Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for HOK-ranking 2/2019

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: HOK-ranking 2/2019
Arrangørorganisasjon: Bergens TF
Dato: søndag 12 mai 2019

N-åpen kort

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Fredrik BlomquistBergens TF22.00
2Brage EngtrøFana IL26.03+4.03
3Håkon AldenAskøy OL28.43+6.43
4Sigurd Nystuen SolliAskøy OL28.56+6.56
5Hanne-Rikke AldenAskøy OL29.00+7.00
6Lenea Berge AarsandVaregg Fleridrett29.16+7.16
7Gard Nystuen SolliAskøy OL29.46+7.46
8Iris Popsueva BuanesTIF Viking31.49+9.49
8Paula Helena Mesecke-HelgesenTIF Viking31.49+9.49
10Sigve Popsuev BuanesTIF Viking36.25+14.25
Emil AldenAskøy OLikke startet
Johanne Ormberg EllingsenGneist, ILikke startet

D/H -10

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Josefine BlomquistBergens TF35.36

D 11-12

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Triana K NerhusIL Strand-Ulv35.05
2Marie ThomassenVaregg Fleridrett41.06+6.01
3Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett49.11+14.06

D/H 11-12N

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sondre EngtrøFana IL23.16
2Emely BorgenOs Orienteringsklubb27.56+4.40
3Nora Ruth WikestadOs Orienteringsklubb27.59+4.43

D 13-14

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Helene NysæterBergens TF1.04.33
Karoline StrandenesFana ILdiskvalifisert

D/H 13-16C

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Aurora Helena WikestadOs Orienteringsklubb26.06
2Ane Sofie NærheimIL Gular28.17+2.11

D 15-16

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kristine Bog VikaneFana IL42.50
2Marie Roll-TørnqvistFana IL46.56+4.06

D 15-20B

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Stella S. DahleFana ILdiskvalifisert

D 17-AK

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kristin Löfgren JohansenVaregg Fleridrett1.04.12
2Marie AadlandSamnanger IL1.26.35+22.23

D/H 17-C

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sverre SoløyVaregg Fleridrett19.13
2Christine Danielsen SoløyVaregg Fleridrett27.04+7.51
3Siren HoplandGneist, IL36.48+17.35
4Grete LindBergens TF38.37+19.24
5Geir RognsvågOs Orienteringsklubb39.14+20.01
6Mari HageOs Orienteringsklubb48.56+29.43
Victoria PopsuevaTIF Vikingdiskvalifisert

D 19-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Randi HoleBergens TF1.26.33
2Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular1.51.45+25.12
Ida Johanne AadlandSamnanger ILdiskvalifisert

D 35-BK

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tone RosenlundVaregg Fleridrett58.26

D 40-

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ragnhild BalsvikOsterøy IL51.38
2Rannveig NordhagenFana IL54.30+2.52
3Marianne NummedalFana IL1.06.31+14.53
4Venla Arponen SnilstveitOs Orienteringsklubb1.06.51+15.13
Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Karianne StrømmeVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Liv OrmbergGneist, ILikke startet

D 50-

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hege FjellbirkelandIL Gular53.47
2Mai Helen LingaIL Gular1.01.18+7.31
3Marian KjellevoldIL Gular1.03.08+9.21
4Anne FjeldstadÅrstad IL1.05.49+12.02
5Lisbeth AadlandSamnanger IL1.23.57+30.10
6Anita Lindvik-SævareidOs Orienteringsklubb1.40.59+47.12
Britt KarlsenAskøy OLdiskvalifisert
Inger BjergaVaregg Fleridrettikke startet
Eli VerstoIL Gularikke startet

D 60-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Turid RognsvågOs Orienteringsklubb45.59
2Siren GreveBergens TF47.17+1.18
3Berit HegdalBergens TF1.01.51+15.52
Bjørg MidttunBergens TFdiskvalifisert
Rannveig SolliAskøy OLdiskvalifisert

D 70-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Bjørg KocbachBergens TF53.48
Marie HerigstadOs Orienteringsklubbdiskvalifisert
Ingjerd SognnæsBergens TFdiskvalifisert
Astrid OrmbergFana ILdiskvalifisert

H 11-12

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Bendik Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett21.01
2Marius GuibertVaregg Fleridrett27.43+6.42
3Olve Berge AarsandVaregg Fleridrett31.45+10.44

H 13-14

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Andreas Strømme LidVaregg Fleridrett49.15
2Dagfinn GjerstadVaregg Fleridrett1.07.49+18.34

H 17-18

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Birk Bell LysakerFana IL1.01.45
2Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett1.19.01+17.16
3Jens Øien KlosterFitjar IL1.27.45+26.00
Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrettikke startet
Tage RosenlundVaregg Fleridrettikke startet

H 15-16

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Andreas DaleBergens TF35.55
2Brage Bell LysakerFana IL45.26+9.31
3Vegard Velle SivertsenBergens TF46.41+10.46
4Magnus Strømme LidVaregg Fleridrett56.42+20.47
5Jørgen Rokne DahleVaregg Fleridrett1.02.48+26.53
6Hans RogstadkjernetBergens TF1.11.34+35.39
7Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett1.19.33+43.38
Sondre BataldenFana ILdiskvalifisert

H 19-AK

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Knut UtneFana IL1.38.02
2Sturle NordeideGneist, IL1.44.10+6.08
Stian SolheimFana ILikke startet

H 19-

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Per Harald Löfgren JohansenVaregg Fleridrett1.11.52
2Trygve BuanesTIF Viking1.15.52+4.00
3Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett1.19.05+7.13
4Per Arne AadlandSamnanger IL1.21.42+9.50
5Kenneth WesterheimStord Orientering1.22.41+10.49
6Magne KnudsenGneist, IL1.35.07+23.15
7Eirik BjørkevollOdda OL2.22.16+1.10.24
Andreas BergeOs Orienteringsklubbdiskvalifisert
Kristoffer MonsenVaregg Fleridrettbrutt

H 40-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Steinar DanielsenOs Orienteringsklubb1.20.17
2Anders Tønnessen RødOs Orienteringsklubb1.22.22+2.05
3Pål ThomassenVaregg Fleridrett1.45.51+25.34
4Vidar HardelandVaregg Fleridrett1.57.57+37.40

H 50-

20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Helge NysæterBergens TF38.21
2Bjørn HøllelandFana IL40.42+2.21
3Arne JohannesenIL Gular45.34+7.13
4Ketil DøskelandFana IL46.54+8.33
5Owen Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett48.52+10.31
6Jan SteinegerGneist, IL48.54+10.33
7Dag Terje RøenSamnanger IL49.46+11.25
8Sverre Johan NærheimIL Gular49.56+11.35
9Tore Svein NeseAskøy OL52.10+13.49
10Øistein BøeFana IL54.00+15.39
11Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett56.05+17.44
12Ole TørnqvistFana IL57.49+19.28
13Bjørn-Inge SkageGneist, IL58.25+20.04
14Tord Bell MykingFana IL59.44+21.23
15Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett1.00.10+21.49
16Tommy SævareidOs Orienteringsklubb1.02.10+23.49
17Ole-Håkon SælenOs Orienteringsklubb1.04.12+25.51
18Bjørn SteinhaugVaregg Fleridrett1.09.34+31.13
19Kjetil DammTIF Viking1.19.53+41.32
20Johannes GjerstadOsterøy IL1.48.29+1.10.08
Helge RosenlundVaregg Fleridrettikke startet

H 60-

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jan Arve SolliAskøy OL33.15
2Tor SørevikTIF Viking37.16+4.01
3Torgeir StrandFana IL42.06+8.51
4Ørjan Eirik ValestrandFana IL46.09+12.54
5Svein LingaIL Gular46.46+13.31
6Knut GjestemoenBergens TF50.49+17.34
7Egil KarlsenAskøy OL54.39+21.24
8Erling StrandBergens TF58.04+24.49
9Anders BjørkaasAskvoll og Holmedal IL1.10.00+36.45
Øistein PaulsenBergens TFdiskvalifisert

H 70-

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Atle AlvheimFana IL51.01
2Jørn TorgersenTIF Viking57.11+6.10
3Per HauglandÅrstad IL1.01.44+10.43
4Axel IngvaldsenTIF Viking1.03.10+12.09
5Gunnar J. AlsakerÅrstad IL1.03.46+12.45
6Magne RaadalFana IL1.04.07+13.06
7Atle BergsethVaregg Fleridrett1.06.42+15.41
8Per VoldFana IL1.07.48+16.47
9Ingolf DybvikStord Orientering1.09.01+18.00
10Harald WesterheimFitjar IL1.10.14+19.13
Jan Harald Helmich PedersenTIF Vikingdiskvalifisert
Terje Mathias HauglandTIF Vikingikke startet
Harald LyngtunFana ILikke startet
Sigvald RobberstadStord Orienteringikke startet

A-Åpen L3

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Trond DøskelandFana IL51.53
2David BengtssonFK Åsen1.03.03+11.10
3Einar EngtrøFana IL1.08.14+16.21
Espen RognsvågOs Orienteringsklubbikke startet

A-Åpen L4

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Bjørge SolliAskøy OL40.04
2Bård HeklandIL Gular40.24+0.20
3Runar SivertsenBergens TF1.00.27+20.23

B-Åpen

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Gro MadslienVaregg Fleridrett37.32
2Bjørn BataldenFana IL1.09.17+31.45
Harald RisnesFana ILdiskvalifisert
Tore LidVaregg Fleridrettikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor