Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Trondheim Urban

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Trondheim Urban
Arrangørorganisasjon: Wing OK
Dato: søndag 13 oktober 2019

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
Ida NoddelandÅpen Mellom (9)ikke startet

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
3Anthony BossardÅpen Lang (4)1.11.25+4.29

Byåsen IL

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
1Vilde Nordgård LeirenD-12 (1)19.45
1Vebjørn Bergh-HansenH 13-14 (3)32.21
2Børge LeirenH 21- (4)1.04.19+8.10
2Malin Nordgård LeirenD 13-14 (3)46.43+10.25
2Eirik VefsnmoH 55- (2)1.03.00+0.22
2Guri BjørndalD 55- (3)59.15+3.17
2Tom BuggeH 65- (7)44.55+0.59
3Astri NilssonD 55- (3)1.08.27+12.29
4Øystein WiggenHalvmaraton H (4)2.17.30+40.15
7Geir Arne LodgaardH 40- (8)1.12.51+21.44

Emblem IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
1Robert MørchÅpen Mellom (9)45.01
2Sivert MørchH-12 (2)25.03+7.06

Freidig

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
1Arild HeggesetÅpen Kort (2)40.32
1Rune M HoltH 65- (7)43.56
1Vetle Grønvik EkraH 15-16 (2)37.46
2Jørgen TegdanHalvmaraton H (4)1.39.44+2.29
2Margot Bolstad LynumD 40- (3)1.13.00+9.05
2Alf Petter LynumH 13-14 (3)36.26+4.05
3Ine Bohnhorst TegdanD 13-14 (3)48.58+12.40
5Anders WaageH 65- (7)49.21+5.25
Mathias LeroyerH-12 (2)ikke startet
Emil Reinertsen LeroyerH 15-16 (2)ikke startet
Simon Lund EikremHalvmaraton H (4)ikke startet

Frol IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
1Martine ÅstebølD 21- (2)1.11.06

Klubbløs

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
1Svenn-Ivar SvendsenÅpen Lang (4)1.06.56
2Sebastien BlasinsÅpen Lang (4)1.11.21+4.25
4Sandrine PicÅpen Mellom (9)52.01+7.00
6Kristian KlausenÅpen Mellom (9)56.32+11.31

Malvik IL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
1Petter Andreas BerghH 40- (8)51.07
2Roar ForbordÅpen Kort (2)46.40+6.08
8Trond TaraldsenÅpen Mellom (9)59.06+14.05
9Hilde ForbordÅpen Mellom (9)59.14+14.13

Melhus IL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
1Hege Solhjem MelhuusD 55- (3)55.58
1John LerliH 55- (2)1.02.38
2Kristoffer LerliH 15-16 (2)47.37+9.51
4Kjell Rune Logan-HalvorsrudH 40- (8)1.00.12+9.05
6Stein Ivar FossH 40- (8)1.05.53+14.46

Molde og Omegn IF

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
2Torbjørn Digernes JakobsenH 40- (8)59.37+8.30
4Bjørn JakobsenH 65- (7)48.46+4.50

Nidarøst OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
3Roy SelandHalvmaraton H (4)2.10.52+33.37
3Åse-Mari WikstrømD 40- (3)1.45.19+41.24
4Jan Erik KofoedÅpen Lang (4)1.25.18+18.22

NTNU BIL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
6Jostein GrepstadH 65- (7)1.02.18+18.22

NTNUI

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
1Jiří ValešH 21- (4)56.09

OL Trollelg

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
1Kristin HaugskottD 40- (3)1.03.55
1Sigrid HaugskottD 13-14 (3)36.18
1Anders HaugskottH 17-20 (1)48.08
1Frida HaugskottD 17-20 (1)52.02
3Frode HaugskottH 40- (8)1.00.05+8.58

Rocky Mountain Orienteering Club

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
3Sverre FroyenH 65- (7)46.50+2.54

Verdal OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
1William Mitchell IversenH-12 (2)17.57
2Jon Marius IversenÅpen Mellom (9)46.03+1.02
3Filip Mitchell IversenH 13-14 (3)37.44+5.23Last ned GPS-spor i gpx-format

Wing OK

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
1Susanna BrynhildsenHalvmaraton D (1)3.34.16
1Andreas HaalandHalvmaraton H (4)1.37.15
2Eva TesarovaD 21- (2)1.18.59+7.53
3Vidar AmundalÅpen Mellom (9)51.42+6.41
3Rune StræteH 21- (4)1.17.43+21.34
4Morten KorsvoldH 21- (4)1.19.45+23.36
5Jon VindalÅpen Mellom (9)55.56+10.55
5Bernt BrynhildsenH 40- (8)1.00.19+9.12
7Randi Marie MohusÅpen Mellom (9)56.36+11.35
7Robert StrømH 65- (7)1.02.30+18.34
8Per Arne TrosetH 40- (8)1.13.54+22.47

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor