Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vinter-Jukola #13

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vinter-Jukola #13
Arrangørorganisasjon: Larvik OK
Dato: onsdag 6 februar 2019

A-lang

5 030 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Cornelius BjørkSandefjord OK31.126.12
2Iver RingheimLarvik OK36.56+5.447.20
3Hanne VassendPorsgrunn OL36.59+5.477.21
4Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL37.48+6.367.30
5Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL38.19+7.077.37
6Dag AusenPorsgrunn OL39.27+8.157.50
7Tom KristensenLarvik OK40.23+9.118.01
8Halvard KornmoPorsgrunn OL41.29+10.178.14
9Une HoltermannPorsgrunn OL41.38+10.268.16
10Jan GatevoldPorsgrunn OL44.26+13.148.50
11Ingrid UndstadLarvik OK47.33+16.219.27
Anine Kjørholt LiePorsgrunn OLikke startet

A-kort

3 580 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars FremstadLarvik OK28.538.04
2Espen RaastadSkien OK29.10+0.178.08
3Hilde VassendPorsgrunn OL29.41+0.488.17
4Frode RobertsenOL Tønsberg og omegn30.09+1.168.25
5Espen JohnsenHedrum OL30.47+1.548.35
6Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL31.28+2.358.47
7Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL32.02+3.098.56
8Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL32.09+3.168.58
9Per Henrik ZagarLarvik OK32.41+3.489.07
10Tone StoklandSandefjord OK32.55+4.029.11
11Ingrid MobråthenBotne SK33.30+4.379.21
12Henrik StoremyrIL Hauken35.23+6.309.53
13Ole JohanssonPorsgrunn OL35.49+6.5610.00
14Iril RingheimLarvik OK36.25+7.3210.10
15Celine Vik OlsenLarvik OK40.28+11.3511.18
16Pernille ZagarLarvik OK41.07+12.1411.29
17Ida Vår DirdalLarvik OK41.29+12.3611.35
18Harald OmlandSkien OK42.13+13.2011.47
19Kay JørgensenPorsgrunn OL42.33+13.4011.53
20Morten AndresenOK Skeidi42.36+13.4311.53
21Mie ZagarLarvik OK43.18+14.2512.05
22Tone Sølie LysnesHedrum OL45.52+16.5912.48
23Elin BordøyHedrum OL45.53+17.0012.48
24Per Einar StrømHedrum OL47.51+18.5813.21
25Per Øystein AndersenLarvik OK50.37+21.4414.08
Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OLdiskvalifisert
Kjersti Adéla WestinPorsgrunn OLdiskvalifisert

C-løype

2 690 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Rita RaastadSkien OK33.1612.22
2Rolf LyePorsgrunn OL40.22+7.0615.00
3Anne Marie Koren HalvorsenOK Skeidi40.24+7.0815.01

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor