Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Trondheim Urban

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Trondheim Urban
Arrangørorganisasjon: Wing OK
Dato: søndag 13 oktober 2019

D-12

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Vilde Nordgård LeirenByåsen IL19.45

D 13-14

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Sigrid HaugskottOL Trollelg36.18
2Malin Nordgård LeirenByåsen IL46.43+10.25
3Ine Bohnhorst TegdanFreidig48.58+12.40

D 17-20

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Frida HaugskottOL Trollelg52.02

D 21-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Martine ÅstebølFrol IL1.11.06
2Eva TesarovaWing OK1.18.59+7.53

D 40-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Kristin HaugskottOL Trollelg1.03.55
2Margot Bolstad LynumFreidig1.13.00+9.05
3Åse-Mari WikstrømNidarøst OK1.45.19+41.24

D 55-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Hege Solhjem MelhuusMelhus IL55.58
2Guri BjørndalByåsen IL59.15+3.17
3Astri NilssonByåsen IL1.08.27+12.29

H-12

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1William Mitchell IversenVerdal OK17.57
2Sivert MørchEmblem IL25.03+7.06
Mathias LeroyerFreidigikke startet

H 13-14

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL32.21
2Alf Petter LynumFreidig36.26+4.05
3Filip Mitchell IversenVerdal OK37.44+5.23 Last ned GPS-spor i gpx-format

H 15-16

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Vetle Grønvik EkraFreidig37.46
2Kristoffer LerliMelhus IL47.37+9.51
Emil Reinertsen LeroyerFreidigikke startet

H 17-20

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Anders HaugskottOL Trollelg48.08

H 21-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Jiří ValešNTNUI56.09
2Børge LeirenByåsen IL1.04.19+8.10
3Rune StræteWing OK1.17.43+21.34
4Morten KorsvoldWing OK1.19.45+23.36

H 40-

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Petter Andreas BerghMalvik IL51.07
2Torbjørn Digernes JakobsenMolde og Omegn IF59.37+8.30
3Frode HaugskottOL Trollelg1.00.05+8.58
4Kjell Rune Logan-HalvorsrudMelhus IL1.00.12+9.05
5Bernt BrynhildsenWing OK1.00.19+9.12
6Stein Ivar FossMelhus IL1.05.53+14.46
7Geir Arne LodgaardByåsen IL1.12.51+21.44
8Per Arne TrosetWing OK1.13.54+22.47

H 55-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1John LerliMelhus IL1.02.38
2Eirik VefsnmoByåsen IL1.03.00+0.22

H 65-

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Rune M HoltFreidig43.56
2Tom BuggeByåsen IL44.55+0.59
3Sverre FroyenRocky Mountain Orienteering Club46.50+2.54
4Bjørn JakobsenMolde og Omegn IF48.46+4.50
5Anders WaageFreidig49.21+5.25
6Jostein GrepstadNTNU BIL1.02.18+18.22
7Robert StrømWing OK1.02.30+18.34

Åpen Kort

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Arild HeggesetFreidig40.32
2Roar ForbordMalvik IL46.40+6.08

Åpen Mellom

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Robert MørchEmblem IL45.01
2Jon Marius IversenVerdal OK46.03+1.02
3Vidar AmundalWing OK51.42+6.41
4Sandrine PicKlubbløs52.01+7.00
5Jon VindalWing OK55.56+10.55
6Kristian KlausenKlubbløs56.32+11.31
7Randi Marie MohusWing OK56.36+11.35
8Trond TaraldsenMalvik IL59.06+14.05
9Hilde ForbordMalvik IL59.14+14.13
Ida Noddelandikke startet

Åpen Lang

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Svenn-Ivar SvendsenKlubbløs1.06.56
2Sebastien BlasinsKlubbløs1.11.21+4.25
3Anthony Bossard1.11.25+4.29
4Jan Erik KofoedNidarøst OK1.25.18+18.22

Halvmaraton H

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Andreas HaalandWing OK1.37.15
2Jørgen TegdanFreidig1.39.44+2.29
3Roy SelandNidarøst OK2.10.52+33.37
4Øystein WiggenByåsen IL2.17.30+40.15
Simon Lund EikremFreidigikke startet

Halvmaraton D

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Susanna BrynhildsenWing OK3.34.16

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor