Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Ungdomsløp 7

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Ungdomsløp 7
Arrangørorganisasjon: Wing OK
Dato: torsdag 29 august 2019

N-åpen

1 700 m, 34 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Magnus AalmoMalvik ILfullført
Ole Einar AndresenMalvik ILfullført
Sofie Laura AndresenMalvik ILfullført
Sigrid Lauvstad BrenneByåsen ILfullført
Sverre BøhleFreidigfullført
Trygve BøhleFreidigfullført
Linus Rise DanielsenFreidigfullført
Fernand DutilleuxNidarøst OKfullført
Vilde HaalandWing OKfullført
Benedikt Løfaldli HansenWing OKfullført
Anton Bostad HerailNidarøst OKfullført
Paul KampferNidarøst OKfullført
Valentin KampferNidarøst OKfullført
Ella Horvik KvaaleFreidigfullført
Sverre Nordgård LeirenByåsen ILfullført
Clara LeroyerFreidigfullført
Linus Fossum MalmringFreidigfullført
Sander Grande MoldenFreidigfullført
Sara Grande MoldenFreidigfullført
Daniel MuthannaNidarøst OKfullført
Samuel Knudsen OlavsbyeOL Trollelgfullført
Sverre Blix PrestmoWing OKfullført
Arn Mathias SkjulsvikWing OKfullført
Signe Amalie Skulbørstad JohannessenOL Trollelgfullført
Irene Storler SnøfuglFreidigfullført
Marit Storler SnøfuglFreidigfullført
Fredrik Hals StensrudOL Trollelgfullført
Eirik Martin SvendsenFreidigfullført
Freya Mira SvendsenFreidigfullført
Einar SævikStjørdals-Blink Orienteringfullført
Sanna Dalsaune ThunFreidigfullført
Peter Jøsang WithWing OKfullført
Jenny Lauvstad BrenneByåsen ILdiskvalifisert
Jorunn MørchEmblem ILdiskvalifisert
Amund DenstadNidarøst OKikke startet
Åsne DenstadNidarøst OKikke startet
Oline H LindWing OKikke startet
Jens Hallvar NordstrandFreidigikke startet

D -10

1 900 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Eva AmundsenFreidig26.2713.55
Eira Forsbak AsplemFreidig21.0311.04
Maja Sjøgren CarlsenFreidig24.3712.57
Una NomelandByåsen IL21.3111.19
Eirill Hagelid NorheimFreidig49.2426.00
Malin RianStjørdals-Blink Orientering21.1411.10
Lina SandquistOL Trollelg17.569.26

D 11-12

2 200 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingrid Wollan BenumByåsen IL15.106.53
2Frida HolmqvistByåsen IL18.19+3.098.19
3Johanna RoslingStjørdals-Blink Orientering19.34+4.248.53
4Vilde Nordgård LeirenByåsen IL19.52+4.429.01
5Hedda SæbøNidarøst OK20.29+5.199.18
6Anna Emilie LonaWing OK21.09+5.599.36
7Ingeborg KolstadWing OK21.26+6.169.44
8Annika Lund EikremFreidig22.20+7.1010.09
9Emma ImslandWing OK23.26+8.1610.39
10Guro HaalandWing OK23.30+8.2010.40
11Louise Hals StensrudOL Trollelg23.57+8.4710.53
12Eline Jøsang WithWing OK42.11+27.0119.10
13Anna F. HøysæterWing OK44.03+28.5320.01
14Agnes Wullum-VestadWing OK51.21+36.1123.20
Maia Ruano StrandWing OKdiskvalifisert

D 11-12N

1 900 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mari Lauvstad BrenneByåsen IL19.0310.01
2Sofie Denstad EilertsenWing OK19.13+0.1010.06
3Tuva Skimmeli HalvorsenOL Trollelg21.59+2.5611.34
4Erle Heksem KjellåsOL Trollelg22.40+3.3711.55
5Inga Saur ThorinWing OK26.14+7.1113.48

D 13-14

3 100 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Una KittilsenFreidig22.237.13
2Marie Wollan BenumByåsen IL22.40+0.177.18
3Solveig Louise NissenFreidig23.35+1.127.36
4Maria Strømdal WikFreidig25.09+2.468.06
5Lina Storler SnøfuglFreidig25.37+3.148.15
6Sigrid HaugskottOL Trollelg26.07+3.448.25
7Juni Hagelid NorheimFreidig27.47+5.248.57
8Tora KittilsenFreidig28.04+5.419.03
9Nora Sumstad HanssenByåsen IL28.14+5.519.06
10Malin Nordgård LeirenByåsen IL29.06+6.439.23
11Ine Bohnhorst TegdanFreidig30.16+7.539.45
12Marita AskeFreidig31.35+9.1210.11
Ane SkulbørstadStjørdals-Blink Orienteringdiskvalifisert

D 13-16C

2 200 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Annelie HerzogNidarøst OK42.4219.24
2Kamilla BarstadNidarøst OK42.44+0.0219.25
3Karina BarstadNidarøst OK42.45+0.0319.25

D 13-16N

1 900 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Sandra Skogstad DanielsenNidarøst OKikke startet
Maya El DeekNidarøst OKikke startet
Leah Korsnes VinjeNidarøst OKikke startet

D 15-16

3 400 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mathea Spets StorhovFreidig26.417.50
2Anna Aurora NolteFreidig35.49+9.0810.32
3Vilde Talgø-KristiansenFreidig42.15+15.3412.25
Ane Malene KolstadFreidigikke startet

D 17-20

3 400 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hanne Helmine RogstadNidarøst OK40.3711.56
2Andrine VikenByåsen IL49.53+9.1614.40
3Maren VikenByåsen IL51.00+10.2315.00

H -10

1 900 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Torvin Bergh-HansenByåsen IL25.1913.19
Erlend GrønliFreidig13.016.51
Aksel HanssenByåsen IL25.1613.17
Mathias Tvete MartinsenByåsen IL25.3913.30
Anton NomelandByåsen IL31.1916.28
Petter SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering20.2910.46
Sondre StensethByåsen IL12.206.29
Kristian Wollan BenumByåsen ILikke startet
Imre Leander GangauneWing OKikke startet
Olav MoxnessByåsen ILikke startet
Sigve Bohnhorst TegdanFreidigikke startet

H 11-12

2 200 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mathias LeroyerFreidig13.236.04
2Anders Berge MjølhusOL Trollelg15.46+2.237.10
3Sigurd SævikStjørdals-Blink Orientering20.13+6.509.11
4Petter Kvalheim ReitenStjørdals-Blink Orientering20.33+7.109.20
5Emil Aleksander NolteFreidig20.35+7.129.21
6Dagfinn StenvikByåsen IL21.01+7.389.33
7Sivert MørchEmblem IL22.09+8.4610.04
8Finn Einar BrandsenMalvik IL22.25+9.0210.11
9Johannes StordalByåsen IL23.19+9.5610.35
10Martin MelhuusWing OK24.04+10.4110.56
11Odin Bang LukassenWing OK33.11+19.4815.05
12Sivert AalmoMalvik IL36.21+22.5816.31
13Jens Anton AndresenMalvik IL46.53+33.3021.18
14Eivind Søberg MjaalandNidarøst OK52.42+39.1923.57

H 11-12N

1 900 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sindre SoltveitOL Trollelg17.329.13
2Jonathan DreierOL Trollelg18.02+0.309.29
3William KottumOL Trollelg20.33+3.0110.48
4Sven NevinFreidig23.06+5.3412.09
5Luc Bostad HérailNidarøst OK30.02+12.3015.48

H 13-14

3 100 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristoffer Strømdal WikFreidig19.026.08
2Imre Overgård FremstadByåsen IL22.21+3.197.12
3Vegard Lereim StorliFreidig24.06+5.047.46
4Alf Petter LynumFreidig24.43+5.417.58
5Herman Bruchmüller SundtByåsen IL24.50+5.488.00
6Jakob Jøsang WithWing OK28.50+9.489.18
7Ludvik Storler SnøfuglFreidig28.58+9.569.20
8Hallvard HellevikFreidig29.04+10.029.22
9Ådne StordalByåsen IL29.32+10.309.31
10Jørgen AuneByåsen IL29.54+10.529.38
11Sander M JensenByåsen IL33.22+14.2010.45
12Sofus H LindWing OK36.16+17.1411.41
13Aksel VikenByåsen IL38.56+19.5412.33
14Loke Strøm HaugsnesWing OK1.03.40+44.3820.32
Aslak MoxnessByåsen ILdiskvalifisert
Vebjørn Bergh-HansenByåsen ILbrutt
Alfred F. HøysæterWing OKikke startet

H 13-16C

2 200 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sindre TrønsdalByåsen IL18.498.33
Even Wikdahl BjørgumStjørdals-Blink Orienteringikke startet
Lars Wikdahl BjørgumStjørdals-Blink Orienteringikke startet

H 15-16

3 900 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Petter Andreas LonaWing OK36.089.15
2Emil Reinertsen LeroyerFreidig37.38+1.309.38
3August Hopstad NykvistWing OK38.10+2.029.47
4Emil GrønliFreidig39.16+3.0810.04
5Magne GuttvikWing OK42.02+5.5410.46
6Tord RomundstadNidarøst OK44.17+8.0911.21
7Kristoffer LerliMelhus IL46.12+10.0411.50
8Iver Dalsaune ThunFreidig49.05+12.5712.35
9Sverre HellevikFreidig56.56+20.4814.35
Erlend AuneByåsen ILikke startet
Vemund MølnvikFreidigikke startet

H 17-20

3 900 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Håkon SæternesByåsen IL34.108.45
2Brage AsplemFreidig1.07.36+33.2617.20

H 15-20B

3 100 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Mathias Enebak IversenFreidigikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor