Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for FSK Klubbmesterskap

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: FSK Klubbmesterskap
Arrangørorganisasjoner: Fredrikstad SK / Nydalens SK
Dato: torsdag 30 mai 2019

N

2 000 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Lotta Ringstad HoltBækkelagets SK59.1729.38
Selmer Ringstad HoltFredrikstad SK58.5829.29
Ellen Maria RingstadFredrikstad SKfullført
Ingrid Johanne RIngstadFredrikstad SKfullført
Aksel SolbergFredrikstad SK27.1613.38
Trym StrømbergFredrikstad SK47.4523.52
Johanne Klavestad AabyFredrikstad SKikke startet

D 10-12

2 500 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Malin Husebye AamodtFredrikstad SK58.2023.20
1Ingrid Sofie Hox BrynildsenFredrikstad SK58.2023.20
1Ingrid SteinslandFredrikstad SK58.2023.20
4Betina ArnesenFredrikstad SK1.08.07+9.4727.14
Jenny DanevadFredrikstad SKikke startet

D 13-14

2 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marte Hox BrynildsenFredrikstad SK1.02.1523.03

D 15-16

4 500 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emma Sofie SteinslandFredrikstad SK1.14.5516.38
2Embla ØvretveitFredrikstad SK1.17.55+3.0017.18
3Amalie LøkkebergFredrikstad SK1.38.40+23.4521.55
4Signe Strand GulbrandsenFredrikstad SK1.39.23+24.2822.05

D 17-C

2 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Elisabeth RuudFredrikstad SKdiskvalifisert
Laila HelminsenFredrikstad SKikke startet
Jorunn Kirsti KrosbyFredrikstad SKikke startet
Hilde StrømbergFredrikstad SKikke startet

D 21

5 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Heidi Østlid BagstevoldFredrikstad SK1.08.5913.47
Marie OlaussenFredrikstad SKbrutt
Birgitte HusebyeFredrikstad SKikke startet

D 35

4 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Linda SolbergFredrikstad SK52.4011.42

D 45

3 500 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne-Sofie Hox BrynildsenFredrikstad SK1.36.2427.32
2Britt Stine StrandFredrikstad SK1.46.14+9.5030.21
3Ingunn Saur ModahlFredrikstad SK1.47.25+11.0130.41
Hilde PoppeFredrikstad SKdiskvalifisert
Camilla ImrikFredrikstad SKikke startet
Trine OlaussenFredrikstad SKikke startet

D 55

3 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Reidunn HallanLillomarka O-lagbrutt
Christina AnderssonFredrikstad SKbrutt

D 65

3 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Unni Strand KarlsenFredrikstad SK57.4016.28

H 10-12

2 500 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sondre StrømbergFredrikstad SK51.0620.26
2Syver Strand GulbrandsenFredrikstad SK54.48+3.4221.55
2Isak SolbergFredrikstad SK54.48+3.4221.55

H 13-14

2 700 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emil Husebye AamodtFredrikstad SK45.5917.01
2Eivind ImrikFredrikstad SK55.42+9.4320.37
2Audun NordbyFredrikstad SK55.42+9.4320.37
Sivert FinstadFredrikstad SKikke startet

H 15-16

4 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sivert PoppeFredrikstad SK1.02.3813.55
Thomas BlomkvistFredrikstad SKdiskvalifisert

H 17-C

2 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Carl Christian StrømbergFredrikstad SK51.3920.39

H 17-20

6 400 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eirik ImrikFredrikstad SK1.18.4012.17
2Runar Saur ModahlFredrikstad SK1.22.59+4.1912.57
3Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK1.25.23+6.4313.20
Sondre OttesenFredrikstad SKikke startet

H 21-

6 400 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Martin HubmannFredrikstad SK42.506.41
2Bent Olav AamodtFredrikstad SK51.14+8.248.00
3Per OlaussenFredrikstad SK54.24+11.348.30
4Vidar SolbergFredrikstad SK58.38+15.489.09
5Kjell Arild KarlsenFredrikstad SK58.58+16.089.12
6Henrik OttesenFredrikstad SK1.09.47+26.5710.54
David StandalFredrikstad SKbrutt
Hans Petter MathisenFredrikstad SKbrutt
Oliver Hageseth MydskeFredrikstad SKbrutt
Sindre ØsthagenFredrikstad SKbrutt
Espen DanevadFredrikstad SKikke startet
Espen Nordbrøden FiskumFredrikstad SKikke startet
Øystein Ringstad KristiansenFredrikstad SKikke startet

H 45-

5 000 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Dyre Marten GulbrandsenFredrikstad SK49.539.58
2Espen BekhusFredrikstad SK54.22+4.2910.52
3Knut Wiig MathisenPorsgrunn OL57.14+7.2111.26
Petter LøkkebergFredrikstad SKbrutt
Bernt Inge SteinslandFredrikstad SKbrutt
Anders BrynildsenFredrikstad SKbrutt
Pål AngvollFredrikstad SKbrutt
Morten HelminsenFredrikstad SKbrutt
Arnfinn MoeFredrikstad SKikke startet

H 55-

4 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Fredrik SteiwerLillomarka O-lagbrutt

H 65-

3 500 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tom A KarlsenFredrikstad SK42.2912.08
2Øystein RuudFredrikstad SK47.12+4.4313.29
3Bjørn HeidenstrømFredrikstad SK55.32+13.0315.52
Per StensethFredrikstad SKikke startet

H 70-

3 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anders Johan KrosbyFredrikstad SK51.5814.50
2Bjørn-Wiggo N. HusebyeFredrikstad SK1.00.25+8.2717.15

N-Challenge

2 000 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne Sofie SteinslandFredrikstad SK43.4821.54
2Stine LøkkebergFredrikstad SK43.51+0.0321.55
Johanne Nordbrøden FiskumFredrikstad SKdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

O-Festivtival
IOF Eventor