Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Trondheim Open

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Trondheim Open
Arrangørorganisasjoner: Bjugn IL / Wing OK
Dato: søndag 12 mai 2019

N-åpen

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Linus Fossum MalmringFreidigfullført
Brage ReinåsFrol ILfullført
Peter J WithWing OKfullført

H -10

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Petter SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering23.43

D 11-12

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Emilie StandalStjørdals-Blink Orientering20.43
2Agnes Wullum-VestadWing OK20.44+0.01
3Maia Ruano StrandWing OK21.40+0.57
4Hedda SæbøNidarøst OK24.47+4.04
5Maja Sæterhaug KnudsenFreidig30.54+10.11
6Eline J. WithWing OK37.17+16.34

D 13-14

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Una KittilsenFreidig27.54
2Sigrid HaugskottOL Trollelg27.56+0.02
3Hanna LindqvistÖstersunds OK34.35+6.41
Ane SkulbørstadStjørdals-Blink Orienteringdiskvalifisert
Tora KittilsenFreidigikke startet

D 15-16

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ane Malene KolstadFreidig39.53
2Mathea Spets StorhovFreidig41.17+1.24
3Ida SolliMo OK46.27+6.34

D 17-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Solveig BlindheimNTNUI37.48
2Solveig VassendenStjørdals-Blink Orientering45.07+7.19
3Eva TesarovaWing OK50.48+13.00

D 17-C

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marit BrødreskiftFreidig24.58

D 40-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kristin HaugskottOL Trollelg34.09
2Anna KarlqvistIL BUL-Tromsø49.59+15.50
3Maj-Lisbet RønningFreidig59.29+25.20
Margot Bolstad LynumFreidigdiskvalifisert

D 50-

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hanne Lerche RaadalHalden SK34.40
2Tone AlmåsIL Leik36.55+2.15
3Aud Ellen BrevikSturla, IF39.18+4.38
4Randi JensenFrol IL46.38+11.58
5Mai Iren AlmåsIL Leik49.25+14.45
6Turid ArnesenByåsen IL50.16+15.36
7Gunhild BredesenVerdal OK1.01.18+26.38
8Irene SkiriBodø og Omegn IF Orientering1.02.09+27.29
Heidi ArnesenFreidigikke startet
Mette BjerveMo OKikke startet
Nina-Beate LiabakkByåsen ILikke startet
Torunn Spets StorhovFreidigikke startet
Ann Karin TjørhomGanddal ILikke startet

D 60-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Grete Berge OwrenFreidig47.03
2Reidun Fallan SmaavikFreidig1.40.17+53.14

D 70-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Torid KvaalFreidig1.08.56

H 11-12

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Simon LindqvistÖstersunds OK16.56

H 13-14

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Alf Petter LynumFreidig36.48
2Jakob J. WithWing OK38.41+1.53
3Joar BäckmanFrösö IF38.50+2.02

H 15-16

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vetle Grønvik EkraFreidig32.34
2August Hopstad NykvistWing OK39.03+6.29
3Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig40.27+7.53
August MaskeFreidigikke startet

H 17-

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jan SchmidOL Trollelg47.33
2Harald KalagerStavanger Orienteringsklubb49.11+1.38
3Mattis MyhreStjørdals-Blink Orientering51.50+4.17
4Martin OhlssonOK Storsjön56.22+8.49
5Marcus AmrénÖstersunds OK58.28+10.55
6Sindre Engzelius GylverNTNUI1.00.58+13.25
7Tommy SchmidOL Trollelg1.03.27+15.54
8Mats LindaasElverum OK1.06.35+19.02
9Magnus JohanssonÅre OK1.07.14+19.41
10Jérôme SoulardByåsen IL1.12.41+25.08
11Johannes LangaasNidarøst OK1.24.43+37.10
Mathias BenjaminsenLillomarka OLikke startet

H 40-

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Johan IvarssonFreidig46.46
2Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL51.25+4.39
3Snorre HansenByåsen IL55.03+8.17
4Asle SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering57.08+10.22
5Gunnar VatnFrol IL58.34+11.48
6Håvard KjesbuStjørdals-Blink Orientering59.42+12.56
7Arild H ClausenFreidig1.01.44+14.58
8Hans Helmer SæternesByåsen IL1.07.34+20.48
9Olle MalmringFreidig1.13.17+26.31
10Kyrre KraftStjørdals-Blink Orientering1.32.08+45.22

H 50-

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vidar SkjerveVerdal OK42.25
2Ulf LindqvistÖstersunds OK42.30+0.05
3Arne OkkenhaugVerdal OK43.39+1.14
4Øystein ØstermannHeming Orientering44.42+2.17
5Christian JomaasFossum IF48.24+5.59
6Harald Eide-FredriksenHeming Orientering49.09+6.44
7Trond BrevikFossum IF50.29+8.04
8Haakon ArnesenByåsen IL57.19+14.54
9Björn OlofssonOK Storsjön58.33+16.08
10Gunnar EideBjugn IL1.07.33+25.08
11Martin FrischknechtAlta OL1.21.52+39.27
Roger KrohnFältjägarnas IFdiskvalifisert
Torulf BäckmanFrösö IFdiskvalifisert
Jens Even StorhovFreidigikke startet
Øystein WiggenByåsen ILikke startet

H 60-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Geir OwrenFreidig42.35
2Lasse NatvigByåsen IL42.46+0.11
3Arnulf VillmoKorgen IL44.03+1.28

H 70-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Knut LillealternFreidig40.25
2Nils Olav VennevikFreidig49.03+8.38
3Anders WaageFreidig55.21+14.56
Rolf KarsetSteinkjer OKdiskvalifisert
Gunnar ØsterbøFreidigdiskvalifisert

H 80-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Stig Arild HaugskottOL Trollelg1.03.06
Jardar SandstadSelbu OKdiskvalifisert

Direkte A

15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Henning B. CarlsenOK Moss31.14
2Gro Sandstad EidsmoFreidig34.22+3.08
3Alex PedersenOL Trollelg36.45+5.31
4Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL36.55+5.41
5Mari EidsmoFreidig38.00+6.46
6Gøril EideByåsen IL39.15+8.01
7Olav M. IndergaardFrol IL39.31+8.17
8Brage KeiseråsIL Leik41.41+10.27
9Tore Angell-PetersenFreidig43.54+12.40
10Bjørn Åge ReinåsFrol IL46.52+15.38
11Magnhild ForsethFrol IL49.00+17.46
12Katharina RogstadEmblem IL49.43+18.29
13Bedrich Said1.27.06+55.52
Mai Britt BjørkSandefjord OKdiskvalifisert
Janne Fossum MalmringFreidigdiskvalifisert

Direkte B

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Rune M HoltFreidig44.29
Ingeborg Gurine KraftStjørdals-Blink Orientering1.02.29
Ingvild Geving SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering45.25

Direkte C

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mia ReinåsFrol IL17.58
2Rigmor StandalStjørdals-Blink Orientering19.57+1.59

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor