Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Trondheim Open

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Trondheim Open
Arrangørorganisasjoner: Bjugn IL / Wing OK
Dato: søndag 12 mai 2019

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
13Bedrich SaidDirekte A (15)1.27.06+55.52

Alta OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
11Martin FrischknechtH 50- (13)1.21.52+39.27

Bjugn IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
10Gunnar EideH 50- (13)1.07.33+25.08

Bodø og Omegn IF Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
8Irene SkiriD 50- (8)1.02.09+27.29

Byåsen IL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Lasse NatvigH 60- (3)42.46+0.11
3Snorre HansenH 40- (10)55.03+8.17
6Turid ArnesenD 50- (8)50.16+15.36
6Gøril EideDirekte A (15)39.15+8.01
8Haakon ArnesenH 50- (13)57.19+14.54
8Hans Helmer SæternesH 40- (10)1.07.34+20.48
10Jérôme SoulardH 17- (11)1.12.41+25.08
Nina-Beate LiabakkD 50- (8)ikke startet
Øystein WiggenH 50- (13)ikke startet

Elverum OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
8Mats LindaasH 17- (11)1.06.35+19.02

Emblem IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
12Katharina RogstadDirekte A (15)49.43+18.29

Fossum IF

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
5Christian JomaasH 50- (13)48.24+5.59
7Trond BrevikH 50- (13)50.29+8.04

Freidig

27 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Una KittilsenD 13-14 (4)27.54
1Knut LillealternH 70- (5)40.25
1Torid KvaalD 70- (1)1.08.56
1Vetle Grønvik EkraH 15-16 (3)32.34
1Geir OwrenH 60- (3)42.35
1Grete Berge OwrenD 60- (2)47.03
1Ane Malene KolstadD 15-16 (3)39.53
1Marit BrødreskiftD 17-C (1)24.58
1Alf Petter LynumH 13-14 (3)36.48
1Johan IvarssonH 40- (10)46.46
2Nils Olav VennevikH 70- (5)49.03+8.38
2Reidun Fallan SmaavikD 60- (2)1.40.17+53.14
2Gro Sandstad EidsmoDirekte A (15)34.22+3.08
2Mathea Spets StorhovD 15-16 (3)41.17+1.24
3Kasper Sæterhaug KnudsenH 15-16 (3)40.27+7.53
3Anders WaageH 70- (5)55.21+14.56
3Maj-Lisbet RønningD 40- (4)59.29+25.20
5Maja Sæterhaug KnudsenD 11-12 (6)30.54+10.11
5Mari EidsmoDirekte A (15)38.00+6.46
7Arild H ClausenH 40- (10)1.01.44+14.58
9Tore Angell-PetersenDirekte A (15)43.54+12.40
9Olle MalmringH 40- (10)1.13.17+26.31
Linus Fossum MalmringN-åpen (3)fullført
Rune M HoltDirekte B (3)44.29
Gunnar ØsterbøH 70- (5)diskvalifisert
Margot Bolstad LynumD 40- (4)diskvalifisert
Janne Fossum MalmringDirekte A (15)diskvalifisert
Tora KittilsenD 13-14 (4)ikke startet
Heidi ArnesenD 50- (8)ikke startet
Torunn Spets StorhovD 50- (8)ikke startet
August MaskeH 15-16 (3)ikke startet
Jens Even StorhovH 50- (13)ikke startet

Frol IL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Mia ReinåsDirekte C (2)17.58
4Randi JensenD 50- (8)46.38+11.58
5Gunnar VatnH 40- (10)58.34+11.48
7Olav M. IndergaardDirekte A (15)39.31+8.17
10Bjørn Åge ReinåsDirekte A (15)46.52+15.38
11Magnhild ForsethDirekte A (15)49.00+17.46
Brage ReinåsN-åpen (3)fullført

Frösö IF

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Joar BäckmanH 13-14 (3)38.50+2.02
Torulf BäckmanH 50- (13)diskvalifisert

Fältjägarnas IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Roger KrohnH 50- (13)diskvalifisert

Ganddal IL

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Ann Karin TjørhomD 50- (8)ikke startet

Halden SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Hanne Lerche RaadalD 50- (8)34.40

Heming Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Øystein ØstermannH 50- (13)44.42+2.17
6Harald Eide-FredriksenH 50- (13)49.09+6.44

IL BUL-Tromsø

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Anna KarlqvistD 40- (4)49.59+15.50

IL Leik

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Tone AlmåsD 50- (8)36.55+2.15
5Mai Iren AlmåsD 50- (8)49.25+14.45
8Brage KeiseråsDirekte A (15)41.41+10.27

Korgen IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Arnulf VillmoH 60- (3)44.03+1.28

Lierbygda OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Bjørn-Willy ArntzenDirekte A (15)36.55+5.41

Lillomarka OL

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Mathias BenjaminsenH 17- (11)ikke startet

Mo OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Ida SolliD 15-16 (3)46.27+6.34
Mette BjerveD 50- (8)ikke startet

Nidarøst OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Hedda SæbøD 11-12 (6)24.47+4.04
11Johannes LangaasH 17- (11)1.24.43+37.10

NTNUI

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Solveig BlindheimD 17- (3)37.48
6Sindre Engzelius GylverH 17- (11)1.00.58+13.25

OK Moss

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Henning B. CarlsenDirekte A (15)31.14

OK Storsjön

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Martin OhlssonH 17- (11)56.22+8.49
9Björn OlofssonH 50- (13)58.33+16.08

OL Trollelg

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Stig Arild HaugskottH 80- (2)1.03.06
1Jan SchmidH 17- (11)47.33
1Kristin HaugskottD 40- (4)34.09
2Sigrid HaugskottD 13-14 (4)27.56+0.02
3Alex PedersenDirekte A (15)36.45+5.31
7Tommy SchmidH 17- (11)1.03.27+15.54

Porsgrunn OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Magne Wiig MathisenH 40- (10)51.25+4.39

Sandefjord OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Mai Britt BjørkDirekte A (15)diskvalifisert

Selbu OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Jardar SandstadH 80- (2)diskvalifisert

Stavanger Orienteringsklubb

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Harald KalagerH 17- (11)49.11+1.38

Steinkjer OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Rolf KarsetH 70- (5)diskvalifisert

Stjørdals-Blink Orientering

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Emilie StandalD 11-12 (6)20.43
2Rigmor StandalDirekte C (2)19.57+1.59
2Solveig VassendenD 17- (3)45.07+7.19
3Mattis MyhreH 17- (11)51.50+4.17
4Asle SkulbørstadH 40- (10)57.08+10.22
6Håvard KjesbuH 40- (10)59.42+12.56
10Kyrre KraftH 40- (10)1.32.08+45.22
Petter SkulbørstadH -10 (1)23.43
Ingeborg Gurine KraftDirekte B (3)1.02.29
Ingvild Geving SkulbørstadDirekte B (3)45.25
Ane SkulbørstadD 13-14 (4)diskvalifisert

Sturla, IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Aud Ellen BrevikD 50- (8)39.18+4.38

Verdal OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Vidar SkjerveH 50- (13)42.25
3Arne OkkenhaugH 50- (13)43.39+1.14
7Gunhild BredesenD 50- (8)1.01.18+26.38

Wing OK

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2August Hopstad NykvistH 15-16 (3)39.03+6.29
2Jakob J. WithH 13-14 (3)38.41+1.53
2Agnes Wullum-VestadD 11-12 (6)20.44+0.01
3Eva TesarovaD 17- (3)50.48+13.00
3Maia Ruano StrandD 11-12 (6)21.40+0.57
6Eline J. WithD 11-12 (6)37.17+16.34
Peter J WithN-åpen (3)fullført

Östersunds OK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Simon LindqvistH 11-12 (1)16.56
2Ulf LindqvistH 50- (13)42.30+0.05
3Hanna LindqvistD 13-14 (4)34.35+6.41
5Marcus AmrénH 17- (11)58.28+10.55

Åre OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
9Magnus JohanssonH 17- (11)1.07.14+19.41

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor