Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for HOK-ranking 2/2019

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: HOK-ranking 2/2019
Arrangørorganisasjon: Bergens TF
Dato: søndag 12 mai 2019

Askvoll og Holmedal IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
9Anders BjørkaasH 60-1.10.00+36.45

Askøy OL

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Jan Arve SolliH 60-33.15
1Bjørge SolliA-Åpen L440.04
3Håkon AldenN-åpen kort28.43+6.43
4Sigurd Nystuen SolliN-åpen kort28.56+6.56
5Hanne-Rikke AldenN-åpen kort29.00+7.00
7Gard Nystuen SolliN-åpen kort29.46+7.46
7Egil KarlsenH 60-54.39+21.24
9Tore Svein NeseH 50-52.10+13.49
Rannveig SolliD 60-diskvalifisert
Britt KarlsenD 50-diskvalifisert
Emil AldenN-åpen kortikke startet

Bergens TF

18 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Fredrik BlomquistN-åpen kort22.00
1Helge NysæterH 50-38.21
1Helene NysæterD 13-141.04.33
1Josefine BlomquistD/H -1035.36
1Bjørg KocbachD 70-53.48
1Andreas DaleH 15-1635.55
1Randi HoleD 19-1.26.33
2Siren GreveD 60-47.17+1.18
3Berit HegdalD 60-1.01.51+15.52
3Vegard Velle SivertsenH 15-1646.41+10.46
3Runar SivertsenA-Åpen L41.00.27+20.23
4Grete LindD/H 17-C38.37+19.24
6Knut GjestemoenH 60-50.49+17.34
6Hans RogstadkjernetH 15-161.11.34+35.39
8Erling StrandH 60-58.04+24.49
Bjørg MidttunD 60-diskvalifisert
Ingjerd SognnæsD 70-diskvalifisert
Øistein PaulsenH 60-diskvalifisert

Fana IL

27 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Trond DøskelandA-Åpen L351.53
1Knut UtneH 19-AK1.38.02
1Sondre EngtrøD/H 11-12N23.16
1Birk Bell LysakerH 17-181.01.45
1Kristine Bog VikaneD 15-1642.50
1Atle AlvheimH 70-51.01
2Brage EngtrøN-åpen kort26.03+4.03
2Bjørn BataldenB-Åpen1.09.17+31.45
2Bjørn HøllelandH 50-40.42+2.21
2Marie Roll-TørnqvistD 15-1646.56+4.06
2Brage Bell LysakerH 15-1645.26+9.31
2Rannveig NordhagenD 40-54.30+2.52
3Torgeir StrandH 60-42.06+8.51
3Marianne NummedalD 40-1.06.31+14.53
3Einar EngtrøA-Åpen L31.08.14+16.21
4Ørjan Eirik ValestrandH 60-46.09+12.54
4Ketil DøskelandH 50-46.54+8.33
6Magne RaadalH 70-1.04.07+13.06
8Per VoldH 70-1.07.48+16.47
10Øistein BøeH 50-54.00+15.39
12Ole TørnqvistH 50-57.49+19.28
14Tord Bell MykingH 50-59.44+21.23
Harald RisnesB-Åpendiskvalifisert
Stella S. DahleD 15-20Bdiskvalifisert
Karoline StrandenesD 13-14diskvalifisert
Astrid OrmbergD 70-diskvalifisert
Sondre BataldenH 15-16diskvalifisert
Stian SolheimH 19-AKikke startet
Harald LyngtunH 70-ikke startet

Fitjar IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Jens Øien KlosterH 17-181.27.45+26.00
10Harald WesterheimH 70-1.10.14+19.13

FK Åsen

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2David BengtssonA-Åpen L31.03.03+11.10

Gneist, IL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Sturle NordeideH 19-AK1.44.10+6.08
3Siren HoplandD/H 17-C36.48+17.35
6Jan SteinegerH 50-48.54+10.33
6Magne KnudsenH 19-1.35.07+23.15
13Bjørn-Inge SkageH 50-58.25+20.04
Johanne Ormberg EllingsenN-åpen kortikke startet
Liv OrmbergD 40-ikke startet

IL Gular

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Hege FjellbirkelandD 50-53.47
2Bård HeklandA-Åpen L440.24+0.20
2Mai Helen LingaD 50-1.01.18+7.31
2Ane Sofie NærheimD/H 13-16C28.17+2.11
2Eli Fjellbirkeland JohannesenD 19-1.51.45+25.12
3Arne JohannesenH 50-45.34+7.13
3Marian KjellevoldD 50-1.03.08+9.21
5Svein LingaH 60-46.46+13.31
8Sverre Johan NærheimH 50-49.56+11.35
Eli VerstoD 50-ikke startet

IL Strand-Ulv

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Triana K NerhusD 11-1235.05

Odda OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
7Eirik BjørkevollH 19-2.22.16+1.10.24

Os Orienteringsklubb

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Steinar DanielsenH 40-1.20.17
1Turid RognsvågD 60-45.59
1Aurora Helena WikestadD/H 13-16C26.06
2Emely BorgenD/H 11-12N27.56+4.40
2Anders Tønnessen RødH 40-1.22.22+2.05
3Nora Ruth WikestadD/H 11-12N27.59+4.43
4Venla Arponen SnilstveitD 40-1.06.51+15.13
5Geir RognsvågD/H 17-C39.14+20.01
6Mari HageD/H 17-C48.56+29.43
6Anita Lindvik-SævareidD 50-1.40.59+47.12
16Tommy SævareidH 50-1.02.10+23.49
17Ole-Håkon SælenH 50-1.04.12+25.51
Marie HerigstadD 70-diskvalifisert
Andreas BergeH 19-diskvalifisert
Espen RognsvågA-Åpen L3ikke startet

Osterøy IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Ragnhild BalsvikD 40-51.38
20Johannes GjerstadH 50-1.48.29+1.10.08

Samnanger IL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Marie AadlandD 17-AK1.26.35+22.23
4Per Arne AadlandH 19-1.21.42+9.50
5Lisbeth AadlandD 50-1.23.57+30.10
7Dag Terje RøenH 50-49.46+11.25
Ida Johanne AadlandD 19-diskvalifisert

Stord Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
5Kenneth WesterheimH 19-1.22.41+10.49
9Ingolf DybvikH 70-1.09.01+18.00
Sigvald RobberstadH 70-ikke startet

TIF Viking

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Tor SørevikH 60-37.16+4.01
2Trygve BuanesH 19-1.15.52+4.00
2Jørn TorgersenH 70-57.11+6.10
4Axel IngvaldsenH 70-1.03.10+12.09
8Iris Popsueva BuanesN-åpen kort31.49+9.49
8Paula Helena Mesecke-HelgesenN-åpen kort31.49+9.49
10Sigve Popsuev BuanesN-åpen kort36.25+14.25
19Kjetil DammH 50-1.19.53+41.32
Jan Harald Helmich PedersenH 70-diskvalifisert
Victoria PopsuevaD/H 17-Cdiskvalifisert
Terje Mathias HauglandH 70-ikke startet

Varegg Fleridrett

29 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Gro MadslienB-Åpen37.32
1Bendik Madslien SteinhaugH 11-1221.01
1Andreas Strømme LidH 13-1449.15
1Per Harald Löfgren JohansenH 19-1.11.52
1Kristin Löfgren JohansenD 17-AK1.04.12
1Tone RosenlundD 35-BK58.26
1Sverre SoløyD/H 17-C19.13
2Marie ThomassenD 11-1241.06+6.01
2Oskar Madslien SteinhaugH 17-181.19.01+17.16
2Dagfinn GjerstadH 13-141.07.49+18.34
2Marius GuibertH 11-1227.43+6.42
2Christine Danielsen SoløyD/H 17-C27.04+7.51
3Ragna Oline Doppelhofer ErvikD 11-1249.11+14.06
3Vyacheslav MukhidinovH 19-1.19.05+7.13
3Pål ThomassenH 40-1.45.51+25.34
3Olve Berge AarsandH 11-1231.45+10.44
4Magnus Strømme LidH 15-1656.42+20.47
4Vidar HardelandH 40-1.57.57+37.40
5Owen Jarvis WestergårdH 50-48.52+10.31
5Jørgen Rokne DahleH 15-161.02.48+26.53
6Lenea Berge AarsandN-åpen kort29.16+7.16
7Jon Erik Doppelhofer ErvikH 15-161.19.33+43.38
7Atle BergsethH 70-1.06.42+15.41
11Jan Kjærner-SembH 50-56.05+17.44
15Gernot DoppelhoferH 50-1.00.10+21.49
18Bjørn SteinhaugH 50-1.09.34+31.13
Astrid Oline ErvikD 40-diskvalifisert
Karianne StrømmeD 40-diskvalifisert
Kristoffer MonsenH 19-brutt
Tore LidB-Åpenikke startet
Inger BjergaD 50-ikke startet
Helge RosenlundH 50-ikke startet
Mathias Kjærner-SembH 17-18ikke startet
Tage RosenlundH 17-18ikke startet

Årstad IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Per HauglandH 70-1.01.44+10.43
4Anne FjeldstadD 50-1.05.49+12.02
5Gunnar J. AlsakerH 70-1.03.46+12.45

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor