Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Tradisjonsbæreren

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Tradisjonsbæreren
Arrangørorganisasjon: Byåsen IL
Dato: lørdag 1 juni 2019

N-åpen

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Inga MoxnessByåsen IL24.55
2Vilde HaalandWing OK38.13+13.18
3Endre KroghFreidig58.26+33.31
4Sigrid Lauvstad BrenneByåsen IL1.05.00+40.05
5Marie Lien HaugumKlæbu IL1.23.41+58.46

D -10

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Irene Storler SnøfuglFreidig27.23
2Marit Storler SnøfuglFreidig28.25+1.02
3Maja Sjøgren CarlsenFreidig43.42+16.19

D 11-12

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Guro HaalandWing OK47.46
2Frida HolmquvistByåsen IL48.22+0.36
3Mari Lauvstad BrenneByåsen IL1.14.47+27.01

D 13-14

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Lina Storler SnøfuglFreidig37.25

D 17-18

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Maren VikenByåsen IL1.34.23

D 19-20

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Marte Lien JohnsenByåsen IL1.03.47

D 21-

14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Ingeborg EideByåsen IL53.10
2Anne EikenNTNUI58.02+4.52
3Åsne Skram TrømborgNTNUI59.22+6.12
4Ingunn Egeberg VáriNTNUI1.08.24+15.14
5Tonje Aasheim NymarkNTNUI1.08.37+15.27
6Marte Hoff HagenNTNUI1.10.36+17.26
7Emma ArnesenByåsen IL1.13.05+19.55
8Ronja BjörklundNTNUI1.14.22+21.12
9Tonje VassendNTNUI1.16.07+22.57
10Kari Lien JohnsenMulticonsult ASA1.17.41+24.31
11Marit SchmidOL Trollelg1.20.43+27.33
12Sunniva OmdalNTNUI1.28.14+35.04
13Rannveig W. NordhagenÅs-NMBU Orientering1.31.38+38.28
14Kristin JægerWing OK1.42.21+49.11

D 40-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Kari Solem AuneByåsen IL1.07.03
2Anne NevinFreidig1.32.53+25.50

D 50-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Tone AlmåsIL Leik1.01.39

D 60-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Gerd BjørsethKrokstadøra IL54.48
2Guri BjørndalByåsen IL56.00+1.12
3Ruth SchmidOL Trollelg1.02.35+7.47
Anne-Sofie GjermstadNidarøst OKdiskvalifisert

H -10

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Olav MoxnessByåsen IL22.50

H 11-12

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Dagfinn StenvikByåsen IL30.51
2Sven NevinFreidig51.12+20.21

H 11-12N

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Vegard SundalByåsen IL26.31

H 13-14

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Ludvik Storler SnøfuglFreidig33.17
2Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL38.44+5.27
3Aslak MoxnessByåsen IL39.47+6.30
4Jørgen AuneByåsen IL40.22+7.05

H 15-16

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig41.34
2Emil Reinertsen LeroyerFreidig46.49+5.15
3Kristoffer LerliMelhus IL50.48+9.14

H 17-18

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Håkon SæternesByåsen IL1.11.52

H 21-

15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Rasmus Rørholt TheisenNTNUI57.33
2Kristian Nilsen SandnesNTNUI1.02.22+4.49
3Jan SchmidOL Trollelg1.10.13+12.40
4Espen Samuelsen SkiriNTNUI1.12.14+14.41
5Olav Milian Schmitt GranNTNUI1.12.18+14.45
6Are WigaardNTNUI1.12.54+15.21
7Martin Borge HeirNTNUI1.13.09+15.36
8Ola KeiseråsIL Leik1.14.09+16.36
9Håkon Fruseth ChristiansenNTNUI1.15.00+17.27
10Audun HeimdalNTNUI1.26.28+28.55
11Jørgen FiskumFreidig1.29.29+31.56
12Ulrik Astrup ArnesenNTNUI1.33.27+35.54
13Stig Rune HolbergOK Skøynar1.34.19+36.46
14Jérôme SoulardByåsen IL1.43.32+45.59
Sigurd Helle OpedalKorlevoll ILdiskvalifisert
Lars OwrenFreidigikke startet

H 40-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Andreas HaalandWing OK1.04.07
2Fredrik SandquistOL Trollelg1.11.36+7.29
3Roar SkulbørstadOL Trollelg1.18.24+14.17
4Agnar RenolenWing OK1.24.31+20.24

H 50-

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Håvard LorangeFreidig53.56
2Bernt BrynhildsenWing OK58.24+4.28
3Knut HagenByåsen IL1.01.42+7.46
4Jostein AlvestadWing OK1.02.49+8.53
5Geir ArnesenFreidig1.03.37+9.41
6Haakon ArnesenByåsen IL1.03.50+9.54
7Morten KorsvoldWing OK1.07.47+13.51
8Stein Ivar FossMelhus IL1.08.39+14.43
9Bjørn P. LøvåsNidarøst OK1.15.30+21.34
10Geir PaulsenOL Trollelg1.18.29+24.33 Last ned GPS-spor i gpx-format
11John LerliMelhus IL1.24.54+30.58
12Jan HageIL Leik1.25.18+31.22
13Geir WillumsenFreidig1.53.35+59.39

H 60-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Rolf WærnesOrkanger IF59.53
2Helge RustadFreidig1.00.50+0.57

H 70-

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Tom BuggeByåsen IL46.41
2Øivind Magne RogndalenByåsen IL47.19+0.38
3Anders WaageFreidig1.00.14+13.33
4Svein Endre HoveByåsen IL1.04.32+17.51
5Robert StrømWing OK1.07.07+20.26
6Nils Olav VennevikFreidig1.08.36+21.55
7Torleif StephansenNidarøst OK1.11.17+24.36

H 80-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Per LøvaasOL Trollelg1.02.59
2Anders LaugloOL Trollelg1.05.57+2.58
Arne SæterhaugByåsen ILbrutt

C-åpen

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Anni MoxnessByåsen IL32.42
2Eli StenvikByåsen IL59.32+26.50
3Frøy HagelidFreidig2.10.14+1.37.32

B-åpen

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Frank SandbergFlyfemkamp27.59
2Rune M HoltFreidig43.44+15.45
3Ingvil SnøfuglFreidig46.42+18.43
4Stine Marie GabrielsenFlyfemkamp54.26+26.27
5Ingerid ReinertsenFreidig56.08+28.09
6Jostein GrepstadNTNUI57.44+29.45
7Susanna BrynhildsenWing OK58.43+30.44

A-kort

14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Isak BergsetFrol IL26.34
2Vegard HansenByåsen IL39.37+13.03
3Jenny PerssonByåsen IL41.20+14.46
4Magnus NygårdKlubbløs41.44+15.10
5Gunnar ØsterbøFreidig49.02+22.28
6Kari Tønset GuttvikWing OK50.00+23.26
7Mathias LeroyerFreidig51.55+25.21
8Arild HeggesetFreidig54.44+28.10
9Magne GuttvikWing OK57.25+30.51
10Mai Iren AlmåsIL Leik59.09+32.35
11Beth Paludan CarlsenFreidig59.38+33.04
12Nikolai RenolenWing OK1.06.25+39.51
13Arne GuttvikWing OK1.07.47+41.13
14May Lisbeth RønningFreidig1.13.27+46.53
Erling ByeByåsen ILikke startet

A-lang

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Kristoffer NeslandNTNUI55.28
2Ole Jørgen Bogen ArenthNTNUI1.05.04+9.36
3Arild ClausenFreidig1.06.24+10.56
4Anthony LeroyerFreidig1.36.43+41.15

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor