåsen IL16.40+2.058.20
4Martin MelhuusWing OK21.02+6.2710.31
5Johannes StordalByåsen IL23.26+8.5111.43
6Finn Einar BrandsenMalvik IL27.52+13.1713.56
7Jens Anton AndresenMalvik IL33.51+19.1616.55
8Odin Bang LukassenWing OK37.39+23.0418.49
Sivert AalmoMalvik ILdiskvalifisert

H 11-12N

1 925 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1William KottumOL Trollelg19.149.59
2Luc Bostad HérailNidarøst OK19.46+0.3210.16
3Sindre SoltveitOL Trollelg20.09+0.5510.28
4Eivind Søberg MjaalandNidarøst OK28.39+9.2514.52

H 13-14

2 150 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristoffer Strømdal WikFreidig14.346.46
2Tristan HalvorsenFreidig16.17+1.437.34
3Alf Petter LynumFreidig18.15+3.418.29
4Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL18.34+4.008.38
5Herman Bruchmüller SundtByåsen IL18.48+4.148.44
6Ådne StordalByåsen IL19.06+4.328.53
7Ludvik Storler SnøfuglFreidig19.55+5.219.15
8Vegard Lereim StorliFreidig20.06+5.329.20
9Imre Overgård FremstadByåsen IL20.22+5.489.28
10Aksel VikenByåsen IL20.53+6.199.42
11Sander M JensenByåsen IL21.52+7.1810.10
12Hallvard HellevikFreidig24.24+9.5011.20
13Ivar FlatvadByåsen IL24.59+10.2511.37
14Jørgen AuneByåsen IL25.59+11.2512.05
15Aslak MoxnessByåsen IL29.38+15.0413.46
16Sofus H LindWing OK30.54+16.2014.22
17Loke Strøm HaugsnesWing OK31.25+16.5114.36
18Sindre TrønsdalByåsen IL53.55+39.2125.04
Jakob Jøsang WithWing OKdiskvalifisert

H 13-16N

2 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Birk Ulsaker HøveByåsen IL13.266.43

H 15-16

2 500 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristoffer LerliMelhus IL17.256.58
2Iver Dalsaune ThunFreidig17.38+0.137.03
3Vetle Grønvik EkraFreidig17.53+0.287.09
4Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig17.54+0.297.09
5Petter Andreas LonaWing OK18.43+1.187.29
5Emil Reinertsen LeroyerFreidig18.43+1.187.29
7Erlend AuneByåsen IL18.46+1.217.30
8Emil GrønliFreidig19.25+2.007.46
9Magne GuttvikWing OK19.48+2.237.55
10August Hopstad NykvistWing OK20.15+2.508.06
11Sverre HellevikFreidig22.45+5.209.06
12Tord RomundstadNidarøst OK25.29+8.0410.11
Vemund MølnvikFreidigikke startet

H 17-20

2 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Håkon SæternesByåsen IL25.0410.01
2Brage AsplemFreidig28.42+3.3811.28

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor