Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for HOK-ranking 2/2019

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: HOK-ranking 2/2019
Arrangørorganisasjon: Bergens TF
Dato: søndag 12 mai 2019

Fana IL

27 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Trond DøskelandA-Åpen L351.53
1Knut UtneH 19-AK1.38.02
1Sondre EngtrøD/H 11-12N23.16
1Birk Bell LysakerH 17-181.01.45
1Kristine Bog VikaneD 15-1642.50
1Atle AlvheimH 70-51.01
2Brage EngtrøN-åpen kort26.03+4.03
2Bjørn BataldenB-Åpen1.09.17+31.45
2Bjørn HøllelandH 50-40.42+2.21
2Marie Roll-TørnqvistD 15-1646.56+4.06
2Brage Bell LysakerH 15-1645.26+9.31
2Rannveig NordhagenD 40-54.30+2.52
3Torgeir StrandH 60-42.06+8.51
3Marianne NummedalD 40-1.06.31+14.53
3Einar EngtrøA-Åpen L31.08.14+16.21
4Ørjan Eirik ValestrandH 60-46.09+12.54
4Ketil DøskelandH 50-46.54+8.33
6Magne RaadalH 70-1.04.07+13.06
8Per VoldH 70-1.07.48+16.47
10Øistein BøeH 50-54.00+15.39
12Ole TørnqvistH 50-57.49+19.28
14Tord Bell MykingH 50-59.44+21.23
Harald RisnesB-Åpendiskvalifisert
Stella S. DahleD 15-20Bdiskvalifisert
Karoline StrandenesD 13-14diskvalifisert
Astrid OrmbergD 70-diskvalifisert
Sondre BataldenH 15-16diskvalifisert
Stian SolheimH 19-AKikke startet
Harald LyngtunH 70-ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor